Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако повече в жанра гониха такъв тип представяния и концерти, сега нямаше да си говорим за залез и девалвация на жанра.

За съжаление след Глория Емилия е другата, която е концертен тип певица. Дотам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако повече в жанра гониха такъв тип представяния и концерти, сега нямаше да си говорим за залез и девалвация на жанра.

За съжаление след Глория Емилия е другата, която е концертен тип певица. Дотам.

 

Обичам я бе!!! :heart:

 

Сега съм го надул яко тоя микс и съседите да чуят. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В друг живот"(9.7),"И това ще преживея"(4 млн) и ако броим "Болка в минути"(9 млн) + новата.Това общо взето са й най-гледаните балади за последните години,а "В друг живот" беше на 3то място в хитовете за 2ро тримесечие след "Пей,сърце" и "Няма да ти пиша",което си е голямо постижение за балада.Просто Деси Слава има много красив тембър и самото изпяване е много въздействащо.

 

Нали знаеш че "Болка в минути" и "Аз бях тук" са на Константин :) Човекът е платил и за песента и за клипа и всичко. Не виждам смисъл да ги пишете така все едно са самостоятелни на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш че "Болка в минути" и "Аз бях тук" са на Константин :) Човекът е платил и за песента и за клипа и всичко. Не виждам смисъл да ги пишете така все едно са самостоятелни на Десислава.

 

+1

Успокойте се малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали знаеш че "Болка в минути" и "Аз бях тук" са на Константин :) Човекът е платил и за песента и за клипа и всичко. Не виждам смисъл да ги пишете така все едно са самостоятелни на Десислава.

За това и съм написала ако броим тях,защото включването на Деси в тях не е толкова голямо,но е доста въздействащо.

Но нали всичко , което докоснела е било обречено на провал за това "От утре ще е друго","Болка в минути " и "Златото ми" бяха толкова успешни :mf_surrender:

А и аз изобщо не съм се ядосвала,че да се успокоявам. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За това и съм написала ако броим тях,защото включването на Деси в тях не е толкова голямо,но е доста въздействащо.

Но нали всичко , което докоснела е било обречено на провал за това "От утре ще е друго","Болка в минути " и "Златото ми" бяха толкова успешни :mf_surrender:

А и аз изобщо не съм се ядосвала,че да се успокоявам. :1000 (30):

 

Носи се слух, че първото ти име е Гюрга. Гюрга от Якоруда. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Носи се слух, че първото ти име е Гюрга. Гюрга от Якоруда. :3fdb8960598fa63e:

Нито името е близко до истината,нито града.Но да се носят-не ми дреме особено :3fdb8960598fa63e:

Емануела записа нова песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито името е близко до истината,нито града.Но да се носят-не ми дреме особено :3fdb8960598fa63e:

Емануела записа нова песен

 

Мачкай, и защитавай Преслава с цената на всичко, като тигрица! :3fdb8960598fa63e:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Как не можа да се оцени тая песен на Теодора... Толкова музикантска, толкова добре изпята, че и клипа си го бива. Не знам защо не я приемат извън нейния стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Как не можа да се оцени тая песен на Теодора... Толкова музикантска, толкова добре изпята, че и клипа си го бива. Не знам защо не я приемат извън нейния стил.

Може би, защото изтече демото. Иначе съм съгласен - любимата ми песен на Тодорка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко, до което се докосне Деса, е обречено на провал :3fdb8960598fa63e:

Desa нема общо с провала на Маги. Деса що не се провали... Феновете не искаха маги. Нямаше участия. И Йовко Петров не се постара много. С Деса по му се получаваше.

 

 

А Джемилето имаше възможност да използва малкото, което и даде Деса и да продължи, както направи Надето с Дийп Зоун, а сега сама.

 

До каквото се докосне кака ви Деса става скандал и цялата държава говори за това.

 

 

Фенвете на Глория се превъзнасят по страхотни ретро парчета ма Гло. Проблема не е в публиката , а в качеството на продукцията на Глория, което е доста ниско за мое и ваше съжаление. Деси Слава как направи сума и хитове по нейна музика за една година и то стойностни неща. Хем балади, хем по нейна музика, хем пипнати и барнати откъм изпяване. Участията и в песните на Коце са едни от най силните фт-та изобщо. Толкова душа и глас има в 40 сек партии.

