Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е добре де, нормално сега да имат повече за 24 часа.

Във Vbox7 вече не се гледат. И както казахте абонатите растат.

Но дори абонатите на Офишъла да не бяха толкова пак щяха да си имат същите гледания.

Преди като излезе дадена премиера я качват сто канала и гледанията се разбъркват. А от година насам Payner слагат страйкове ако качиш нова песен и така гледанията за 24 ч. си отиват само при тях. :1000 (19):

 

+ спонсорирането във Facebook ( не идват чак толкова, но все пак.. )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре де, нормално сега да имат повече за 24 часа.

Във Vbox7 вече не се гледат. И както казахте абонатите растат.

Но дори абонатите на Офишъла да не бяха толкова пак щяха да си имат същите гледания.

Преди като излезе дадена премиера я качват сто канала и гледанията се разбъркват. А от година насам Payner слагат страйкове ако качиш нова песен и така гледанията за 24 ч. си отиват само при тях. :1000 (19):

 

+ спонсорирането във Facebook ( не идват чак толкова, но все пак.. )

Браво, че страйкват, време беше нещо да направят. Те и преди години по 2 пъти качваха един и същ премиерен клип, заради тъпите си грешки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че страйкват, време беше нещо да направят. Те и преди години по 2 пъти качваха един и същ премиерен клип, заради тъпите си грешки.

Те и сега имат клипове, които са качвали 2 пъти :1000 (29): Например "Спри ме" на Галена го има 2 пъти в канала им.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и сега имат клипове, които са качвали 2 пъти :1000 (29): Например "Спри ме" на Галена го има 2 пъти в канала им.

Единия е с качество 240p, а другия е HD, макар че втория не се показва никъде. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и сега имат клипове, които са качвали 2 пъти :1000 (29): Например "Спри ме" на Галена го има 2 пъти в канала им.

"Не се променям", "Смелите си имат всичко" сигурно ги има по 5 пъти в канала им. Големи некадърници са. Клипът на Галена го оставиха така, за да не заминат 1 милион гледания в канала, които по-късно станаха 2,3 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единия е с качество 240p, а другия е HD, макар че втория не се показва никъде. :1000 (29):

Пак е тъпо да оставят 2-та клипа, като единият е с ужасно качество, пък ако ще и 3 милиона да има.

От известно време наблюдавам, че май са сменили екипа, който им поддържа канала. Вече няма чак толкова фрапантни грешки като качения необработен клип на Преслава със шнолите и закачалките на роклите или забравени рекламни надписи на спонсорите , изтриване на песни по няколко пъти в деня на премиерата им и т.н

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам песента на Райна и тя не ми е трън, просто е с двойно по-малко гледания от Емилия. Фейсът ми беше гръмнал от Джулия и още се споделя - хит е, на Райна не съм видял такова масово споделяне.

 

И пак мерило са гледанията...

А дали не е възможно Емилия да е купила гледания, хах.

Миналата седмица бях в "Планета Пайнер Пловдив" и песента на Райна я пуснаха, а тази на Емилия - не.

Аз пък мога да ти дам пример с мои познати, които искрено ненавиждат Райна, но тази песен се похвалиха, че я спукват от въртене!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах едни снимки на Марче от участие в някой топ клуб(забравих кой) и така като гледам ми изглежда сравнително пълно.

Чудно ми е кой ходи по участията й.Аз един път направих тази грешка и не мисля да повторя.Много ми е скучна и безлична,а плейбека е неизменна част от нея :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак мерило са гледанията...

А дали не е възможно Емилия да е купила гледания, хах.

Миналата седмица бях в "Планета Пайнер Пловдив" и песента на Райна я пуснаха, а тази на Емилия - не.

Аз пък мога да ти дам пример с мои познати, които искрено ненавиждат Райна, но тази песен се похвалиха, че я спукват от въртене!

Съмнявам се Емилия да си купи гледания, жената си.има семейство и е над тези неща...и песента й е извън комерса, за което заслужава похвала. Иначе Райна най-после направинещо комерсиално, но й е време да спре да работи със Скерлев и Люси, че правят ужасни клипове..не знам какво толкова се превъзнасяхте по последният й. Да пробва с Жоро Марков, хем не е мега скъп, хем работи на светлинни години над Люсо и Скерльо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах едни снимки на Марче от участие в някой топ клуб(забравих кой) и така като гледам ми изглежда сравнително пълно.

