Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Джена не е толкова силно име и за това като пусне слаба песен едва прави 80к първото денонощие и после тотално флопва и остава максимум с 1,5-2 млн. Виж на Преслава провалите - стигат до 4 милиона и стартират с около 150к.

 

Просто в случая песента е много яка и в чалгата е тотална суша за хубави песни от миналото лято насам общо взето.

 

Дори супер силната в гледанията Галена има провали - като "Да ти олекне". Да не говорим за другите ютуб идоли - Галин и Фики. На всекиго се случва. "Без теб" на Преслава не вярвам да стигне 4 млн.

Топ имената са едни и същи от години и аз убедено твърдя, че Джена е сред тях. Галена, Анелия, Преслава, Азис, Галин, Константин и Фики са останалите. Емануела, Деси Слава и Емилия са мааалко след тях на този етап според мен чисто като хитовост. Но при всеки един от тях по-яка песен може да стане мегахит. Теда и Роксана не ги броя - тяхната аудитория е ясна каква е предимно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори супер силната в гледанията Галена има провали - като "Да ти олекне". Да не говорим за другите ютуб идоли - Галин и Фики. На всекиго се случва. "Без теб" на Преслава не вярвам да стигне 4 млн.

Топ имената са едни и същи от години и аз убедено твърдя, че Джена е сред тях. Галена, Анелия, Преслава, Азис, Галин, Константин и Фики са останалите. Емануела, Деси Слава и Емилия са мааалко след тях на този етап според мен чисто като хитовост. Но при всеки един от тях по-яка песен може да стане мегахит. Теда и Роксана не ги броя - тяхната аудитория е ясна каква е предимно.

Коментирай факта, че твоята най-голяма анти-певица е в топа най-дълго, заедно с Анче :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай факта, че твоята най-голяма анти-певица е в топа най-дълго, заедно с Анче :Vishenka_05:

 

 

ахаха...доста по-анти имам от нея :D Нейните стари песни си ги слушам с кеф. Никога не съм отричал, че е в Топ-а. Но е тотален хаос в кариерата й напоследък. Песните буквално не струват. И с поведение ме отблъсна лично мен. Иначе пълни клубовете, има си стабилна фенска маса, която ще я задържи в топ-а още известно време. Ако пусне яки песни ще я слушам пак, но от "Моето слабо място" не съм въртял нейна песен до втръсване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти къде беше" е всичко друго, но не и флоп.

Спри да пишеш глупости.

Какви глупости? Тази песен беше актуална точно за няколко седмици и то най-вече заради циганина Наско и колажите с Джино (Печеля Вип Брадър) . Не помня дори да е влизала в топ 3 в която и да е класация.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви глупости? Тази песен беше актуална точно за няколко седмици и то най-вече заради циганина Наско и колажите с Джино (Печеля Вип Брадър) . Не помня дори да е влизала в топ 3 в която и да е класация.

 

Моля те когато пишеш нещо подчертавай, че това е твоето мнение, защото в противен случай хората ще се заблудят.

"Ти къде беше" стана доста коментирана по една или друга причина - да, но погледни клипа по-горе, който Charlie е пуснал.

Ако "Ти къде беше" бе песен, която е била актуална "няколко седмици" и е била актуална покрай Наско Циганина и Джино нямаше да има такъв прием, пък камоли да се пее по-силно и от самата изпълнителка.

 

Това е положението.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия и Галена също ги спрягат, че са били с него. Пишеше, че е спонсорирал Хавана тропикана, а Генерал била посветена на него.

Генерал е посветена на Славчо Христов. Все пак Оксилитол дъвките са негови, а те са спонсори, да не гаворим, че хотела му - Адмирал яко се римува с Генерал. Чудя се как не я кръсти така песента.

 

Вчера Анелия пя в дискотеката му на Златни - Pr club на вход 15 лв. и пръсна клуба по шевовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ти къде беше" си беше хит. Новата също е хит. Залязла, ама близо 300К за 24 часа. Преслава и тя не пускаше 6 месеца песен ама едвам направи 250К и после флопна. Но не винаги са реални гледанията (като например Подгр звездички, която е с 2 милиона купени)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да не зацикли на милиончето Джена, щото и предните й песни тръгваха прилично, но такава им беше съдбата.

 

Две седмици подред попа вади най-гледаната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче колкото и да е скандално в каква криза е чалгата, попът е още по-трагичен в момента. В топ 30 на най-гледаните песни тази седмица 26 (!!) са чалга и едва 4 - нещо друго, като примерно на Кристиян е на челна позиция заради exposure-а от Евровизия. От 31-во до 50-то място има още 5 песни, включително на Криско, която спря да излиза отстрани и затова сега е към 40-то място - интересно, че не са го забелязали този проблем, който е няколко седмици вече. 9 от 50. Това е 18%. И после чалгата си заминавала.

 

Другото трагично е присъствието в топ 10 на Сашо Жокера (???) с нещо, което заглавието ме кара да мисля, че е някакъв цигански кючек. Просто показва в какво положение е българската музика тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена никога не е била нищо особенно. Изпяла е 4-5 сезонни хита и това е. Просто късмет.... много е далеч от Галена, Преслава и Анелия. Мацката се изтъква като музикант, но в песните й не виждаме нищо интересно освен Оцко, Пашев и до болка познати мелодии. Текстовете са сглобени от популярни фейсбук страници и така... Винаги е предизвиквала първоначален интерес, защото е "акутална" или поне беше. Така е и с тази песен, но не мисля, че би се доближила до най- големите й хитове. А тя е в дупка и й трябваше нещо много силно... "Коя" не е това, което й трябваше.

Няма по-точен коментар!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога!

 

 

Голямо завръщане за Джуни, скоро пак ще лети в облаците и ще се хвали в Автограф :3fdb8960598fa63e:

Спокойно, Жена си беше помислила, че е хванала Бога за шушляка след "Спри да ми досаждаш" и чак сега чуваме нова песен от нея, 3 години по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говорете си както ви е кеф, Джена ще гърми яко. Не съм слушала по - зарибяващо парче, аверите ми се късат да я хвалят и слушат. Просто не смеете да признаете, че радва.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно, Жена си беше помислила, че е хванала Бога за шушляка след "Спри да ми досаждаш" и чак сега чуваме нова песен от нея, 3 години по-късно.

Други като бълват непрекъснато кво чуваме? Айрян на бучки.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...