Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защото прави песен за циганите, кой да извика, Лейди Гага?

Пак бих ти казал същото като преди малко, ама айде няма..

 

Що не покани Софка, Роксана, Ломска, Стефани, Джордан или някой от пропадналите мангали...ами точно Азис? Щото песента й се забеляза доста и покрай него, а тва между другото е и най-големия й хит след "Кой".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защото прави песен за циганите, кой да извика, Лейди Гага?

Хах,ако Галена беше в Америка,щеше да мие чиниите на Лейди Гага.Значи Галена е доста ниско ниво,за да прави песни за циганите..да не би и тя да е циганка?Супер глупав аргумент имаш,просто приеми,че Галена е поредната певачка,която Пайнера ще изсмуче и захвърли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах,ако Галена беше в Америка,щеше да мие чиниите на Лейди Гага.Значи Галена е доста ниско ниво,за да прави песни за циганите..да не би и тя да е циганка?Супер глупав аргумент имаш,просто приеми,че Галена е поредната певачка,която Пайнера ще изсмуче и захвърли.

Не, просто е хитра, знае какво се харесва и търси и успя да направи най-големият хит изминалата година... а да не забравяме и кого Андреа покани че става доста зле. :/

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак бих ти казал същото като преди малко, ама айде няма..

 

Що не покани Софка, Роксана, Ломска, Стефани, Джордан или някой от пропадналите мангали...ами точно Азис? Щото песента й се забеляза доста и покрай него, а тва между другото е и най-големия й хит след "Кой".

Е, да, като ще вика някой за фийчъринг, няма да е кой да е. Тя не е от тези, които изнасят кариерите си на гърба на други, а винаги е по-голямото име в една колаборация, с едно-единствено изключение и то е Азис (макар че реално между дуетните партньори отново тя е по-голямата, сравнение с Цветелина Янева). Галена има точно една песен с участието на друг изпълнител и то точно Азис. Показателно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто е хитра, знае какво се харесва и търси и успя да направи най-големият хит изминалата година... а да не забравяме и кого Андреа покани че става доста зле. :/

С помощ от Азис и с песен от Оцко и аз ще направя голям хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пробвай се" стана хит заради Азис, докато при "Пей, сърце" стана заради Галена.

 

Феновете на залязлата Андреа с 5-те забравени хита на кръст са ужасно досадни :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пробвай се" стана хит заради Азис, докато при "Пей, сърце" стана заради Галена.

Мхм,то като погледнеш самостоятелните летни песни на Галена или песните с изпълнители по-долу от нея,и като видиш "Пей сърце" изобщо не става ясно заради кого е станала такъв хит. :1000 (29): Не виждам защо намесваш Андреа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тук някои наистина няма връзка с реалността. Едва ли не всеки успех на Галена е незначителен или благодарение на друг изпълнител, композитор, или не знам какво. Всеки обективен слушател на попфолка може да каже, че Галена вече 5 години е на върха на хранителната верига, къде убедително (2013, 2015), къде на кантар (2014 - Джена, 2016 - Емануела), къде поради инерция и липса на конкуренция (2017), но на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ух, някои хора яко ги тресе злобата. Дори и в най-слабата си година от 2012 насам, Галена пак е най в чалгата.

 

Азис реално е извън всякакви класации, той отдавна е преминал границите на попфолка. Все едно да кажеш, че Слави Трифонов е №1 в чалгата - някак не върви, той е друго измерение.

Да, яко злоба . Никой не е виновен, че жената работи и има нюх и нещата и се получват. До, като други си влагат енергията в разпъвания, платени статии и реклама покрай по-известия и мъж, Галена се ръси за яка продукция на световно ниво. Близо 10 години, без спирачка. Още 2008 показа коя е и избухна с хитове и яки клипове. Отделно тя е певица, завършила музикално и това е правиля цял живот, борила се е за тоя момент, сама !! Андреа се чудише манекенка или певица да бъде изцяло спонсорирана от техните. Няма как, като ти е дадено всичко на тепсия още от самото начало, да имаш такъв хъс за работа, като този на хората тръгнали от нулата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мхм,то като погледнеш самостоятелните летни песни на Галена или песните с изпълнители по-долу от нея,и като видиш "Пей сърце" изобщо не става ясно заради кого е станала такъв хит. :1000 (29): Не виждам защо намесваш Андреа.

