Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Коментирай, че всеки момент може да я свалят от канала на Планета, а Дженчи толкова се беше зарадвала:

http://blognews.am/arm/news/465915/mihran-...goxacel-en.html

:3fdb8960598fa63e:

 

Коментирам: Няма да я изтрият. Доста по-явни кражби е имало и песните си стоят в канала.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъпи мишки, ако беше на Преслава/Галена щяхте да си мълчите, ама щом е Джена, която от 2 години се бори за хит дайте да я прецакаме. ;)

Няма да я изтрият, напук. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирам: Няма да я изтрият. Доста по-явни кражби е имало и песните си стоят в канала.

Миналата година така изтриха "Ден, два, три - Малдиви стигат", обаче виж съдба - и при двете песни има заимстване, и при двете песни има много гледания, и при двете песни Дженчи обновява на всяка минута информация около гледанията и накрая хоп - изтрити.

Коя, коя Инстаграма на Яни спря> :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах в профила на Джена във Фейса. Махнала е информацията за музика и аранжимент, там където благодари на авторите. Вероятно ще си оправят правата сега. Дано не се е изпокарала само и с Пашев. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега погледнах в профила на Джена във Фейса. Махнала е информацията за музика и аранжимент, там където благодари на авторите. Вероятно ще си оправят правата сега. Дано не се е изпокарала само и с Пашев. :D

Имаш ли идея кой беше автора на "Малдиви стигат"?

Не знам какво трябва да оправят като целият припев е на основа на семпъла. "Пада звезда" тръгва след Джена директно -> има шанс да вдигнем гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче песента на Дженчи тъкмо започна да ме кефи, особено частта с "Туроваве"-то и сега хоп....оказа се крадена. Донякъде вече си обяснявам творческата й самодейсност относно композирането, то не стига, че са 5 автора на кръст, ами и 3-ма от тях крадат като мангали. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаш ли идея кой беше автора на "Малдиви стигат"?

Не знам какво трябва да оправят като целият припев е на основа на семпъла. "Пада звезда" тръгва след Джена директно -> има шанс да вдигнем гледанията.

 

"Дразни ме пак" не знам тя ли се водеше композитор? Там беше почти 1:1 и с право я изтриха. Песента беше тъпа за мен така или иначе, не ми липсва. Тук приликата е значително по-малка и не вярвам да има последствия. А и Пашев и Пайнер предполагам ще оправят нещата още сега в зародиш. Иначе е хубаво това признание, което направи. Ползването на успеха на Джена за съживяване на провала на Преси. :D Съмнявам се да се получи обаче.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се.

Тя само е намерила оригинала в тубата :3fdb8960598fa63e:

 

Защо ли си мисля, че нейното участие по принцип се състои в това. :1000 (29):

Голямата ми музикантка тя..

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дразни ме пак" не знам тя ли се водеше композитор? Там беше почти 1:1 и с право я изтриха. Песента беше тъпа за мен така или иначе, не ми липсва. Тук приликата е значително по-малка и не вярвам да има последствия. А и Пашев и Пайнер предполагам ще оправят нещата още сега в зародиш. Иначе е хубаво това признание, което направи. Ползването на успеха на Джена за съживяване на провала на Преси. :D Съмнявам се да се получи обаче.

Много е яка, даже единствената й по-хитова за миналата година, и пак в клипа беше много красива. Впрочем и тази я изтриха някъде седмица или 10 дни след това, после я върнаха и после пак я делнаха - окончателно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Дразни ме пак" не знам тя ли се водеше композитор? Там беше почти 1:1 и с право я изтриха. Песента беше тъпа за мен така или иначе, не ми липсва. Тук приликата е значително по-малка и не вярвам да има последствия. А и Пашев и Пайнер предполагам ще оправят нещата още сега в зародиш. Иначе е хубаво това признание, което направи. Ползването на успеха на Джена за съживяване на провала на Преси. :D Съмнявам се да се получи обаче.

 

Пайнер не обича такива ситуации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия е убийствена, много яка. Зъбите й много бели, предните коцерти не беше така :D Или поне не съм забелязал...

 

Тя си сложи фасети, теб май те нямаше във форума, когато се коментираше.

 

И ти май си си сложил фасети. :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой от вас писа на индийците?

Много злобни и мръсни същества има.тук. За това сме на това дередже, само гледаме да прецакме другия. Важното е на някой да му е зле. Изчадия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма значение дали клипът на Джена ще е изтрит или не. Една песен като е хит, може и без YouTube, и това ясно се вижда при тази. Аз никога не съм харесвал Джена, но няма как да отрека, че песента й е сред най-успешните в тази покъртително слаба година. Браво на нея, дори и аз съм изненадан, че успя да се надигне така.

Смит, по навик ли се бъзикаш с хората или те е страх, че ако Джена се върне в ТОП 5, Преслава отпада дори и от там? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, горката Джини.... дано не и махнат и тоя клип :(

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...