Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Много ясно, че ще гърми! Заедно с бой бандата - The Weeknd :Vishenka_05:

Струва ми се, че вече не припадаш по нашата кралица - прав ли съм? :girl_cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена с 10 за месец Май, коментирай

Защото е евтина! :3fdb8960598fa63e:

 

Струва ми се, че вече не припадаш по нашата кралица - прав ли съм? :girl_cry2:

Ами Пипилота пак пусна слаба песен. Какво се случва с нашата девойка ? Мен много ме кефеше в началото, но сега слушам само Джини и ''Виновна''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че вече не припадаш по нашата кралица - прав ли съм? :girl_cry2:

 

В интерес на истината е факт.. отдавна не съм припадал, случайки нейна песен.. онова недоразумение, което пусна нямам желание да го тананикам умствено дори!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината е факт.. отдавна не съм припадал, случайки нейна песен.. онова недоразумение, което пусна нямам желание да го тананикам умствено дори!

 

Коя е новата ти любима персона от фолк жанра?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал! Диннев и Салваторе вече не са фенове на Преслава, само Калито остана. Но и сам войнът е воин. Мачкай, Кали!

п.с. Опа, извинявай Фаст, теб напълно те забравих. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината е факт.. отдавна не съм припадал, случайки нейна песен.. онова недоразумение, което пусна нямам желание да го тананикам умствено дори!

Шок и покруса, не го очаквах от теб! :girl_cry2:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са сега всички ония разбирачи, които обясняваха как Джена вече е извън десетката. Интересът към нея бил нулев и т.н. 134 к за 9 часа не са никак зле според мен. Ще видим за 24 какво ще направи, но определено Дженица още е в играта. :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са сега всички ония разбирачи, които обясняваха как Джена вече е извън десетката. Интересът към нея бил нулев и т.н. 134 к за 9 часа не са никак зле според мен. Ще видим за 24 какво ще направи, но определено Дженица още е в играта. :cheers:

Точно! Не ми се мисли, ако мине и Преслава за 24ч. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са сега всички ония разбирачи, които обясняваха как Джена вече е извън десетката. Интересът към нея бил нулев и т.н. 134 к за 9 часа не са никак зле според мен. Ще видим за 24 какво ще направи, но определено Дженица още е в играта. :cheers:

 

 

Ей ме на - тук съм.

 

Джена представя поредна втръснала до откат рециклирана мелодия с малоумни мангалски вокали. Нищо общо с качествените й песни от преди години, които са емблеми на жанра за последното десетилетие. Това ще писне точно за две седмици и гледанията ще зациклят така, както зациклиха последните песни на Преслава, Галин и Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са сега всички ония разбирачи, които обясняваха как Джена вече е извън десетката. Интересът към нея бил нулев и т.н. 134 к за 9 часа не са никак зле според мен. Ще видим за 24 какво ще направи, но определено Дженица още е в играта. :cheers:

 

То малко се иска в днешно време, направиш кавър на арменска песен и вече си в Топ 10. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са сега всички ония разбирачи, които обясняваха как Джена вече е извън десетката. Интересът към нея бил нулев и т.н. 134 к за 9 часа не са никак зле според мен. Ще видим за 24 какво ще направи, но определено Дженица още е в играта. :cheers:

Песента е приятна и в момента няма силни песни, нормално е да има интерес. Не си правете изводи от една песен, ние не я отписахме още на "Градът работи за мен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей ме на - тук съм.

 

Джена представя поредна втръснала до откат рециклирана мелодия с малоумни мангалски вокали. Нищо общо с качествените й песни от преди години, които са емблеми на жанра за последното десетилетие. Това ще писне точно за две седмици и гледанията ще зациклят така, както зациклиха последните песни на Преслава, Галин и Фики.

 

Постът ми беше за друго. За статута на Джена в чалгата и за факта, че я отписвахте преждевременно. Прогнозите ви се оказаха много криви. Не твърдя, че това е най-качествената песен в дискографията й, но от коментари, гледания, лайкове е очевидно, че се харесва доста. Повсеместната скука в чалгата сигурно играе в нейна полза наистина, но кака ви Дженка никак не смята да се предава от битката за топа. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...