"Спри ме", "Дай ми" , "Хаваната", "Караваната" какво са ? Летни бозички ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто е хитра, знае какво се харесва и търси и успя да направи най-големият хит изминалата година... а да не забравяме и кого Андреа покани че става доста зле. :/

Можеш ли да защитиш любимката си, без да намесваш Андреа? Или дар словото ти е бедно и не стигаш по-далеч от тва което показваш?

 

Е, да, като ще вика някой за фийчъринг, няма да е кой да е. Тя не е от тези, които изнасят кариерите си на гърба на други, а винаги е по-голямото име в една колаборация, с едно-единствено изключение и то е Азис (макар че реално между дуетните партньори отново тя е по-голямата, сравнение с Цветелина Янева). Галена има точно една песен с участието на друг изпълнител и то точно Азис. Показателно е.

Да, защото се включва при Лорена, Джулия, малкия Фики, скучната Цури и т.н

Ако направи дует със по-добър вокал, човек който има по-силно присъствие от нея ще бъде пометена, а тя не иска тва да се види.

Доказателство.

 

Що мислиш, че Азис само говори и припява беквокал? Има го в заглавието, но не пее нищичко. Заслугите си ги прибра само Галенчето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Спри ме", "Дай ми" , "Хаваната", "Караваната" какво са ? Летни бозички ли ?

Говоря за интерес,гледания,харесвания,споделяния и такива.

 

Не мога да разбера защо намесвате Андреа,явно ви е яд,че още през 2009 премаза Галя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто е хитра, знае какво се харесва и търси и успя да направи най-големият хит изминалата година... а да не забравяме и кого Андреа покани че става доста зле. :/

Хаха, намерили точно фенове на Андреа да се подиграват на това кой, кого поканил. Тя с куцо и сакато направи дуети, а на колко още е предложила и не са станали реалност, само тя си знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Спри ме", "Дай ми" , "Хаваната", "Караваната" какво са ? Летни бозички ли ?

Значи "Стара каравана" е хит само заради Кости, "Хавана Тропикана" - заради Живко Микс, "Дай ми" - заради Оцко, а "Спри ме"... заради бика или двата кървави бута за фон, примерно. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говоря за интерес,гледания,харесвания,споделяния и такива..

Галена е единствената певица, която има най-много гледания за самостоятелна песен за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тук някои наистина няма връзка с реалността. Едва ли не всеки успех на Галена е незначителен или благодарение на друг изпълнител, композитор, или не знам какво. Всеки обективен слушател на попфолка може да каже, че Галена вече 5 години е на върха на хранителната верига, къде убедително (2013, 2015), къде на кантар (2014 - Джена, 2016 - Емануела), къде поради инерция и липса на конкуренция (2017), но на върха.

Според теб Преси от 2011 не е на върха, а още е сред най-актуалните - кралица! :Vishenka_05: (намесвам я, защото ако не съм аз, никой не се сеща да пише за нея) :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако направи дует със по-добър вокал, човек който има по-силно присъствие от нея ще бъде пометена, а тя не иска тва да се види.

Доказателство.

На кой свят във "В твоите очи" изпъква Десислава? :1000 (29): Нека не забравяме, че ако не беше Галена да я покани в тази песен, Десислава хит нямаше да види в Пайнер.

 

За "Хайде, откажи ме" съм по-склонен да се съглася, но дори и там заслугата си е на Галена, поне откъм песен. Преслава изпъква само с глас и извивките ѝ в първата минута. Видяхме, че след няколко години в "Живей", нещата бяха точно с обратен знак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали била залязла (уж) :1000 (29):

Най-вероятно говориш за Боса..Какво от това като е започнала силно,а завърши с най-малко гледания от летните хитове на големите имена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно говориш за Боса..Какво от това като е започнала силно,а завърши с най-малко гледания от летните хитове на големите имена?

Нощта гърми, Гледай да не бъркаш, Без чувства, Само мой, Тук жена му пази са с по-малко и няма да я минат :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно говориш за Боса..Какво от това като е започнала силно,а завърши с най-малко гледания от летните хитове на големите имена?

Говори за интерес, дето към един 'залязал' изпълнител няма как да го има.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...