Чудно ми е кой ходи по участията й.Аз един път направих тази грешка и не мисля да повторя.Много ми е скучна и безлична,а плейбека е неизменна част от нея :mf_surrender:

Истината е, че по дискотеките почти няма хора, които да ходят специално защото някой е поканен. Това е пълен мит, особено за студентски град, в провинцията може и да има изключения.

От друга страна в малките градове като имаш 2-3 дискотеки и категорично решите с компания, че ви се ходи на дискотека или пък някой има повод и иска да излезете - ти отиваш, без значение дали тая вечер ще пее някой или няма да пее. Почти всяка певица е имала дискотеки фраш и такива с точно 15 души в кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са първите 5 хита за „Попфолк хит 2017“

 

Факт са резултатите от първата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Над 40 песни участваха в "Попфолк хит - I тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

01. Галена - Moro mou (Бебето ми) - 24 851 точки

02. Галин и Емануела - 5,6,7,8 - 23 158 точки

03. Райна - Принцеса - 16 322 точки

04. Джулия ft. Анелия - За мене край си - 14 116 точки

05. Яница ft.Галин - Няма да ме купиш - 14 016 точки

 

06. Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни - 12 827 точки

07. Ваня и Анелия - За Патрона - 11 362 точки

08. Камелия ft. Алек - Плюшено мече - 6 546 точки

09. Ванеса - Още - 5 950 точки

10. Цветелина Янева - Убий ме - 5 276 точки

"Провала" на Камелия в топ10, при все че е без клип и без платена реклама. Като гледам за 3 месеца ще удари милион, което е доста добре. Знаех си че.трябваше да пусне клипа към песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рено, Рено... Като се завърна с "Губиш ти"... Викам на тая жена й е дошъл акълът. И после започна с изцепките. До кога ще се пее за боклуци, не е модерно вече, стигаааааааааааааа. Какво е тръгнала да се прави на 20-годишна... После ми кажете, че Глория не е класи над останалите от нейната генерация. И не само.

Над Камелия и Деса в момента няма как да е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над Камелия и Деса в момента няма как да е .

Камелия и Деса не са баш от генерацията на Глория. Камелия на години да, но самата тя казва неведнъж, че кариерата й е започнала като подгряваща на концерти на Глория - Глория има 4 албума преди появата на Камелия и Десислава и е звезда.

Камелия и Десислава са добре като бройка участия, но Глория вече почти не поема такива и прави повече концерти. Това не означава, че е изляла от играта - просто такава беше схемата й и през 90-те, докато не се появиха специализираните клубове след 2000-та и не се започна с простотиите. Всяка си е успешна посвоему. Не знам тия непрестанни сравнения чий го крепят. Та те са толкова различни трите... и Ивана. Всяка си разбира кариерата както й е изгодно. Ивана - площади, заведения, песни за народа. Глория - зали. Камелия и Деса - клубове, по-комерсиални песни. Не знам коя е горе и коя е долу. Знам, че могат много по-добре. При всяка куца нещо. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Деса не са баш от генерацията на Глория. Камелия на години да, но самата тя казва неведнъж, че кариерата й е започнала като подгряваща на концерти на Глория - Глория има 4 албума преди появата на Камелия и Десислава и е звезда.

Камелия и Десислава са добре като бройка участия, но Глория вече почти не поема такива и прави повече концерти. Това не означава, че е изляла от играта - просто такава беше схемата й и през 90-те, докато не се появиха специализираните клубове след 2000-та и не се започна с простотиите. Всяка си е успешна посвоему. Не знам тия непрестанни сравнения чий го крепят. Та те са толкова различни трите... и Ивана. Всяка си разбира кариерата както й е изгодно. Ивана - площади, заведения, песни за народа. Глория - зали. Камелия и Деса - клубове, по-комерсиални песни. Не знам коя е горе и коя е долу. Знам, че могат много по-добре. При всяка куца нещо. :)

Е Глория е 94, Кама и Деса 97, баш са от една генерация.

