Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според теб Преси от 2011 не е на върха, а още е сред най-актуалните - кралица! :Vishenka_05: (намесвам я, защото ако не съм аз, никой не се сеща да пише за нея) :3fdb8960598fa63e:

Ами Преслава още от началото на десетилетие някак си името я държи, песните ѝ никога не са били сред най-добрите, винаги някой друг е изпъквал. Но просто при нея името, предишните заслуги, неистовото бутане от Пайнер, огромната фенбаза и късметът я държат винаги в топ 3/5. При нея ѝ трябва само един мегахит от време на време ("Пия за тебе", "Лудата дойде", "Режим неприлична", "Моето слабо място"), за да посъживи кариерата си.

 

Преслава според мен още 2009 започна да губи тежест, но тогава и годините бяха едни такива преходни. При нея обаче е феноменално колко силно е името ѝ. Всеки друг щеше да потъне в небитието, особено през 2010, когато имаше такива очевидни опити за смяна на лидерката. Но пуста добричлийка, не сдаде фронта и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Пробвай се" стана хит заради Азис, докато при "Пей, сърце" стана заради Галена.

 

Феновете на залязлата Андреа с 5-те забравени хита на кръст са ужасно досадни :mf_surrender:

"Докрай", "Неблагодарен", "Пробвай се", "Дай ми всичко", "Най-добрата", "С теб да бъдем пак", "Употребена", "На екс", "Хайде, опа", "Пий едно от мене", "Едно", "Искам, искам", "Не ги прави тия работи", "Секс за ден", "Излъжи ме", "Само мой", "Най-велик", "Късай етикета", "Никой друг",

Отделно "Passion", "Zvuk", "Champagne", "I wanna"" и "Obadi mi se" също станаха стабилни хитове.

 

Пет ли са? Да не излезе, че са повече от на Галето. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-вероятно говориш за Боса..Какво от това като е започнала силно,а завърши с най-малко гледания от летните хитове на големите имена?

Че кой има повече, освен "Мотел" и също "Виновна" и "Коя", които излязоха месец-два по-рано, лол?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нощта гърми, Гледай да не бъркаш, Без чувства, Само мой, Тук жена му пази са с по-малко и няма да я минат :Vishenka_05:

Коя от тези песни се доближава до успеха на "Виновна","Коя","Моро му" и тн?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е единствената певица, която има най-много гледания за самостоятелна песен за 24 часа.

Хахаха, падам и умирам.

За гледания не говорете, щото Андрю във години в които България ползваше главно Вбокс и вече четири години без големи хитове..ПАК има повече гледания от Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Докрай", "Неблагодарен", "Пробвай се", "Дай ми всичко", "Най-добрата", "С теб да бъдем пак", "Употребена", "На екс", "Хайде, опа", "Пий едно от мене", "Едно", "Искам, искам", "Не ги прави тия работи", "Секс за ден", "Излъжи ме", "Само мой", "Най-велик", "Късай етикета", "Никой друг",

Отделно "Passion", "Zvuk", "Champagne", "I wanna"" и "Obadi mi se" също станаха стабилни хитове.

 

Пет ли са? Да не излезе, че са повече от на Галето. :1000 (29):

"Искам, искам" най-вече, дето в същия сезон Ани Хоанг имаше по-голям хит. :1000 (29):

 

Към днешна дата само удебелените се помнят бих казал. Другото само в тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Преслава още от началото на десетилетие някак си името я държи, песните ѝ никога не са били сред най-добрите, винаги някой друг е изпъквал. Но просто при нея името, предишните заслуги, неистовото бутане от Пайнер, огромната фенбаза и късметът я държат винаги в топ 3/5. При нея ѝ трябва само един мегахит от време на време ("Пия за тебе", "Лудата дойде", "Режим неприлична", "Моето слабо място"), за да посъживи кариерата си.

 

Преслава според мен още 2009 започна да губи тежест, но тогава и годините бяха едни такива преходни. При нея обаче е феноменално колко силно е името ѝ. Всеки друг щеше да потъне в небитието, особено през 2010, когато имаше такива очевидни опити за смяна на лидерката. Но пуста добричлийка, не сдаде фронта и това е.

