Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Каква пумия и злоба се лее от тебе, отврат.

И Притури се планината не е от най-трудните!?

 

Разбира се, че далеч не е от най-трудните, Джанко. Песен с диапазон от 3 тона. Това е.

 

А от теб се лее неграмотност. пОмия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че далеч не е от най-трудните, Джанко. Песен с диапазон от 3 тона. Това е.

 

А от теб се лее неграмотност. пОмия.

Голям разбирач си бе, за тва ще си останеш ей тука цял живот да коментираш по-успелите от теб. Излез я изпей като е толкова лесна, умник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече си е намерила :3fdb8960598fa63e:

 

Малко е трудно да се повярва, но пък е интересно да видим, кой ли ще е следващият кретен, който ще финансира прищевките на Мара "Общата"? :whistling:

 

Иначе за днес равносметката е: Мара и Джена с кръгли 0 (нули) като песни. Явно в Пайнер е важно само да се правят бюти клипове с туристическа цел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е трудно да се повярва, но пък е интересно да видим, кой ли ще е следващият кретен, който ще финансира прищевките на Мара "Общата"? :whistling:

 

Иначе за днес равносметката е: Мара и Джена с кръгли 0 (нули) като песни. Явно в Пайнер е важно само да се правят бюти клипове с туристическа цел.

 

Според последните клюки, Мария е с Ангел Тенев "Свинаря". :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според последните клюки, Мария е с Ангел Тенев "Свинаря". :whistling:

 

Невероятно, от свиня като малкият Гущеров, на "Свинаря"! Нема значение каква е свинята, важното е пари да има. Е това е да си фен на свинското... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе за днес равносметката е: Мара и Джена с кръгли 0 (нули) като песни. Явно в Пайнер е важно само да се правят бюти клипове с туристическа цел.

 

То кое не е къргла нула напоследък? Последните големи хитове (наистина големи) са Моро му, Дай ми още (която е от миналата година) и дуетът на Емануела и Галин (донякъде..). Всичко друго жив леш с изключение може би на Яница, която също изкара хит. А вече почти преполовихме годината.

 

За 2016 не бях съгласен ти и meleto, като казвахте че има криза, но тая година кризата е повсеместна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно, от свиня като малкият Гущеров, на "Свинаря"! Нема значение каква е свинята, важното е пари да има. Е това е да си фен на свинското... :1000 (19):

 

Доколкото успях да прочета набързо, той й давал 50 хиляди на месец, Мерцедес S класа, спонсорирал нов клип + песен от Криско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То кое не е къргла нула напоследък? Последните големи хитове (наистина големи) са Моро му, Дай ми още (която е от миналата година) и дуетът на Емануела и Галин (донякъде..). Всичко друго жив леш с изключение може би на Яница, която също изкара хит. А вече почти преполовихме годината.

 

За 2016 не бях съгласен ти и meleto, като казвахте че има криза, но тая година кризата е повсеместна.

 

Заеби ги тия смотаняци, които са пуснали конвейра и само се надуват, а нищо не правят. Дай да си оправим настроението с нещо от Анна Виси, ама на сръбски. :1000 (19):

 

Най-хубавото време в годината, а те само ми се оплакват, къхарят и опяват нещастната си съдба, че трябва да търсят свине, щото друг не ги ще. Наздраве! :cheers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото успях да прочета набързо, той й давал 50 хиляди на месец, Мерцедес S класа, спонсорирал нов клип + песен от Криско.

 

Явно тя реално си има тарифа, а не е "каквото дадеш" :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена обаче е в най-добра форма от майките.

Определено .. Галена прилича на буре, а роди един месец преди Джена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено .. Галена прилича на буре, а роди един месец преди Джена.

Ти виждал ли си буре? Егати злобата, братче!

Намерили няколко кофти снимки и веднага лепват етикети, нищо че и самите те не вярват на глупостите, които пишат! Ясно се вижда от клипчетата от участието на Галена, че е в страхотна форма. 30 кила ли трябва да стане, за да не е "буре"? Егати сбърканите представи имате някои..После се чудим защо някои се носят като скелети и се борят с анорексия и т.н :mf_surrender:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти виждал ли си буре? Егати злобата, братче!

Намерили няколко кофти снимки и веднага лепват етикети, нищо че и самите те не вярват на глупостите, които пишат! Ясно се вижда от клипчетата от участието на Галена, че е в страхотна форма. 30 кила ли трябва да стане, за да не е "буре"? Егати сбърканите представи имате някои..После се чудим защо някои се носят като скелети и се борят с анорексия и т.н :mf_surrender:

Най-малкото е родила дете преди няколко месеца, тръгнали да я заливат и нея с ПУМИЯ :mf_surrender:

Кво да ги жегваме, те жегнати от живота, хейтърите гнусни, по цял ден стоят и се чудят кой да залеят с лайна и гнусотия. :shit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...