Аз говоря цялостно. Честно казано, концертната дейност и участията не ме вълнуват. За мен е важно, песента(да е модерна, различна, може и комерс, но да се отличава с нещо), клипове и сценични и медийни изяви. Смятам, че по тея параграфи към днешна дата Деса и Кама са няколко стъпала над другите две - Глория и Ивана. И сега ще кажеш, че клиповете не са важни. Но в световен мащаб, това е от голямо значение и винаги си обръща внимание. За всеки изпълнител е престиж в портфолиото му да има клипове, като Минута живот или И на всички като тебе. Давам за пример последните им клипове, жалко че Глория разчита само на тв версии, с това много смъкна нивото си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Глория е 94, Кама и Деса 97, баш са от една генерация.

Аз говоря цялостно. Честно казано, концертната дейност и участията не ме вълнуват. За мен е важно, песента(да е модерна, различна, може и комерс, но да се отличава с нещо), клипове и сценични и медийни изяви. Смятам, че по тея параграфи към днешна дата Деса и Кама са няколко стъпала над другите две - Глория и Ивана. И сега ще кажеш, че клиповете не са важни. Но в световен мащаб, това е от голямо значение и винаги си обръща внимание. За всеки изпълнител е престиж в портфолиото му да има клипове, като Минута живот или И на всички като тебе. Давам за пример последните им клипове, жалко че Глория разчита само на тв версии, с това много смъкна нивото си.

 

Саше, клипове се правят с ПАРИ, които почти никога не се възвръщат. Това не го ли разбрахте всички вече? И точно в световен мащаб в момента не са важни клиповете, а масово се правят лирик видеа или само аудиото се пуска с някаква снимка.

Глория достатъчно е била новатор навремето, имаше и анкета на тази тема - видя се на хората мнението за нейните стари клипове. Престижът идва от съвсем други неща и то е видно коя какви позиции има като име в обществото и коя за каква я смятат.

А кой къде бил като стъпало - Камелия няма НИКАКВА свястна продукция в момента като песни, а Десислава си срина авторитета, за да се прави на млада и вървежна. Така или иначе тя винаги си е била инфантилна и това й помага дори и на 40.

 

Между другото Делян Пеевски е спрял да налива пари в "Пайнер" и резултатът е виден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всички певици от 90-те са си една генерация- първата. Някои започнали по-рано, други- по-късно. И Глория е започнала няколко години след Тони Дачева, но са от една генерация.

Мисля, че всяка една от изброените изпълнителки си има своите предимства към днешна дата. Десислава и Камелия навярно могат да направят концерти, но не се решават, за разлика от Глория. Тя самата от друга страна не предизвиква интерес у таргета по дискотеките, затова не я канят така, както Десислава и Камелия. На тях и самата им продукция е някак по-свежа и на западно ниво. ДС пък единствена успява да е актуална с нова продукция след толкова години, макар че според мен и Камелия може да се засили сега покрай Гласът, стига да направи правилните ходове, просто хората все още гледат на нея като на някаква по-разчупена и 'млада'. Ивана пък не прави концерти и няма много участия по клубове, но голяма част от българите все още си а възприемат като певицата на народа. За Тони няма смисъл да казвам нещо- тя винаги ще си остане първата.

Просто има имена, които оставят такава следа, че са си големи при всяко положение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всички певици от 90-те са си една генерация- първата. Някои започнали по-рано, други- по-късно. И Глория е започнала няколко години след Тони Дачева, но са от една генерация.

Мисля, че всяка една от изброените изпълнителки си има своите предимства към днешна дата. Десислава и Камелия навярно могат да направят концерти, но не се решават, за разлика от Глория. Тя самата от друга страна не предизвиква интерес у таргета по дискотеките, затова не я канят така, както Десислава и Камелия. На тях и самата им продукция е някак по-свежа и на западно ниво. ДС пък единствена успява да е актуална с нова продукция след толкова години, макар че според мен и Камелия може да се засили сега покрай Гласът, стига да направи правилните ходове, просто хората все още гледат на нея като на някаква по-разчупена и 'млада'. Ивана пък не прави концерти и няма много участия по клубове, но голяма част от българите все още си а възприемат като певицата на народа. За Тони няма смисъл да казвам нещо- тя винаги ще си остане първата.

