Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много е неадекватна милата, за какво изобщо е там не знам :1000 (29):

Да си покаже новите бели зъби. :1000 (29): Ето дори Сашка Васева е вложила в това, докато друга нейна колежка още си ги носи жълтурковците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си покаже новите бели зъби. :1000 (29): Ето дори Сашка Васева е вложила в това, докато друга нейна колежка още си ги носи жълтурковците.

Другата нейна колежка не се срамува от това, което й е дала природата и не страда от комплекси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е неадекватна милата, за какво изобщо е там не знам :1000 (29):

 

Това и тя сама не знае, ама поне не е кич тоя път. Изглежда прилично от към визия, а поведението ние сме си и свикнали :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другата нейна колежка не се срамува от това, което й е дала природата и не страда от комплекси.

Тогава що си сложи цици? Тя природата ѝ ги беше дала.

Не ти се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това и тя сама не знае, ама поне не е кич тоя път. Изглежда прилично от към визия, а поведението ние сме си и свикнали :D

 

Поне в едната игра се активизира. Чак се усъмних, че слушалките й нещо не бяха сложени както трябва и чуваше. :3fdb8960598fa63e:

А това Алекс Сърчаджиева колко е дразнеща...не знам Иван как живее с такова нещо.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне в едната игра се активизира. Чак се усъмних, че слушалките й нещо не бяха сложени както трябва и чуваше. :3fdb8960598fa63e:

А това Алекс Сърчаджиева колко е дразнеща...не знам Иван как живее с такова нещо.

 

 

Тя уж не искаше вече да е Сашка, да бъде известна и някакви такива глупости май беше плямпала в "Папараци" ама май и се е приискало да грейне на ТВ - то отново :D Не знам участието в това предаване дали е с хонорар, тогава вече е ясно присъствието и! Относно Алекс, дразнещо лигава е на моменти, но Иван също не е цвете за мирисане, никога не съм го харесвал! :D Събрали са се дет се казва. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава що си сложи цици? Тя природата ѝ ги беше дала.

Не ти се получи.

Защото с това привлече още повече мъжката аудитория, с зъби кого да привлече - денталните специалисти ли? Камелия има хубави зъби, но са жълтички - не виждам нещо лошо и аз не бих си сменил зъбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност Емануела има много дразнещо лигав глас, като говори и се чудиш жена ли, дете ли се лигави. То и мисъл там трудно протича. :D

Е, виж, ако предаването се казваше "Аз обичам да цоцам богаташи" Емица би имала.по-голям успех, макар отношенията й с фамилията на бащата на малкото й момченце да описват пълно фиаско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, виж, ако предаването се казваше "Аз обичам да цоцам богаташи" Емица би имала.по-голям успех, макар отношенията й с фамилията на бащата на малкото й момченце да описват пълно фиаско.

 

 

По - голям успех но и ожесточена конкуренция за първото място. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, песента на Анелия е тотален мегахит, ама защо Галена със 7 милиона има 40 000 харесвания, а Анелия с 13 милиона има едва 36 000?

Дишай дълбоко! И Галена ще направи 13 милиона, просто няма как с такава песен да са за 2 месеца, но до края на годината ги е чукнала. Песента й е страхотна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка наистина е кралица, но не го осъзнава. :D Коя друга чалга звезда не пуска сериозна продукция от 10-15 години и въпреки това медиите се интересуват толкова от нея? Тази жена е емблема, която ако набара формулата на днешните желания на хората, като нищо може да привлече завиден интерес само заради името си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато тази музика все още значеше нещо и от нея имаше смисъл. :Vishenka_05:

 

Пожелавам си кака да я изпълни на 25 годишният юбилей в А. Армеец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"В друг живот"(9.7),"И това ще преживея"(4 млн) и ако броим "Болка в минути"(9 млн) + новата.Това общо взето са й най-гледаните балади за последните години,а "В друг живот" беше на 3то място в хитовете за 2ро тримесечие след "Пей,сърце" и "Няма да ти пиша",което си е голямо постижение за балада.Просто Деси Слава има много красив тембър и самото изпяване е много въздействащо.

 

:mf_surrender:

 

Друг живот на Деси и Стораро, може би. Тази на Фатмето никога няма да остане във времето, както и останалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...