Глория не може да докосне хората. И по сборни кнцерти я отпращат с досада, ащото няма химия между нея и публиката. Освен вярната и такава, която също не слуша много новите и неща. Прото връх ще и останат старите неща преди 2004

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, можеш ли да говориш за ангелогласната, без да намесваш Глория??

Да чуе как се пее и да види поведение на сцена от ей това долу. Впрочем къде беше Деса в този период и спомняш ли си какво пееше?? Някой да й помни Зайчетата и простотиите?

Глория има песни като "Пясъчни кули", "Прегърни ме", "До последната сълза", "Утре ще е по-добре", "Всеки си плаща", "Ако счупят всяка нота", "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", "Двойна игра", които са класи над бълвочите, които се пускат в жанра от 2010 година насам. Съжалявам. Хитове или не, песните са хубави и са авторски. Има кой да ги слуша, не се притеснявайте. Просто ти си в друга среда. Но не си мисли, че Десислава е онази Десислава с позициите от 2002.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Desa нема общо с провала на Маги. Деса що не се провали... Феновете не искаха маги. Нямаше участия. И Йовко Петров не се постара много. С Деса по му се получаваше.

А Джемилето имаше възможност да използва малкото, което и даде Деса и да продължи, както направи Надето с Дийп Зоун, а сега сама.

 

До каквото се докосне кака ви Деса става скандал и цялата държава говори за това.

Фенвете на Глория се превъзнасят по страхотни ретро парчета ма Гло. Проблема не е в публиката , а в качеството на продукцията на Глория, което е доста ниско за мое и ваше съжаление. Деси Слава как направи сума и хитове по нейна музика за една година и то стойностни неща. Хем балади, хем по нейна музика, хем пипнати и барнати откъм изпяване. Участията и в песните на Коце са едни от най силните фт-та изобщо. Толкова душа и глас има в 40 сек партии.

Глория не може да докосне хората. И по сборни кнцерти я отпращат с досада, ащото няма химия между нея и публиката. Освен вярната и такава, която също не слуша много новите и неща. Прото връх ще и останат старите неща преди 2004

Е, Анелия не кавърдиса ли този бълвоч на ДжАмилето? :3fdb8960598fa63e: По-добре, че се е отказала, аман от такива като нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има песни като "Пясъчни кули", "Прегърни ме", "До последната сълза", "Утре ще е по-добре", "Всеки си плаща", "Ако счупят всяка нота", "Можеш ли да ме обичаш", "Вярвам в любовта", "Двойна игра", които са класи над бълвочите, които се пускат в жанра от 2010 година насам. Съжалявам. Хитове или не, песните са хубави и са авторски. Има кой да ги слуша, не се притеснявайте. Просто ти си в друга среда. Но не си мисли, че Десислава е онази Десислава с позициите от 2002.

И този страхотен некомерс, който обожавам, жалко, че не стана хит!

"Не лъжи на колене" също я забравяте, а вече трето или четвърто копие на нея се прави в жанра. Уж Глория не хитова, не интересна, а все нея копират и кавърдисват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този страхотен некомерс, който обожавам, жалко, че не стана хит!

"Не лъжи на колене" също я забравяте, а вече трето или четвърто копие на нея се прави в жанра. Уж Глория не хитова, не интересна, а все нея копират и кавърдисват.

Аз просто изброявам по-популярните песни, които имат и клипове. С риск да стана нагъл ще добавя и "Давай, за да получаваш" - песен, която малцина знаят и която не получи никаква реализация - но първо, Глория си спази обещанието тогава и помогна на млад талант от Мюзик айдъл и второ - направиха убийствено поп/рок парче с брутален текст на българо-македонски. Мина и замина, никой не отрази песента... но нека не се правят някои хора, че Глория си е плюла на нивото. Това, че българинът е прост или че му се поднасят само циганиите... чий проблем трябва да е? И "Обратно броене", "Ненаситна" и Циганите са супер песни. Просто Глория зацикля с текстовете на моменти - има си една любима тематика за мъжете, които не я заслужават... и през две-три песни си я преповтаря, но това не означава, че прави само това. И мен ме е яд, че спря да пише нейни си неща и че не експериментира като преди, но пак на фоната на цялата паплач си запази реномето на уважавана певица, на чиито концерти хората не ги е срам да отидат. Другите нека си правят песни за дискотеките и да пеят "майната ти на тебе". Станали на 50 години и пеят за кучки и за бивши...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...