Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Постът ми беше за друго. За статута на Джена в чалгата и за факта, че я отписвахте преждевременно. Прогнозите ви се оказаха много криви. Не твърдя, че това е най-качествената песен в дискографията й, но от коментари, гледания, лайкове е очевидно, че се харесва доста. Повсеместната скука в чалгата сигурно играе в нейна полза наистина, но кака ви Дженка никак не смята да се предава от битката за топа. :whistling:

 

Джена никога не е била нищо особенно. Изпяла е 4-5 сезонни хита и това е. Просто късмет.... много е далеч от Галена, Преслава и Анелия. Мацката се изтъква като музикант, но в песните й не виждаме нищо интересно освен Оцко, Пашев и до болка познати мелодии. Текстовете са сглобени от популярни фейсбук страници и така... Винаги е предизвиквала първоначален интерес, защото е "акутална" или поне беше. Така е и с тази песен, но не мисля, че би се доближила до най- големите й хитове. А тя е в дупка и й трябваше нещо много силно... "Коя" не е това, което й трябваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале ще прави над 300 хил

 

Няма да направи толкова. Сутринта до обяд едва ли ще генерира кой знае колко гледания. Над 250к е обаче със сигурност. Както и тя самата обяви - личен рекорд.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална,уникална ама мегааа якааа! Страшна песен,заклевам се! :Vishenka_05:

Не помня,от кога не ми е зарибявало така песен на Преслава.

В екстаз съм!

Много бързо ми писна .... :helpsmilie:

Сменяма канала,като я дават по ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена с 10 за месец Май, коментирай

 

Така е когато участията и ги урежда Сашка "Ангелчето". И повече ще станат след лятото.

 

 

Браво, доста е добре!! Сигурно хонорарът й е под 1000 лева.

 

Хонорарът и е 1500 и скоро ще стане 2000. 50% са за нея.....

 

За оня "Свинаня", дето уж бил новия на Мара само ще кажа, че е собственика на месокомбината "КЕН" в Стара Загора и миналото лято бе поканил Лепа Брена и Цеца, плюс Камелия и Малина за 60-годишнината си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е когато участията и ги урежда Сашка "Ангелчето". И повече ще станат след лятото.

Хонорарът и е 1500 и скоро ще стане 2000. 50% са за нея.....

Според мен трябва да взима максимум 800, в предвид че има само 3 песни и гласът и не е от най-приятните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да взима максимум 800, в предвид че има само 3 песни и гласът и не е от най-приятните.

 

Пазарът определя хонорара. И това става според търсенето и предлагането, а не съобразно личните пристрастия, клишета и пайнерска пронаганда. Лорена е хитова и търсена, но Оцко е гола водица като промоутър. Когато обаче с това се заемат хора от екипа на Кама, нещата веднага се променят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хитова, няма що. Едвам направи 500к гледания за 2 седмици на новата и песен. :1000 (29):

 

Докато критерият ви са измислените гледания, ще зяпате скуката по участия като при Преса в Плаза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена никога не е била нищо особенно. Изпяла е 4-5 сезонни хита и това е. Просто късмет.... много е далеч от Галена, Преслава и Анелия. Мацката се изтъква като музикант, но в песните й не виждаме нищо интересно освен Оцко, Пашев и до болка познати мелодии. Текстовете са сглобени от популярни фейсбук страници и така... Винаги е предизвиквала първоначален интерес, защото е "акутална" или поне беше. Така е и с тази песен, но не мисля, че би се доближила до най- големите й хитове. А тя е в дупка и й трябваше нещо много силно... "Коя" не е това, което й трябваше.

Развесели ме. Ако има силно име в бранша, то това е нейното. Не Яници и Теодори разни. 80% от дискографията й са силни и качествени песни, коя друга може да се похвали с това?! Винаги е била търсена и харесвана, не съм фен на жанра, но обърнах внимание около мен, че свързват името й с качествена музика.

А, забравих, вие там се радвате на лигли, за какво качество става дума.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За оня "Свинаня", дето уж бил новия на Мара само ще кажа, че е собственика на месокомбината "КЕН" в Стара Загора и миналото лято бе поканил Лепа Брена и Цеца, плюс Камелия и Малина за 60-годишнината си....

Собственик е на Аjax.

Малина иска не иска ще я покани понеже му е/беше гадже :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Собственик е на Аjax.

Малина иска не иска ще я покани понеже му е/беше гадже :1000 (29):

 

Анелия и Галена също ги спрягат, че са били с него. Пишеше, че е спонсорирал Хавана тропикана, а Генерал била посветена на него.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, и каква стана тя сега. Пропадналата Джена с втория най-силен дебют от чалгата в Тубата след "Моро му", измествайки Преситу от второто място. :D Чалга специалистите от форума май трябва да си късат дипломите. :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, и каква стана тя сега. Пропадналата Джена с втория най-силен дебют от чалгата в Тубата след "Моро му", измествайки Преситу от второто място. :D Чалга специалистите от форума май трябва да си късат дипломите. :rolleyes:

 

Личи си, че си фен на Джеронимо. :1000 (29):

 

Не е вторият най-силен дебют от чалгата, изпускаш "Не Египет фараона", която направи 319К за първото денонощие. От жените е втора.

