Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не променя факта, че Рони има една от най-силните дискографии в бранша!

Силни бяха сръбските компилации, от които си набираше песни на кило.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука скоро, като казах, че Камелия и Глория са приятелки, форумните отворковци ми се изсмяха.

 

Ето какво казва Глория по отношение на Камелия в последния брой на списание "LoveStyle":

 

"Камелия ми е много близка. Често говорим откровено за нещата, които касаят нашия бизнес, и си помагаме взаимно. Аз обичам такива хора, знаещи какво искат и как да го постигнат. Симона също много я харесва като човек и професионалист. Оценяваме това, че Камелия се обърна на изпълнението й, но дъщеря ми учи поп и джаз музика и иска да се развива в друго поприще. Затова и отиде в отбора на Иван Лечев. Няма нищо лично“, заяви Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука скоро, като казах, че Камелия и Глория са приятелки, форумните отворковци ми се изсмяха.

 

Ето какво казва Глория по отношение на Камелия в последния брой на списание "LoveStyle":

 

"Камелия ми е много близка. Често говорим откровено за нещата, които касаят нашия бизнес, и си помагаме взаимно. Аз обичам такива хора, знаещи какво искат и как да го постигнат. Симона също много я харесва като човек и професионалист. Оценяваме това, че Камелия се обърна на изпълнението й, но дъщеря ми учи поп и джаз музика и иска да се развива в друго поприще. Затова и отиде в отбора на Иван Лечев. Няма нищо лично“, заяви Глория.

 

Чак приятелки не са, но има една превъзбудена нотка, която се забелязва у Глория в последните няколко години, когато става въпрос за Кама. Аз прекрасно знам каква е, но не държа да се напъвам да я набивам в главите на популацията тук. Значи, коренно различният поглед към Кама, от страна на Глория тръгна от онзи неосъществен дует, който трябваше да правят двете, за концерта на Глория в НДК преди година и половина и завършват тази дълбока въздишка от Глория, след видяното в тези няколко епизода на "Гласът на България". Чак сега, 20 години, след като двете се запознаха, Глория изолира хилядите посредници (продуценти, приятели и колеги), които цели 20 години и набиваха в главата идейната линия, че Кама е врагът с партиен билет и към него трябва да се стои нащрек 24/7. Трябваше Кама да се махне от Пайнер, за да погледне Глория на нея с други очи.

 

И чак сега, когато звездните години на Глория безвъзвратно отминаха тя се сети да прочете сама онова, което Кама педантично повтаря за нея и отношенията им вече 20 години и да разбере, че няма никакъв подтекст, двусмислие, завера или интрига. Трябваше Глория да е тотално извън борда на комерсиалната вълна, да няма никакви допирни точки с тази, от която единствено я е било страх в тези 20 години от кариерна гледна точка, поради албуми, концерти, тиражи и създадена легендарна аура около нея, че да прозре някои елементарни неща. Трябваше Кама в тези 20 години хиляди пъти да повтаря, че конкуренцията с Глория е направило от нея това, което е днес и ако не я е имало, нямаше да има и приблизително подобен краен резултат. Чак днес, когато детето на Глория е реално в ръцете на Кама, Глория разбра какъв човек е "чипровската". И не крие, че е изненадана, че е шокирана, че всичкото това работи, за нейното дете. Няма обаче да изкаже съжаление, за предрасъдъците, с които е живяла по отношение на Кама в тези 20 години. Не е и нужно, то се вижда от самолет, за този който иска да го види. И няма как да не е така, защото дойдоха времената, когато и 1 скромен коментар, дори с критична нотка носи наслада на душата така, както едно време носеше поемането на статуетката "Певица на годината". От кой го получи, а? Понякога точната дума има много по-голямо значение, от 100 позьорски коментара, а препирните за дрешки и парцалки от "Кавали", за скрап раздавана под формата на статуетки изглежда толкова тъпо, че не е дори за коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресвета великомъченица Кама.

 

Всякаква може да е, но сега всички, които я плюха са и в краката. За назидание! Е, това е да си изчакаш момента и да излезеш, с последно 10. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всякаква може да е, но сега всички, които я плюха са и в краката. За назидание! Е, това е да си изчакаш момента и да излезеш, с последно 10. :1000 (19):

Така ти изглежда само на теб :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ти изглежда само на теб :3fdb8960598fa63e:

 

Напротив, изглежда даже по-зле, отколкото го описвам. Но, чакам кралските да се засрамите, щото 10 години бяхте отвратителни.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ти изглежда само на теб :3fdb8960598fa63e:

В интерес на истината, след 20 години кариера си е много добре. Дала е пре достатъчно на чалгата- зрелища, клипове, хитове, колко клонинги се излюпиха по нейн модел. И сега на 20тата година си пръска с участия и заетост, вади качествени неща, има уважението на колегите си. Това не е малко.

