Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента на Марина Тошич, която ти определи като "трепач" има 130К гледания за 10 дни. :3fdb8960598fa63e: Истински фурор! :clap:

 

Не сум слушала песента, но какъв е този ожесточен хейт към тая? Да не съм пропуснала нещо?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сум слушала песента, но какъв е този ожесточен хейт към тая? Да не съм пропуснала нещо?

 

А, от моя страна няма хейт, аз се забавлявам. Смешно ми е. Иначе си пропуснала много, песента е трепач. :3fdb8960598fa63e:

 

Поздравявам те с тази снимка на Тошич. Любимата ми нейна.

b7d68341a0a5a0296274c790cb5b8368.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално, след като прогнозите ти за Константин се оказаха грешни. :3fdb8960598fa63e:

За 5 дни милиона, а Преси за 3 - с 50К по-малко първият ден. Е, не е ли Кралица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко гледания на ден прави песента на Константин към днешна дата? Аз продължавам да твърдя, че ще се сгромолясат скоро и песента ще е с ранг на среден хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рено, Рено... Като се завърна с "Губиш ти"... Викам на тая жена й е дошъл акълът. И после започна с изцепките. До кога ще се пее за боклуци, не е модерно вече, стигаааааааааааааа. Какво е тръгнала да се прави на 20-годишна... После ми кажете, че Глория не е класи над останалите от нейната генерация. И не само.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 5 дни милиона, а Преси за 3 - с 50К по-малко първият ден. Е, не е ли Кралица?

За 3 дни само Ена Галена ги направи. :3fdb8960598fa63e:

 

Колко гледания на ден прави песента на Константин към днешна дата? Аз продължавам да твърдя, че ще се сгромолясат скоро и песента ще е с ранг на среден хит.

Около 150 хиляди, което за балада е нормално...

Ти какво очакваш всеки ден по 200+?

Сега започват да се слушат само купонджийски песни...

И "И в друг живот" на третия ден падна под 100, но съвсем спокойно ще си направи 10 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясни са първите 5 хита за „Попфолк хит 2017“

 

Факт са резултатите от първата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Над 40 песни участваха в "Попфолк хит - I тримесечие". Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация "Попфолк хит 2017".

 

ТОП 10:

01. Галена - Moro mou (Бебето ми) - 24 851 точки

Навик й става вече. :1000 (29):

 

Галена вчера е снимала реклама за Мегами, а не клип.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За 3 дни само Ена Галена ги направи. :3fdb8960598fa63e:

Около 150 хиляди, което за балада е нормално...

Ти какво очакваш всеки ден по 200+?

Сега започват да се слушат само купонджийски песни...

И "И в друг живот" на третия ден падна под 100, но съвсем спокойно ще си направи 10 милиона.

 

За колко време ще направи 10 млн. според теб? Писна ми вече. Давай да се хващаме на бас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 3 дни само Ена Галена ги направи. :3fdb8960598fa63e:

Около 150 хиляди, което за балада е нормално...

Ти какво очакваш всеки ден по 200+?

Сега започват да се слушат само купонджийски песни...

И "И в друг живот" на третия ден падна под 100, но съвсем спокойно ще си направи 10 милиона.

За 3 дни и 10 часа ги направи Преслава, даже в темата й го пише!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За колко време ще направи 10 млн. според теб? Писна ми вече. Давай да се хващаме на бас.

Откъде да знам за колко ще ги направи, сигурно до есента. И от кое ти писва? Ще кажеш, че това което си предсказал трябва задължително да стане ли?

 

За 3 дни и 10 часа ги направи Преслава, даже в темата й го пише!

