Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:roll1: :roll1:

 

"Пада звезда" по 40К гледания събота и неделя,песен на три седмици,ужас бе!

 

Песента на Джордан ми харесва повече .... Дори сравнено с последните на Фики и Галин е много по-добра.

Джена е оправила визията много. Харесва ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тревожа се, че ДЖЕНИ флопна днес - от сутринта до сега има само 100к :girl_cry2:

 

Баловете свършиха, неделя е, а и песента почна да омръзва. И пак 100К от сутринта не е никак зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тревожа се, че ДЖЕНИ флопна днес - от сутринта до сега има само 100к :girl_cry2:

 

Явно който харесаме - флопва :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно който харесаме - флопва :3fdb8960598fa63e:

Шок и ужас! Ще взема да харесам Галош най-накрая, дано и нея я сполети :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок и ужас! Ще взема да харесам Галош най-накрая, дано и нея я сполети :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как върви организацията за концерта в Шумен на Г. и П.? Има само две седмици, а нещо е пълна мъгла.

Искам стадиона да е празен, а Гале да е приета 12 пъти по-силно от Пресе :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злобни и мръсни същества има.тук. За това сме на това дередже, само гледаме да прецакме другия. Важното е на някой да му е зле. Изчадия.

Не бива да се поощряват кражбите! Да им е за урок! Дано изтрият клипа!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злобни и мръсни същества има.тук. За това сме на това дередже, само гледаме да прецакме другия. Важното е на някой да му е зле. Изчадия.

 

Как може да говориш подобни глупости? :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница да си беше оставила песента за другата седмица, сега със сигурност няма да е пърав по гледания за седмицата в присъствието на Наско и Джена. :gun_bandana:

 

Иначе за песента на Джена - когато излезе "Аз съм Дяволът", нали по подобен начин няколко седмици бяха под въпрос нещата заради кражбата на Пашев от онази сръбска песен. Даже някакъв треторазряден се беше разбучал, че той бил купил песента и накрая Пайнер уредиха всичко? Дано и сега стане така, че Джена тъкмо да изкара хит и ако пак го изтрият както оная тъпня миналото лято...

 

Пък и това няма ли да е трети страйк за канала на Пайнер? Ще вземат да изтрият канала и тогава ще стане купона. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница да си беше оставила песента за другата седмица, сега със сигурност няма да е пърав по гледания за седмицата в присъствието на Наско и Джена. :gun_bandana:

 

Иначе за песента на Джена - когато излезе "Аз съм Дяволът", нали по подобен начин няколко седмици бяха под въпрос нещата заради кражбата на Пашев от онази сръбска песен. Даже някакъв треторазряден се беше разбучал, че той бил купил песента и накрая Пайнер уредиха всичко? Дано и сега стане така, че Джена тъкмо да изкара хит и ако пак го изтрият както оная тъпня миналото лято...

 

Пък и това няма ли да е трети страйк за канала на Пайнер? Ще вземат да изтрият канала и тогава ще стане купона. :1000 (29):

Очакваш ли хита на фараонката ?

Искам си старата Яница която прави на нищо съперницата и мъжа до нея!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваш ли хита на фараонката ?

Искам си старата Яница която прави на нищо съперницата и мъжа до нея!

Чакаме, че тази година чалгата е на няколко трагично ниво. Само императрицата може да я извади от калта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница да си беше оставила песента за другата седмица, сега със сигурност няма да е пърав по гледания за седмицата в присъствието на Наско и Джена. :gun_bandana:

 

Иначе за песента на Джена - когато излезе "Аз съм Дяволът", нали по подобен начин няколко седмици бяха под въпрос нещата заради кражбата на Пашев от онази сръбска песен. Даже някакъв треторазряден се беше разбучал, че той бил купил песента и накрая Пайнер уредиха всичко? Дано и сега стане така, че Джена тъкмо да изкара хит и ако пак го изтрият както оная тъпня миналото лято...

 

Пък и това няма ли да е трети страйк за канала на Пайнер? Ще вземат да изтрият канала и тогава ще стане купона. :1000 (29):

 

При Анелия накакъв друг имал правата за кавър, но дотам. Тук самите автори предявяват претенции.

 

А Джена е престъпник-рецидивист. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме, че тази година чалгата е на няколко трагично ниво. Само императрицата може да я извади от калта.

Ужасна година за чалгата. Влизаме в 6-тия месец а аз харесвам само 7-8 песни на кръст и то не от първо слушане. К'во се случва ?

1. Принцеса

2. Няма да ме купиш

3. Коя

4. Виновна

5. Кали, кой козите ти ще гали! - КОМЕНТИРАЙ ТОЗИ СИНГЪЛ МИГОМ.

6. Пада звезда

7. Моро му.

8. Напусни

 

К'во друго имаме тази година ? НИЩО! :gun_bandana:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересна ситуация се получава с Джена. Да видим дали българските медии ще го отразят.

 

Ако изтрият целия канал на Планета, наистина ще е голямо шоу. :1000 (6): Най-големия резил в историята на чалгата ще бъде това. Но ме съмнява, Пайнерци, ако трябва ще си развържат кесията, но ще спасят положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5. Кали, кой козите ти ще гали! - КОМЕНТИРАЙ ТОЗИ СИНГЪЛ МИГОМ.

Много ме зариби напоследък :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме зариби напоследък :3fdb8960598fa63e:

Жестока е.

Веднъж пратих voice note на един приятел с ''Имаш, имаш хепи дей'' и след този момент почнах редовно да я слушам.

Гледам гони три милиона. Ваня Калудова кога ще скандализира с 3 милиона ? Знам, че го може!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока е.

Веднъж пратих voice note на един приятел с ''Имаш, имаш хепи дей'' и след този момент почнах редовно да я слушам.

Гледам гони три милиона. Ваня Калудова кога ще скандализира с 3 милиона ? Знам, че го може!

Ваня Калудова стана на 50 години, едва ли повече ще види хит :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Калудова стана на 50 години, едва ли повече ще види хит :gun_bandana:

Славка Калчева пусна най-големия си хит на 50!

Прецедент в бранша.

 

Очакваш ли ''Фуклата'' ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Славка Калчева пусна най-големия си хит на 50!

Прецедент в бранша.

 

Очакваш ли ''Фуклата'' ?

Мигом тръпна да я чуя! Смело и категорично заявявам, че "Няма да ме купиш" ми стана любимата песен от репертоара на Яни!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...