Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хейтът към Джена виждам се засилва. Ама няма и как да е иначе - за 10 часа днес е направила 150 000. Натритият нос боли, знам :rolleyes:

Мен ми е все тая за Жена, про констарам факти, а те са именно:

Нещата при Джена не вървят от периода, в който я гласяха за Певица на годината

Никога не е била.масова любимка и не е "държала" огромна фенска маса

През 2015 нямаше един неин проект, достоен за награда, дори и "Спри да ми досаждаш" май и ме получи номинация за Песен на годината.

Замазаха й очите с някакви смешни награди като Посланник и Атрактивна клубна изява.

През 2016-та нямаше и в коя категория да получи номинация.

При отворено гласуване, една Яница имаше в пъти повече гласове.

Изтриха единственият й сезонен хит от канала на Планета, заради авторски права.

През 2016-та не беше в топ 3 за Музикален идол или в топ 5 за Най-харесвана певица.

А през 2017-та не беше дори в надпреварата.

През 2017-та Пайнер категорично я изтриха от техният топ 3 - като не я поканиха в Шумен и техният топ 9, като не я поканиха във Варна.

През 2016-та Джена не влиза в Топ 10, тъй като горе посочените 9, заедно с Алисия, Лорена са над нея.

А що се отнася до гледания - "Шейх" има повече от всяка една нейна през 2016-та + "Градът работи за мен".

Радвайте се на гледанията на "Туроваве", защото тя може да последва съдбата на "Малдиви стигат".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е все тая за Жена, про констарам факти, а те са именно:

Нещата при Джена не вървят от периода, в който я гласяха за Певица на годината

Никога не е била.масова любимка и не е "държала" огромна фенска маса

През 2015 нямаше един неин проект, достоен за награда, дори и "Спри да ми досаждаш" май и ме получи номинация за Песен на годината.

Замазаха й очите с някакви смешни награди като Посланник и Атрактивна клубна изява.

През 2016-та нямаше и в коя категория да получи номинация.

При отворено гласуване, една Яница имаше в пъти повече гласове.

Изтриха единственият й сезонен хит от канала на Планета, заради авторски права.

През 2016-та не беше в топ 3 за Музикален идол или в топ 5 за Най-харесвана певица.

А през 2017-та не беше дори в надпреварата.

През 2017-та Пайнер категорично я изтриха от техният топ 3 - като не я поканиха в Шумен и техният топ 9, като не я поканиха във Варна.

През 2016-та Джена не влиза в Топ 10, тъй като горе посочените 9, заедно с Алисия, Лорена са над нея.

А що се отнася до гледания - "Шейх" има повече от всяка една нейна през 2016-та + "Градът работи за мен".

Радвайте се на гледанията на "Туроваве", защото тя може да последва съдбата на "Малдиви стигат".

 

2016 без съмнение й беше не просто слаба, а нулева година. Сватби, бебета - нормално е. Съответно гласовете за нея в гласуването за наградите бяха малко. Апропо, и за двама други също бяха малко в първите няколко дни, но после стана някакъв фокус. :)

Далеч съм и от мисълта, че не са я поканили за концерта във Варна. Просто няма бизнес логика да е така предвид силните й приеми по всички концерти в последните години. Очевидно е за мен, че тя не е изявила желание да се включи.

Иначе определено се радваме на гледанията и на фурора покрай "Туроваве". В Топ 3 на най-силните дебюти след безспорните лидери при жените и мъжете Галена и Галин. Нали осъзнаваш какво означава това? Няма Анелии, няма Преслави, няма Емануели. Има Джена и "Туроваве". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е все тая за Жена, про констарам факти, а те са именно:

Нещата при Джена не вървят от периода, в който я гласяха за Певица на годината

Никога не е била.масова любимка и не е "държала" огромна фенска маса

През 2015 нямаше един неин проект, достоен за награда, дори и "Спри да ми досаждаш" май и ме получи номинация за Песен на годината.