Истинска кралица! Щом дори Ивана мигом залезе, а беше терминаторката на турнетата през 2005 и 2006.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Искам, искам" най-вече, дето в същия сезон Ани Хоанг имаше по-голям хит. :1000 (29):

 

Към днешна дата само удебелените се помнят бих казал. Другото само в тоя форум.

Честно ли сте толкова спрели или просто искате на себе си да докажете, че сте прави?

От 2013 насам Пайнер тръгнаха в друга насока. Тогава направиха канала, тогава Галена се качи на върха, тогава Андреа залезе, тогава старите хитове останаха в миналото и почнаха да се налагат нови песни.

 

На Галена кое се помни? Аз освен "Кой", "Пей сърце" и "Стара каравана" за през лятото не знам кое остана във времето. И нито една от тия три песни не може да се сравни по хитовост със "Пробвай се", квото и да правите и струвате. Наистина много бързо забравяте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боса е супер посредствена песен, но не мога да отрека, че е един от най-големите чалга хитове това лято. Вече 15 седмици е в топ 15 на попфолка, което е очевиден показател.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боса е супер посредствена песен, но не мога да отрека, че е един от най-големите чалга хитове това лято. Вече 15 седмици е в топ 15 на попфолка, което е очевиден показател.

Лятото беше най-слабия сезон за 2017. Всички хитове се появиха зима-пролет и в момента. Много ясно, че за лятото е изпъкнала..и все пак за годината дори в топ 5 не влиза. А "Моро му" също не е в топ-а за годината , въпреки че наистина си беше стабилен хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно ли сте толкова спрели или просто искате на себе си да докажете, че сте прави?

От 2013 насам Пайнер тръгнаха в друга насока. Тогава направиха канала, тогава Галена се качи на върха, тогава Андреа залезе, тогава старите хитове останаха в миналото и почнаха да се налагат нови песни.

 

На Галена кое се помни? Аз освен "Кой", "Пей сърце" и "Стара каравана" за през лятото не знам кое остана във времето. И нито една от тия три песни не може да се сравни по хитовост със "Пробвай се", квото и да правите и струвате. Наистина много бързо забравяте.

"Пробвай се" пък точно... Тази песен винаги ми е била между другото, да, имаше страхотни приеми по концерти, ама никога не ми е била емблема, нито за Андреа, нито за Азис. Той тогава мачкаше с "ММА", която например е доста по-голям хит. При Андреа пък ми е много далече от "Докрай" и "Неблагодарен", да кажем.

 

Просто за мен е смешно Андреа да се изкарва лидерка, защото никога не е била. И тук не става въпрос за сравнение Андреа-Галена или който и да е. Просто Андреа никога не е имала тежест като име, никога не е била възприемана за топ 1, дори и като имаше успешни години 2009 и 2010. Самият аз харесвам много от песните ѝ от периода 2008-2012, да не кажа даже почти всички, но за мен тя не е имала тежест като име и винаги е имало някой, комплексно по-успешен от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото беше най-слабия сезон за 2017. Всички хитове се появиха зима-пролет и в момента. Много ясно, че за лятото е изпъкнала..и все пак за годината дори в топ 5 не влиза. А "Моро му" също не е в топ-а за годината , въпреки че наистина си беше стабилен хит.

Напълно съм съгласен. Топа в чалгата за 2017 са "Мотел", "Виновна", "Коя", "Добре ти беше" и може би чак тогава "Моро му". По-скоро преди нея са песните от края на 2016 - "Дай ми още", "Нито дума", "Почти перфектен", "И на всички като тебе". "Боса" изкара лятото за Галена, имаше си ок успех и поради липсата на конкуренция (и донякъде поради това, че таргет беше и нечалга слушателите и стигна и до тях) беше в топ 5 за лятото. Не бих казал, че след година ще има и помен от нея, то аз не съм си я пускал от месец сигурно, камо ли след година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пробвай се" пък точно... Тази песен винаги ми е била между другото, да, имаше страхотни приеми по концерти, ама никога не ми е била емблема, нито за Андреа, нито за Азис. Той тогава мачкаше с "ММА", която например е доста по-голям хит. При Андреа пък ми е много далече от "Докрай" и "Неблагодарен", да кажем.