 

Сега чакаме тупалката, която е подготвила....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое и е ужаса??

Представям си ти ква си.

На Герчака всичко за Галена е ужас :1000 (29): Комплексите са много там, не й обръщай внимание.

 

Галена е снимала нещо със сигурност. Гримът е екстравагантен и последен писък на модата. Може да е песента от Akcent или лятното попфолк парче. Съмнявам се да пуснат баладата с Фики преди началото на есента.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Коце песента чукна милиона :3fdb8960598fa63e:

На Герчака всичко за Галена е ужас :1000 (29): Комплексите са много там, не й обръщай внимание.

 

Галена е снимала нещо със сигурност. Гримът е екстравагантен и последен писък на модата. Може да е песента от Akcent или лятното попфолк парче. Съмнявам се да пуснат баладата с Фики преди началото на есента.

Или с Ена ена ена... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Герчака всичко за Галена е ужас :1000 (29): Комплексите са много там, не й обръщай внимание.

 

Галена е снимала нещо със сигурност. Гримът е екстравагантен и последен писък на модата. Може да е песента от Akcent или лятното попфолк парче. Съмнявам се да пуснат баладата с Фики преди началото на есента.

Да, усещам я че е комплексарка.

Галена изглежда много добре за току що раждала жена, не знам какъв трябва да си, за да кажеш обратното. Нямам търпение да им го начука пак с поредния шедьовър.

Цура що още се крие и не обявява, че е бременна не знам. Като я видях последно но живо, сигурно беше в 5-6 месец, за къде го крие. Явно е решила да роди без да рязберем и да се завърне, все едно не е била бременна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, усещам я че е комплексарка.

Галена изглежда много добре за току що раждала жена, не знам какъв трябва да си, за да кажеш обратното. Нямам търпение да им го начука пак с поредния шедьовър.

Цура що още се крие и не обявява, че е бременна не знам. Като я видях последно но живо, сигурно беше в 5-6 месец, за къде го крие. Явно е решила да роди без да рязберем и да се завърне, все едно не е била бременна.

Тя Цура да вземе да пусне нещо вече, че баладата й беше тотално разочарование, най-слабата й балада заедно с "Преди да свикна" за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е всичко, но този път коментара на Foxy е много точен и на място.

И за тези, които УМЕЯТ да четат между редовете , ще разберат по какъв начин МУ е обвързан коментара с отговора на Камелия в Папараци наскоро, относно отношенията им! ;)

Редактирано от momcheto_muzika
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Герчака всичко за Галена е ужас :1000 (29): Комплексите са много там, не й обръщай внимание.

 

Галена е снимала нещо със сигурност. Гримът е екстравагантен и последен писък на модата. Може да е песента от Akcent или лятното попфолк парче. Съмнявам се да пуснат баладата с Фики преди началото на есента.

Няма как да се комплексирам от толкова зле изглеждаща кожа при положение , че е хвърлила луди пари по лицето си. :3fdb8960598fa63e:

На Деса килограмите като се коментират постоянно няма проблем,нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да се комплексирам от толкова зле изглеждаща кожа при положение , че е хвърлила луди пари по лицето си. :3fdb8960598fa63e:

На Деса килограмите като се коментират постоянно няма проблем,нали?

Ооо, комплексирана си и още как :1000 (29):

Не мога да повярвам, че Фаст от месец и дума не е казал за Галена и тъкмо когато мислиш че всичко се подрежда се появява едно безгръбначно, което да прецака всичко :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо, комплексирана си и още как :1000 (29):

Не мога да повярвам, че Фаст от месец и дума не е казал за Галена и тъкмо когато мислиш че всичко се подрежда се появява едно безгръбначно, което да прецака всичко :1000 (27):

 

Какво прецаква бе, всеки си има мнение. Ние, като хейтим по Преслава, че е наркомански чируз, някой казва ли нещо? Ти дори си я наричал "ку*ва".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прецаква бе, всеки си има мнение. Ние, като хейтим по Преслава, че е наркомански чируз, някой казва ли нещо? Ти дори си я наричал "ку*ва".

Да си виждал 90% от коментарите ми да са за Преслава ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...