Замазаха й очите с някакви смешни награди като Посланник и Атрактивна клубна изява.

През 2016-та нямаше и в коя категория да получи номинация.

При отворено гласуване, една Яница имаше в пъти повече гласове.

Изтриха единственият й сезонен хит от канала на Планета, заради авторски права.

През 2016-та не беше в топ 3 за Музикален идол или в топ 5 за Най-харесвана певица.

А през 2017-та не беше дори в надпреварата.

През 2017-та Пайнер категорично я изтриха от техният топ 3 - като не я поканиха в Шумен и техният топ 9, като не я поканиха във Варна.

През 2016-та Джена не влиза в Топ 10, тъй като горе посочените 9, заедно с Алисия, Лорена са над нея.

А що се отнася до гледания - "Шейх" има повече от всяка една нейна през 2016-та + "Градът работи за мен".

Радвайте се на гледанията на "Туроваве", защото тя може да последва съдбата на "Малдиви стигат".

 

Все тая ти е пък гледам доста добра обосновка правиш, това говори друго.

"Спри да ми досаждаш" не получи номинация заради проблемите на Пайнер с Оцко, по същата логика и "Ето ме" на Емилия не получи номинации, както и май на Фики "Бум"

2016 и 2015 просто мислеше в друга насока и си пускаше песни колкото да не е празно. Факт, е че не станаха хитове.

За тези концерти, които ще са с нулева посещаемост няма смисъл да коментираме. По-скоро да е отказала, тъй като Джена сама може да преценява дали има смисъл да ходи или не.

 

"Коя" се движи невероятно добре и спрямо любимите ви гледания, и лайковете. Нека!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма спиране на новия сингъл на Джини, но си личи, че е най-голямата фенка на Яница.

Жестока комбинация между ''Грешната'' и ''Хубаво го запомни''.

Може би ще скандализират с дует.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена уцели хит, жалко, че вече сме чували и текст, и вокали, и мелодия толкова много пъти за последните години. Но пък носи супер лятно настроение и изпяването е много здраво, което ще направи песента малко повече от сезонен Пашев хит. Пък и контрастта с бозите ѝ в последните 2 години помага за популярността - може би от устата на хитова певица нямаше да звучи толкова силно, но от поувяхналата Джена звучи като мегахит.

 

Все пак очаквам да омръзне до няколко седмици, както стана и с "Моро му". Просто познатото звучене е до един момент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми е все тая за Жена, про констарам факти, а те са именно:

Нещата при Джена не вървят от периода, в който я гласяха за Певица на годината

Никога не е била.масова любимка и не е "държала" огромна фенска маса

През 2015 нямаше един неин проект, достоен за награда, дори и "Спри да ми досаждаш" май и ме получи номинация за Песен на годината.

Замазаха й очите с някакви смешни награди като Посланник и Атрактивна клубна изява.

През 2016-та нямаше и в коя категория да получи номинация.

При отворено гласуване, една Яница имаше в пъти повече гласове.

Изтриха единственият й сезонен хит от канала на Планета, заради авторски права.

През 2016-та не беше в топ 3 за Музикален идол или в топ 5 за Най-харесвана певица.

А през 2017-та не беше дори в надпреварата.

През 2017-та Пайнер категорично я изтриха от техният топ 3 - като не я поканиха в Шумен и техният топ 9, като не я поканиха във Варна.

През 2016-та Джена не влиза в Топ 10, тъй като горе посочените 9, заедно с Алисия, Лорена са над нея.

А що се отнася до гледания - "Шейх" има повече от всяка една нейна през 2016-та + "Градът работи за мен".

Радвайте се на гледанията на "Туроваве", защото тя може да последва съдбата на "Малдиви стигат".

Огромна е разликата кого трябва да бута фабриката и кого предпочита публиката. А истината е, че хората си я обичат и свързват името й с качество. В чужбина има огромна фенска маса, тия без вкус ли ще ги наречеш?