 

Просто за мен е смешно Андреа да се изкарва лидерка, защото никога не е била. И тук не става въпрос за сравнение Андреа-Галена или който и да е. Просто Андреа никога не е имала тежест като име, никога не е била възприемана за топ 1, дори и като имаше успешни години 2009 и 2010. Самият аз харесвам много от песните ѝ от периода 2008-2012, да не кажа даже почти всички, но за мен тя не е имала тежест като име и винаги е имало някой, комплексно по-успешен от нея.

Как ще е била между другото, майкооо. Тая песен даже по телевизията я даваха, направи 4 милиона за 21 дена през 2012 (!), на всички концерти нямаше по-одобрявана песен, гърмеше във всички дискотеки, защото тогава Андреа и Азис бяха в пика си..И факт, че за Азис не е емблема, но за Андреа е. Все пак нея възпяват в цялата песен. Още тогава се опитвахте да изкарате заслугите само на него, ама в залата хората пееха нейното име, нали? От нея искаха "още", нали?

 

Не е била топ 1, защото Пайнера винаги е казвал че няма да я налага бясно, защото няма глас. Пък и тя самата никога не е имала за приоритет да бъде на върха..от само себе си бяха така нещата и всеки който е слушал тая музика в периода 2008-2012 може да потвърди.

Просто свикнахте да наричате топ 1 само Ивана, Преслава и Галена, които фирмата налага да изглеждат като такива. И Гери-Никол в поп средата няма една награда, няма одобрение от колеги и в очите на всички не е топ 1...А не е ли? По същия начин беше и Андреа едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен. Топа в чалгата за 2017 са "Мотел", "Виновна", "Коя", "Добре ти беше" и може би чак тогава "Моро му". По-скоро преди нея са песните от края на 2016 - "Дай ми още", "Нито дума", "Почти перфектен", "И на всички като тебе". "Боса" изкара лятото за Галена, имаше си ок успех и поради липсата на конкуренция (и донякъде поради това, че таргет беше и нечалга слушателите и стигна и до тях) беше в топ 5 за лятото. Не бих казал, че след година ще има и помен от нея, то аз не съм си я пускал от месец сигурно, камо ли след година.

Пропускаш и "Хиляда пъти"

"Как да изтрезнея", "Пате", "Дразни ме", "Me gusta "и другите по-нови също трябва да се види как ще се развият. Емануела, Анелия, Галена и Преслава ще пуснат поне още една песен. Не е свършила годината, а "Моро му" както гръмна, така и угасна. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не забравяме, че #TheBoss все пак НЕ е чалга песен. Коя освен Галена успява да направи стабилни хитове с по 10 млн. на НЕпопфолк песни? Никоя.

 

В сравнение с предни години Галена се представя някак мижаво през 2017, но тя цялата година е мижава за жанра. И все пак успя да направи рекорд с Моро му и да си изкара с лятото с немалък хит, пак повтарям - който не е чалга. Липсва й тоталната резачка, която да стане хита на година, както "Пей сърце" през 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е била между другото, майкооо. Тая песен даже по телевизията я даваха, направи 4 милиона за 21 дена през 2012 (!), на всички концерти нямаше по-одобрявана песен, гърмеше във всички дискотеки, защото тогава Андреа и Азис бяха в пика си..И факт, че за Азис не е емблема, но за Андреа е. Все пак нея възпяват в цялата песен. Още тогава се опитвахте да изкарате заслугите само на него, ама в залата хората пееха нейното име, нали? От нея искаха "още", нали?

 

Не е била топ 1, защото Пайнера винаги е казвал че няма да я налага бясно, защото няма глас. Пък и тя самата никога не е имала за приоритет да бъде на върха..от само себе си бяха така нещата и всеки който е слушал тая музика в периода 2008-2012 може да потвърди.

Просто свикнахте да наричате топ 1 само Ивана, Преслава и Галена, които фирмата налага да изглеждат като такива. И Гери-Никол в поп средата няма една награда, няма одобрение от колеги и в очите на всички не е топ 1...А не е ли? По същия начин беше и Андреа едно време.

Нека бъдем честни - ако песента беше дует между Азис и Татяна, всички щяха да пеят "Как да живея без теб, Татяна" също толкова силно. Аз също на турне 2014 крещях този стих - повярвай ми, не е било заради Андреа.