 

Тука голяма роля изиграха два фактора:

 

- петък вечер

- абитуриентските балове

Link to comment
Сподели в други сайтове

Личи си, че си фен на Джеронимо. :1000 (29):

 

Не е втория най-силен дебют от чалгата, изпускаш "Не Египет фараона", която направи 319К за първото денонощие. От жените е втора.

 

Тука голяма роля изиграха два фактора:

 

- петък вечер

- абитуриентските балове

 

Да, кефи ме Джена, че е някак по-встрани от масата. Нея или много я харесваш, или ти е много анти. Такива артисти, а и хора като цяло ме кефят. :D

За "Фараона" не знаех, грешката е моя. Ако е с 319 к тя даже е над Галена май. Мисля, че тя 311 имаше.

Петък вечер и баловете със сигурност играят роля, но "Пада звезда" примерно излезе също в петък в навечерието на дългия уикенд около Гергьовден. Марче и тя пусна песен снощи с голяма заявка - Криско бийт все пак, но и 100 к не може да направи още.

 

Джена е много силна все още като бранд, това се опитвам да кажа. А много експерти тук й се смееха колко била пропаднала. Хубаво е нещата да си идват по местата. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Галена също ги спрягат, че са били с него. Пишеше, че е спонсорирал Хавана тропикана, а Генерал била посветена на него.

Жив Комикс е много добър приятел на Свинаря и понеже много му се искаше да има песен с Галена, уреди Свинчо да спонсорира клипа. Иначе в клипа си го има 3-4 пъти логото на фирмата му, всичко си е законно, Галена не се е прежалила да си легне с него, то и за това песента й е дуетна :mf_surrender:

 

А Генерала е за собственика на Оксилитол

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, кефи ме Джена, че е някак по-встрани от масата. Нея или много я харесваш, или ти е много анти. Такива артисти, а и хора като цяло ме кефят. :D

За "Фараона" не знаех, грешката е моя. Ако е с 319 к тя даже е над Галена май. Мисля, че тя 311 имаше.

Петък вечер и баловете със сигурност играят роля, но "Пада звезда" примерно излезе също в петък в навечерието на дългия уикенд около Гергьовден. Марче и тя пусна песен снощи с голяма заявка - Криско бийт все пак, но и 100 к не може да направи още.

 

Джена е много силна все още като бранд, това се опитвам да кажа. А много експерти тук й се смееха колко била пропаднала. Хубаво е нещата да си идват по местата. ;)

Джена не е толкова силно име и за това като пусне слаба песен едва прави 80к първото денонощие и после тотално флопва и остава максимум с 1,5-2 млн. Виж на Преслава провалите - стигат до 4 милиона и стартират с около 150к.

 

Просто в случая песента е много яка и в чалгата е тотална суша за хубави песни от миналото лято насам общо взето.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, кефи ме Джена, че е някак по-встрани от масата. Нея или много я харесваш, или ти е много анти. Такива артисти, а и хора като цяло ме кефят. :D

За "Фараона" не знаех, грешката е моя. Ако е с 319 к тя даже е над Галена май. Мисля, че тя 311 имаше.

Петък вечер и баловете със сигурност играят роля, но "Пада звезда" примерно излезе също в петък в навечерието на дългия уикенд около Гергьовден. Марче и тя пусна песен снощи с голяма заявка - Криско бийт все пак, но и 100 к не може да направи още.

 

Джена е много силна все още като бранд, това се опитвам да кажа. А много експерти тук й се смееха колко била пропаднала. Хубаво е нещата да си идват по местата. ;)

Галена имаше през първия ден 324 хиляди, а втория 352 хил.

Джена реално няма хит от "Спри да ми досаждаш". Тя и "Ти къде беше" тръгна добре,но флопна. За новата е рано да се говори все още.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, кефи ме Джена, че е някак по-встрани от масата. Нея или много я харесваш, или ти е много анти. Такива артисти, а и хора като цяло ме кефят. :D

За "Фараона" не знаех, грешката е моя. Ако е с 319 к тя даже е над Галена май. Мисля, че тя 311 имаше.

Петък вечер и баловете със сигурност играят роля, но "Пада звезда" примерно излезе също в петък в навечерието на дългия уикенд около Гергьовден. Марче и тя пусна песен снощи с голяма заявка - Криско бийт все пак, но и 100 к не може да направи още.

 

Джена е много силна все още като бранд, това се опитвам да кажа. А много експерти тук й се смееха колко била пропаднала. Хубаво е нещата да си идват по местата. ;)

 

Ами да, прав си, че има много хора, на които им е анти. Те затова и толкова се кефеха, когато дълго време не случваше на хит и бързаха да я погребат.

 

Иначе според мен в нея има някаква харизма и чар, чепатостта в характера й също ми допада. Недоволствам само срещу изтърканата мелодия на Пашев - но в тая криза на еднообразието...кво да прайш, не им е лесно. Знам, че Джена може много повече, доказала го е неведнъж, а когато си показал топ качество, хората не трябва да се задоволяват с компромисни мелодии и бийтове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена имаше през първия ден 324 хиляди, а втория 352 хил.

Джена реално няма хит от "Спри да ми досаждаш". Тя и "Ти къде беше" тръгна добре,но флопна. За новата е рано да се говори все още.

 

"Ти къде беше" е всичко друго, но не и флоп.

Спри да пишеш глупости.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...