Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29):

 

Аз ли? Откакто съм се регнал, наблюдавам как се съсипваш да плюеш Галена като откачен, за да стигнем до днес: ПОКЛОН ПРЕД ТАЗИ ЖЕНА, ЕВАЛА!

 

Антидепресантите май ти действат. :3fdb8960598fa63e:

Е,стига де! Момчето е отишло на участие и е видяло за какво става въпрос и че нищо не е преувеличено.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е,стига де! Момчето е отишло на участие и е видяло за какво става въпрос и че нищо не е преувеличено.

 

Разбирам и донякъде е достойно, че го признава. Но все пак не намирам за нормално да си мразил в червата си някой от дъното на душата и в даден момент да кажеш: "Поклон пред него!". Двулично ми е и някак неестествено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам и донякъде е достойно, че го признава. Но все пак не намирам за нормално да си мразил в червата си някой от дъното на душата и в даден момент да кажеш: "Поклон пред него!". Двулично ми е и някак неестествено.

Чак мразел.. много силна дума. А и това "Евала" е насочено към клубното участия. Той може още да не си я харесва като изпълнител и т.н.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак мразел.. много силна дума. А и това "Евала" е насочено към клубното участия. Той може още да не си я харесва като изпълнител и т.н.

 

Много добре му го каза , той след като е неграмотен и не може да разбере смисъла си е негов проблем. Да аз не съм фен на Галена , но достойно признах това на което бях свидетел. Аз съм фен на Преслава и Валя , но мога с ръка на серцето да кажа ,че Галена прави по-големи купони на участия и това го знае всеки и и казах евала за което , не виждам нищо лошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След скачането ми срещу Галена се почна едно яростно бутане, както винаги. Нямам търпение балона да се спука вече. :1000 (29):

Ще има да чакаш :1000 (29): Така е и с Преслава, и нея милата я отписват вече 7 години заради слабите песни, но феновете й я държат актуална, макар че Галена още няма нужда от това щото песните й са най-големите хитове през последните години!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не,на Азис. Животът ми не се върти само около Андреа

Азис има две песни в последните 3 години. Галена има сигурно 10. База за сравнение никаква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво качество пък има при Азис? :roll1:

Явно песните му имат предостатъчно качества,за да излизат от чалгарския кръг и да стават мегахитове,докато при Галена такова нещо няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ух, някои хора яко ги тресе злобата. Дори и в най-слабата си година от 2012 насам, Галена пак е най в чалгата.

 

Азис реално е извън всякакви класации, той отдавна е преминал границите на попфолка. Все едно да кажеш, че Слави Трифонов е №1 в чалгата - някак не върви, той е друго измерение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ух, някои хора яко ги тресе злобата. Дори и в най-слабата си година от 2012 насам, Галена пак е най в чалгата.

 

Азис реално е извън всякакви класации, той отдавна е преминал границите на попфолка. Все едно да кажеш, че Слави Трифонов е №1 в чалгата - някак не върви, той е друго измерение.

Като е най в чалгата,защо прави фт. с Азис?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кадърът на Кама от Куклите много ме радва. Пак ще мачка!

Ще кърти според мен. Дали пак е на Пашев, че тя нали е приятелка с тях. Според мен трябва да работи и с Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...