 

Но да, да кажем, че песента е голям хит. Може би това, че я нама вече в канала на Планета и че Андреа вече не е актуална, ми замъглява преценката за това какъв хит беше навремето. Сега като се замисля, наистина си беше доста култова тогава, прав си. Но след години други песни оттогава ще се помнят повече, според мен. Ще видим, де, може и всичко да е забравено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е била топ 1, защото Пайнера винаги е казвал че няма да я налага бясно, защото няма глас. Пък и тя самата никога не е имала за приоритет да бъде на върха..от само себе си бяха така нещата и всеки който е слушал тая музика в периода 2008-2012 може да потвърди.

Просто свикнахте да наричате топ 1 само Ивана, Преслава и Галена, които фирмата налага да изглеждат като такива. И Гери-Никол в поп средата няма една награда, няма одобрение от колеги и в очите на всички не е топ 1...А не е ли? По същия начин беше и Андреа едно време.

 

ТОП 1 в какъв аспект? Досега народът е короновал с тая титла все пеещи певици с някаква дарба. Сам казваш, че Андреа няма такава. Единствено Галена си позагуби гласа след операцията за премахване на възли, но за разлика от Андреа пее на живо по концерти. За участия дали Андра пее на живо не знам, не съм й бил.

 

Андреа няколко години беше в ТОП 1 по интерес на публиката, имаше невиждан hype около нея, но това не те прави най-голямата певица в жанра. И сравнението с Гери-Никол е неуместно, защото Гери си има глас и талант - всички го знаят и го виждат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бъдем честни - ако песента беше дует между Азис и Татяна, всички щяха да пеят "Как да живея без теб, Татяна" също толкова силно. Аз също на турне 2014 крещях този стих - повярвай ми, не е било заради Андреа.

 

Но да, да кажем, че песента е голям хит. Може би това, че я нама вече в канала на Планета и че Андреа вече не е актуална, ми замъглява преценката за това какъв хит беше навремето. Сега като се замисля, наистина си беше доста култова тогава, прав си. Но след години други песни оттогава ще се помнят повече, според мен. Ще видим, де, може и всичко да е забравено.

То и "Луда по тебе" примерно да беше заличена от всякъде 2-3 години след излизането й, нямаше да се помни какъв фурор е била към днешна дата.

Просто времената на позволяват песните да се наложат по концерти, не се стараят да останат във времето и за това всеки забравя за тях след години. А това че всички клипове на Андреа бяха изтрити и качени по-късно в нейния канал си каза думата. А другото, че днес всеки си прави сметка колко голям хит е една песен по тва какви гледания има...Е, 2012 нямаха канал Планета и всички клипове бяха качвани и премахвани по сто пъти. Дори канала който имаше Андреа през 2011 беше изтрит заради фалшив профил на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са глупаци, които трябваше още към края на 2011 да преминат към тубата, която ставаше все по-масова в България. Сещам се, че още есента, когато например излизаха клиповете от "Аз", масово се следеше в тубата как се движат. Вече лятото на 2012 там бяха истинските съревнования - сещам се как "Спри ме" беше направила 7-8 милиона за 4-5 месеца, това бяха някакви невероятни числа за времето си. Даже най-гледаното клипче беше качено от фен на Преслава и когато едната вечер във форума се изтъкна как "Спри ме" има доста повече гледания от "Лудата дойде", о, чудо - на следващия ден клипчето беше изтрито. :1000 (29):

 

Изобщо Пайнер от време оно са абсолютно неадекватни в това да следят трендове в музиката, трябваше им някой да тръгне да прави пари от техните песни в ютуб, че да се сетят и те да си направят канал. Преди това години наред ората по цял свят купуваха музика от iTunes, нашите едва преди няколко години разбраха що е то. Сега в последните години Spotify властва, а те дори песните не са си качили там. Да не говорим с неадекватността при премахването на повторни качвания, които години наред не се следяха. Или пък в последните месеци с масовото махане на песни с неуредени права. Чак да се чуди човек как са просъществували толкова години с такъв потресаващ мениджмънт. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е свършила годината, а "Моро му" както гръмна, така и угасна. :)

Песента с най-много лайкове и споделяния и победи в класациите :D

Просто няма купени гледания, в топ 3 е за 2017. ;)

 

П.С всички песни са сезонни хитове, дори Виновна и Коя ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...