Просто има имена, които оставят такава следа, че са си големи при всяко положение.

Тук не съм особено съгласен за Глория - тя до Вип денс имаше доста солидна бройка клубни участия, и след това просто реши да развива кариерата си чрез концертни турнета из цялата страна, а не че не я канят или не я искат. Тя много пъти е казвала, че не вижда перспектива в клубовете, а в концертите и че са й по-удобни именно те - и като час на провеждане, и като аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Саше, клипове се правят с ПАРИ, които почти никога не се възвръщат. Това не го ли разбрахте всички вече? И точно в световен мащаб в момента не са важни клиповете, а масово се правят лирик видеа или само аудиото се пуска с някаква снимка.

Глория достатъчно е била новатор навремето, имаше и анкета на тази тема - видя се на хората мнението за нейните стари клипове. Престижът идва от съвсем други неща и то е видно коя какви позиции има като име в обществото и коя за каква я смятат.

А кой къде бил като стъпало - Камелия няма НИКАКВА свястна продукция в момента като песни, а Десислава си срина авторитета, за да се прави на млада и вървежна. Така или иначе тя винаги си е била инфантилна и това й помага дори и на 40.

 

Между другото Делян Пеевски е спрял да налива пари в "Пайнер" и резултатът е виден.

Баш големите хитове са с клипове в момента. Да не изброявам, но ето ти един Shape of you, която стартира без клип но после и направиха и клип. Абсолютно всички големи хитове в момента са с клипове, и на Шакира и на Дуа Липа, Мартин Гарикс и т.н.т

А щом Камелия може да пусне клип, като Минута живот, не виждам , защо и Глория да не може.

И ако говорим за качествена продукция, която да се забележи от по-голям кръг хора, Камелия има. Ами Гло?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо, как стои въпросът с видеата, които тя си е плащала и са били в ефира на Планета...? Защото примерно аз или Роско можехме да направим нещо с кадри от тях върху мелодията на Мечока?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не съм особено съгласен за Глория - тя до Вип денс имаше доста солидна бройка клубни участия, и след това просто реши да,развива кариерата си чрез концертни турнета из цялата страна, а не че не я канят или не я искат. Тя много пъти е казвала, че не вижда перспектива в клубовете, а в концертите и че са й по-удобни именно те - и като час на провеждане, и като аудитория.

Може и така да е. При всяко положение тя обаче приспада повече към изпълнителите, които таргета в дискотеките възприема за 'ретро'. Това не може да се каже за Десислава и донякъде за Камелия (казвам 'донякъде', защото и на нея хората в дискотеките гледат главно като на изпълнителката на Луда по тебе, но все още ми се струва, че тя е с най-голям потенциал да разбие това в близкото бъдеще).

Не казах за Рени- на мен ми харесва, че тя не се отказва, но определено повече би ѝ отивало нещо като "Губиш ти", отколкото песни за боклуци и тем подобни. Тя сама си каза, че се опитва да е вървежна, но според мен има начин някак да се комбинира нейния си стил с комерсиалния, и да ѝ отива. Но песента още не е излязла, така че да не говорим предварително, ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и така да е. При всяко положение тя обаче приспада повече към изпълнителите, които таргета в дискотеките възприема за 'ретро'. Това не може да се каже за Десислава и донякъде за Камелия (казвам 'донякъде', защото и на нея хората в дискотеките гледат главно като на изпълнителката на Луда по тебе, но все още ми се струва, че тя е с най-голям потенциал да разбие това в близкото бъдеще).

Не казах за Рени- на мен ми харесва, че тя не се отказва, но определено повече би ѝ отивало нещо като "Губиш ти", отколкото песни за боклуци и тем подобни. Тя сама си каза, че се опитва да е вървежна, но според мен има начин някак да се комбинира нейния си стил с комерсиалния, и да ѝ отива. Но песента още не е излязла, така че да не говорим предварително, ще видим.

Текста на Мавродиева, може би най-добрата текстописка след Мариета, така че имам големи очаквания за Рени, и клипът ми изглежда интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...