4 дни и 10 часа

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола, 3 дни и 10 часа бяха, колкото и да не ти се иска...просто коментара го няма в темата й , а е бил в Скандалите и сега след като Момо изтри темите - нямам доказателство..но ще видим дали Кокаин ще направи 2200 000+ за 10 дни като Пете сама - със 220К абонати по-малко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никола, 3 дни и 10 часа бяха, колкото и да не ти се иска...просто коментара го няма в темата й , а е бил в Скандалите и сега след като Момо изтри темите - нямам доказателство..но ще видим дали Кокаин ще направи 2200 000+ за 10 дни като Пете сама - със 220К абонати по-малко

 

Как ще се 3 дни, бе човек? Това означава, че трябва да е правила по над 300К на ден, а тя дори първия ден направи под 300К, какво остава за следващите 3... Никола е прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рено, Рено... Като се завърна с "Губиш ти"... Викам на тая жена й е дошъл акълът. И после започна с изцепките. До кога ще се пее за боклуци, не е модерно вече, стигаааааааааааааа. Какво е тръгнала да се прави на 20-годишна... После ми кажете, че Глория не е класи над останалите от нейната генерация. И не само.

Страхотно - онова Стилиян и някакво Бети нямаха ли песен със същото заглавие в края на мината година? О, и отсвира съм го чувал 1:1 в някоя песен, ала не се сещам в коя...

ЦВЕТИНА - БЕЗЦЕННА, Пашо няма никакъв срам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо мислите, че броят на абонатите има толкова голямо значение? (Не каввам, че няма, но не зависи много от това)

 

То е очевидно, че има. Иначе рекордът за най-много гледания през първите 24 часа, нямаше да се подобрява през няколко месеца/всяка следваща година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е очевидно, че има. Иначе рекордът за най-много гледания през първите 24 часа, нямаше да се подобрява през няколко месеца/всяка следваща година.

Е аз като направих 100 000+ за 24ч в канал с 6 хиляди абонати на стара песен значи пак е имало значение?

 

Всичко си зависи от песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз като направих 100 000+ за 24ч в канал с 6 хиляди абонати на стара песен значи пак е имало значение?

 

Всичко си зависи от песента.

 

Преди 2-3 години песните дебютираха с в пъти по-малко гледания от сега (за канала на Планета говоря).

 

Примерно: "Кой" стартира с под 100К. Ако беше излезла днес тая песен, щеше да има над 300К.

 

Да не би през 2013 хората да са нямали Интернет?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 години песните дебютираха с в пъти по-малко гледания от сега (за канала на Планета говоря).

 

Примерно: "Кой" стартира с под 100К. Ако беше излезла днес тая песен, щеше да има над 300К.

 

Да не би през 2013 хората да са нямали Интернет?

Vbox7 властваше до 2013-2014

И тогава не се купуваха гледания (да отбележим :3fdb8960598fa63e: )

Сега като излезе нова песен всички директно си я споделят във фейсбук от YouTube

Нека не забравяме и спонсорирането (почти всички го правят)

 

И не отричам за абонатите, просто ако песента е боза много ясно, че няма да я слушат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

120, а не 130 и то за 13 дни, демек няма и по 10 К на ден! :Д

Райна пак е купувала гласове! Невъзможно е да е преди Емилия!

 

Защо пък точно тя ти е трън в очите?

То една Джулия е преди Емилия, ти се изненадваш за Райна, която избухна с песен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо мислите, че броят на абонатите има толкова голямо значение? (Не каввам, че няма, но не зависи много от това)

"Кой ще му каже" имаше 14К за първо денонощие, "Да бях от гадните"-70К, " Нашето любов е"-122К, колкото повече се увеличаваха абонатите, толкова и гледанията. "Кой" имаше 90К, а "Горе-долу"-185К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък точно тя ти е трън в очите?

То една Джулия е преди Емилия, ти се изненадваш за Райна, която избухна с песен!

Харесвам песента на Райна и тя не ми е трън, просто е с двойно по-малко гледания от Емилия. Фейсът ми беше гръмнал от Джулия и още се споделя - хит е, на Райна не съм видял такова масово споделяне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...