Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента с най-много лайкове и споделяния и победи в класациите :D

Просто няма купени гледания, в топ 3 е за 2017. ;)

 

А това за класациите защо не беше значимо когато "Най-добрата" постави рекорд с цели 8 пъти на върха? Щото сте на принципа на двойния стандарт. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ти беше ли тих когато Андреа размазваше наред, а Камелия дори нямаше проекти?

 

Не знам да е имало какъвто и да е период, в който Андра да е стигнала нивото на Камелия. То е и невъзможно в нейния случай. Кама дори не отрази безбройните опити на Митко Пайнера чрез Андреа, да се заяде с Камелия. Защото на Андра и се позволяваше прекалено много, докато шефа бе зад гърба и. Но тя горката не знаеше, че е просто маша в ръцете на Митака, във вечният му мерак да притисне Кама, за да подпише по-изгоден за него договор. Така и не му се получи въпреки, че след Андра използва за целта Деса и Теди Александрова. А иначе, когато Андра усети, че времето и мина започна да лайква всяка активност на Кама, защото Камелия е единствената, която някога и е правила комплимент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам да е имало какъвто и да е период, в който Андра да е стигнала нивото на Камелия. То е и невъзможно в нейния случай. Кама дори не отрази безбройните опити на Митко Пайнера чрез Андреа, да се заяде с Камелия. Защото на Андра и се позволяваше прекалено много, докато шефа бе зад гърба и. Но тя горката не знаеше, че е просто маша в ръцете на Митака, във вечният му мерак да притисне Кама, за да подпише по-изгоден за него договор. Така и не му се получи въпреки, че след Андра използва за целта Деса и Теди Александрова. А иначе, когато Андра усети, че времето и мина започна да лайква всяка активност на Кама, защото Камелия е единствената, която някога и е правила комплимент.

Е, сега Камелия с един хит за последните има-няма 10 години измести цели 4 силни години на Андрю ли? Извинявам се за грешката ми!

Андреа беше точно тази, която успя да измами Пайнера и да подпише най-добрия договор от младите кокошки и тва си го казвал не веднъж.

Пайнера никога не е бил зад гърба й. Абсолютно всичко си постигна сама, защото нито имаше зверска ротация по телевизията като Преслава и Цура, нито имаше големи награди, нито дори получаваше номинация за "Певица" в години в които беше тотален лидер, нито Хари Янакиев някога я е харесвал, нито й даваше добрите участия..Андреа сама се издигна и доведе силните композитори в Пайнер, сама плащаше за скъпата продукция, сама си създаваше пиар игричките. Просто в такъв етап на кариерата си трябваше да преподпишат договор, че ако се беше махнала Пайнера щеше да загуби голямо име. Подписаха договор в който прибираше 70% от хонорара, имаше право да прави песни с който си поиска, не се следеше под лупа колко голотия има в клиповете и т.н и т.н

 

Много сте ми смешни как с факти ви хвърлям твърденията в кофата и не млъквате. Хем нагли, хем оборени на 100%. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте ми смешни как с факти ви хвърлям твърденията в кофата и не млъквате. Хем нагли, хем оборени на 100%. :3fdb8960598fa63e:

 

Само DeanWinchester липсва да ти приглася в защитата на забравения плондер и идилията щеше да е пълна. It almost feels like 2012 all over again.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само DeanWinchester липсва да ти приглася в защитата на забравения плондер и идилията щеше да е пълна. It almost feels like 2012 all over again.

И лошото е?

Никога не ми е пукало как ще изглеждам в очите на заблудени чалгарчета, които нямат мозък за себе си, а какво остава за дъното в музиката.

В момента нито я слушам тая музика, нито ме вълнува. Просто имам скучен неделен ден и ми е кеф да оборя неща, които в тоя форум са налагани с години. Не виждам дори една измислица в постовете ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И лошото е?

Никога не ми е пукало как ще изглеждам в очите на заблудени чалгарчета, които нямат мозък за себе си, а какво остава за дъното в музиката.

В момента нито я слушам тая музика, нито ме вълнува. Просто имам скучен неделен ден и ми е кеф да оборя неща, които в тоя форум са налагани с години. Не виждам дори една измислица в постовете ми.

 

Няма лошо, бе. Кой е казал, че има лошо. Все лошото виждаш значи. Много си негативен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И лошото е?

Никога не ми е пукало как ще изглеждам в очите на заблудени чалгарчета, които нямат мозък за себе си, а какво остава за дъното в музиката.

В момента нито я слушам тая музика, нито ме вълнува. Просто имам скучен неделен ден и ми е кеф да оборя неща, които в тоя форум са налагани с години. Не виждам дори една измислица в постовете ми.

Отново темата се чете от рекорден брой хора. :3fdb8960598fa63e:

 

Като гледам нивото на интелигентност тук със сигурност някой ви е казал и/или показал,че Андреа е напълняла,иначе още щяхте да си мислите че си е моделка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново темата се чете от рекорден брой хора. :3fdb8960598fa63e:

 

Като гледам нивото на интелигентност тук със сигурност някой ви е казал и/или показал,че Андреа е напълняла,иначе още щяхте да си мислите че си е моделка.

 

Ти като човек, чийто гадже е приятел с нея, можеш ли да хвърлиш светлина относно какви са й здравословните проблеми? На мен ми казаха, че тялото й правело някаква реакция към силикона и затова се подувала. Вярно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти като човек, чийто гадже е приятел с нея, можеш ли да хвърлиш светлина относно какви са й здравословните проблеми? На мен ми казаха, че тялото й правело някаква реакция към силикона и затова се подувала. Вярно ли е?

Излизали сме само веднъж тримата и ме беше убила само с поглед.Ако я бях питал защо е надебеляла сигурно щеше да ме пребие. :mf_surrender: Доколкото знам има проблеми с щитовидната жлеза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излизали сме само веднъж тримата и ме беше убила само с поглед.Ако я бях питал защо е надебеляла сигурно щеше да ме пребие. :mf_surrender: Доколкото знам има проблеми с щитовидната жлеза.

 

Точно това си мислех. Видът й е на хипотироидичен човек. Ако почне да взима хормони под формата на таблетки и се нацели правилната доза, може да си върне старата визия за месец-два. Но ако е Хашимото, там положението е по-сложно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това си мислех. Видът й е на хипотироидичен човек. Ако почне да взима хормони под формата на таблетки и се нацели правилната доза, може да си върне старата визия за месец-два. Но ако е Хашимото, там положението е по-сложно.

Явно е някакъв сложен проблем щом толкова години не може да се възстанови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно това си мислех. Видът й е на хипотироидичен човек. Ако почне да взима хормони под формата на таблетки и се нацели правилната доза, може да си върне старата визия за месец-два. Но ако е Хашимото, там положението е по-сложно.

Много кофти. :confused:

Аз мислех, че просто я мързи да диша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Томе, слушал ли си тази песен на баба ти Петра? Беше много голям хит едно време:

 

 

:happyppl: :1000 (6):

Даа, в последно време слушам само ретро песни, мисля да премина и на генерацията на Тошко :1000 (29):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...