Кви Лорени кви Шейхове и чушки непознати бутани?! Не разбрахте, че квото иска фабриката не е същото от публиката? Тва го интересува Митко, тва лансира, по една или друга причина. Нима наградите и глупостите им да са реални? До вчера се оплаквахте.

Слушайте квото ви радва, но не плюйте нещо, когато е добро наистина. Не говорим за космическа велика песен, но си има лятно настроение, закачлив текст и името Джена.

Лиготиите са другаде.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът във Варна също е бил организиран от тяхната община. Това го е казала Преслава в лайв чат преди 2-3 дни.Също така е казала, че Пайнер не са наложили тези високи цени и подборът на изпънители, а самите организатори.Явно затова са викнали наистина най-актуалните, а не Марчето, Янева, Джена и т.н

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все тая ти е пък гледам доста добра обосновка правиш, това говори друго.

"Спри да ми досаждаш" не получи номинация заради проблемите на Пайнер с Оцко, по същата логика и "Ето ме" на Емилия не получи номинации, както и май на Фики "Бум"

2016 и 2015 просто мислеше в друга насока и си пускаше песни колкото да не е празно. Факт, е че не станаха хитове.

За тези концерти, които ще са с нулева посещаемост няма смисъл да коментираме. По-скоро да е отказала, тъй като Джена сама може да преценява дали има смисъл да ходи или не.

 

"Коя" се движи невероятно добре и спрямо любимите ви гледания, и лайковете. Нека!

"Бум" имаше номинация за Диско хит. Номинациите на тези награди, все пак бяха кошмар - "Пантера" и "Не го прави" нямаха номинации, реално за 2015-та Джени не може да има претенции, "Пантера", "Бум", "На тебе не отказвам" и "В твоите очи" заслужаваха да са Песен на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът във Варна също е бил организиран от тяхната община. Това го е казала Преслава в лайв чат преди 2-3 дни.Също така е казала, че Пайнер не са наложили тези високи цени и подборът на изпънители, а самите организатори.Явно затова са викнали наистина най-актуалните, а не Марчето, Янева, Джена и т.н

Янева е по-актуална от Джена в последната година и половина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева е по-актуална от Джена в последната година и половина.

Да де, но не е повече от една Емануела и Александрова например. Дори да не харесвам песните на тези двете, то няма как да отречем успехите им.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава често я критикувам за лиготийните й импровизации, когато си пее песните, които моменти много ме дразнят, и истинско удоволствие ми е като чуя да си изпее песента, така както си звучи по принцип, какъвто е случаят с "Невъзможно е да спрем", която забиха на живо с "Ку-Ку бенд" в едно от гостуванията й в "Шоуто на Слави" преди години! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Десислава често я критикувам за лиготийните й импровизации, когато си пее песните, които моменти много ме дразнят, и истинско удоволствие ми е като чуя да си изпее песента, така както си звучи по принцип, какъвто е случаят с "Невъзможно е да спрем", която забиха на живо с "Ку-Ку бенд" в едно от гостуванията й в "Шоуто на Слави" преди години! :Vishenka_05:

 

 

Е, не. Ти м приби... Аз и станах фен заради импровизациите в песни и в лайфове. Буквално. С това ме впечатли гласа и. Отличаваше се с това от другите чалгаджийки. А и това е често срещано при хора, които усещат музиката и с имрповизациите си, демонстрират своя музикалениндивидуализъм и усет. На участия май верно малко повече прекалява на Птица скитница например, но за по музикално грамотните и сенсетивните това е страхотна фламенко {испанociganski стил} импровизация и смесване на стилове. А и хората не се дразнят. Забавляват се. Две сърца 2014 звучи по добре от оригинала. Страхотен лайв

 

В световен мащаб е прието за концерти големи хитове да се пипнат в нотите за свежест. Така се роди дори страхотния ремикс на Горчиви спомени. Няма смисъл доказани имена да се доказват като първолаци, че могат да изпеят песните си. Защо толкова искате да се пеят 1:1. Това не позволява на изпълнителя да те грабне с чувство в стремежа си да е точна.

