Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Абсурдно е "Как да изтрезнея" да е извън топ 3. Недоумявам какво прави "С тебе ми е най" в топ 5.

 

Иначе е показателно, че всички песни без "Дъ Бос" са от средата на лятото и след това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Малко двете песни на Джулия ми идват не на място, но вотът е заради Галена и Кокаинчо. Другото бива, има и логика....

Джулия тази година определено трупа активи, къде заради себе си, къде заради дуетните партньори. В правилната посока се движи, но ѝ трябват по-силни песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как оценяваш уменията на Тошко Тодоров в леглото по скалата от 1 до 10?

Защо трябва да знам? :1000 (29):

Пробвай и ако удариш бингото и ти върже сподели на всички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната песен на Джулия трябваше да е самостоятелна или Галена да пееше повече, а ако вече трябва да е в сегашният вариант по добре да беше скандализирала и Преслава да пее частите на Галена :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Галена е излишна в тази песен, личи си, че е там само да трупа гледания името ѝ. Но то и самата песен няква никва - 1:1 с "Калифорния", текстът е дразнещ на места, като цяло си е претоплена манджа. И пак става за слушане, де, редовно си я пускам, но не е нещо кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, още ли те боли заради това? :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Не, аз от много време го знам. Мълчах си просто. Не е заради това. Просто искам да се заяждам с теб. :3fdb8960598fa63e: Любим си ми. А пък може и заради блокажа да е на подсъзнателно ниво и да не го осъзнавам. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Деси и Джордан е уникална. Умерена балада, приятна мелодия..масата хора ето такива песни искат да слушат, а не простотии, гъзене, голотии и т.н определено песента ще остане във времето. :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Деси и Джордан е уникална. Умерена балада, приятна мелодия..масата хора ето такива песни искат да слушат, а не простотии, гъзене, голотии и т.н определено песента ще остане във времето. :Vishenka_05:

Марш в темата на мангала и тулумбата. Не ни го навирай мнението си

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Виновна" не мина в годишната при положение че тогава и конкуренцията беше по малка, а сега "Без чувства" топ 3 а по силна конкуренция. Всички знаем и коя е по голям хит, тук търсете кусури ако подреждането не ви харесва. Мястото на Анелия е напълно заслужено, песента е страшна, не ми харесва факта че Анелия премина основно към подобни песни, а по различните като "Вярвай ги остави. Сега очаквам и проектите на Джена, Емилия и Галена (поп-фолк песен с як клип, ей най накрая :3fdb8960598fa63e: )

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тия какво им става в Пайнер? :scratch:

 

На Емилия и Тони Стораро новата песен направо 1 към 1, с "Кажи ми като мъж на мъж". А днес на Деса с Джордан с "Не искам без теб", на Деса и Тонката. :gun_bandana:

 

И за да съм в тон с тях, да се поздравя с нещо от стария Азис. Да, пак на Крумчо е продукция.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...