Редактирано от Fast

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо толкова искате да се пеят 1:1. Това не позволява на изпълнителя да те грабне с чувство в стремежа си да е точна.

 

Защото развалят песента. Развалят емоцията. Объркват публиката.

 

Не знам при ДЕса, но Джуна и КАма (в първите години на пеене на живо) постоянно мяучеха с всякакви фалцетни и не толкова гласчета и убиваха ритъма на песните си.

 

ЗАтова... да си пеят песните на живо е достатъчно. Освен това, в нашата чудна чалга, тези извращения са следствие от това, че изпълнителката не може да си поеме въздух навреме или си е забравила текста и прави или някакви гадни извивки, или подава на публиката.

Нищо музикантско не виждам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото развалят песента. Развалят емоцията. Объркват публиката.

 

Не знам при ДЕса, но Джуна и КАма (в първите години на пеене на живо) постоянно мяучеха с всякакви фалцетни и не толкова гласчета и убиваха ритъма на песните си.

 

ЗАтова... да си пеят песните на живо е достатъчно. Освен това, в нашата чудна чалга, тези извращения са следствие от това, че изпълнителката не може да си поеме въздух навреме или си е забравила текста и прави или някакви гадни извивки, или подава на публиката.

Нищо музикантско не виждам...

И аз така мисля. Не всяка песен позволява лиготии. Понякога се получава манджа с грозде, защото те го наричат импровизация, а всъщност сменят триста тоналности в рамките на една песен. Реално песента има една мелодия. Джаз импровизациите на Есил примерно са интересни. Десислава може просто да си импровизира акапелно някакви извивки, талантлива е в това отношение, но нека „Две сърца” примерно да си я пее като ”Две сърца”, с оригиналната постановка. Понякога точно в това е майсторлъкът. Никой не е казал да е 1:1 със записа, просто да си е по мелодията. И Лили Иванова казва, че всяка песен всеки път я пее различно, но я пее коректно и не бяга в тотални крайности. И не защото хората са консервативни в това отношение. Много тънко трябва да се прави импровизация. Гарантирам, че всеки скача, като чуе акордите на „Мъжете всичко искат”, но Деса като я запее, променя характера й и обърква хората, съответно настроението пада. Така го усетих в Арена.
Link to comment
Сподели в други сайтове

КОЯ, КОЯ ИНСТАГРАМА МУ СПРЯ?

 

:happyppl: :happyppl: :happyppl:

 

 

Невероятната ДЖЕНИ смаза с хит - обичам те, богиньо! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОЯ, КОЯ ИНСТАГРАМА МУ СПРЯ?

 

:happyppl: :happyppl: :happyppl:

Невероятната ДЖЕНИ смаза с хит - обичам те, богиньо! :Vishenka_05:

Преслава би се отказала от теб с държавният вестник. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава често я критикувам за лиготийните й импровизации, когато си пее песните, които моменти много ме дразнят, и истинско удоволствие ми е като чуя да си изпее песента, така както си звучи по принцип, какъвто е случаят с "Невъзможно е да спрем", която забиха на живо с "Ку-Ку бенд" в едно от гостуванията й в "Шоуто на Слави" преди години! :Vishenka_05:

 

Тая песен й беше хубава, но колко стара изглежда с тая коса. Всъщност, защо не помисли за промяна - никога не я възприех с това русо. Според мен много ще се освежи, ако промени прическата. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джуна обаче разбира от числа толкова, колкото и от мода :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

IMG_20170528_125718V4mxbI6.png

Джена направила 24 милиона за по-малко от 24 часа?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В какъв свят живеем - аз, Кели и Диннев минахме в отбор #Джини, а МамаФиклена, заяви, че обича Преслава :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джуна обаче разбира от числа толкова, колкото и от мода :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

IMG_20170528_125718V4mxbI6.png

Важното е, че разбира от музика!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...