Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На новата песен на Рени гледаемостта днес е скочила със 100 000. Как ли става тая работа... Не съм го очаквал от нея.

Мина половин милион! БОГИНЯ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина половин милион! БОГИНЯ!

 

От които 50к са реални

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли youtube колко плаща на един милион гледания?

 

Това е под въпрос, зависи от региона, държавата и рекламният пазар. Но пък от 2011 година знаем точно колко нашите чалгарки плащат на You Tube - 300$ на милионче. Цената е твърда и не подлежи на коментар.

 

Не разбрах само от снощните писания тук, Деса дебела и ниска ли е или само дебела?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли youtube колко плаща на един милион гледания?

Не знам и аз. Youtubе е странен и може както от 100 000 гледания да имаш 3 лева, така и от 70 000 гледания да направиш 40 лв. :1000 (29):

Всичко ти зависи от рекламите на клипа, от вида реклами и самите рекламодатели..

 

И как Рени ще има 600К със 2К споделяния само, защо се заблуждавате. Реалните й са 150-200К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава снима клип началото на месеца със Скерлев.

 

Нормално, той Скерлев и Ивана стопяваше по клипове....

 

Емануела зле тръгна, а 20 дни по-късно пак с по 100 000 на ден. :1000 (6):

 

Ето го най-сигурното доказателство, че и тази кифла си плаща от мъка. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава снима клип началото на месеца със Скерлев.

Не съм сигурен дали това ми харесва. Скерлев прави и добри клипове, но конкретно при Десислава винаги си личи, че я е 'стеснявал'. :D Но тя може би наистина е решила да не си дава много зор тази година и да залага главно на песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как Рени ще има 600К със 2К споделяния само, защо се заблуждавате. Реалните й са 150-200К.

Естествено. Просто аз написах, че не съм очаквал от нея да купува. И дано следващия път направи направи нормална пессн, не да възпява мъжа си. С ч*кии няма да й скочи броят участия. И мен зариби ч*кията й, но това не променя факта, че е такава и че с подобни си плю на имиджа. Да си бе купила гледания поне на песни като ”Губиш ти”, ”Пусни това парче”, ”Мъжете също плачат”, ”И нея купил си с пари”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най ми е куриозно, като кажат :"Ами аз не ям и се поддържам слаба, защото уважавам публиката си" - значи Адел примерно не си уважава публиката??? Или Ивана?

Последната, която се изцепи това, беше и Рени в "Смени жената" - при положение, че тя е далеч от слаба фигура и никога не е имала манекенски размери.

 

Рени искаше да каже, че само заради феновете и публиката си прави всичко възможно да изглежда колкото се може по - добре, само те са и стимул един вид. Няма мъж, за чийто внимание да се бори всеки ден, дори и за себе си не би се старала толкова. Нека отбележим, че видяхме и личната и фитнес инструкторка, с която често работят, и че все пак полага усилия все пак някаква прилична форма за годините и положението си да поддържа. Да не забравяме, че и Рени също е ниска, както каза, ако беше по - висока и стройна, щеше да изглежда далеч по - добре. Но самата тя си е казвала, че е пробвала всичко и най - различни начини - от хранителен режим, здравословно хранене, диета, гладуване, хапчета, дори да спре любимите си шоколадови неща.. За това го оценявам, не е да не и пука и да се е оставила и занемарила тотално, а прави всичко по силите си, въпреки че се грижи за две не толкова големи деца и майка и. Просто структурата и е такава, гена също - това трудно се променя. Ивана, Десислава, Еми Стамболова, Андреа дори сега - без Еми, на всички се виждат фрапантните разлики между клиповете и фотосесиите и реалния образ. От нереално издължени крака и изваяна талия, от изкривени дограми зад тях, до впити латексови костюми тип жената котка, разриващи манекенски размери, докато ги гледаме в Черешки и капки какви са всъщност. Деси не е била винаги слаба, първия и слаб период бе 2002-2003 после към 2005-6 пак беше надебеляла - при всички си има спадове и възходи в това отношение. Ивана дори, когато беше слаба до 2002 г. самият и ханш си е широк и изглеждаше добре до корема, после и от това не остана следа.

Но нека не забравяме, и че през 2003 г. Рени постигна страхотна форма - достигна 53-54 килограма, не си спомням точно четох го някъде, мисля че в "Нов Фолк", едно от двете беше. Самата тя каза, че Глория я е насочила към д-р Емилова и услугите и, когато се е свързала с нея и започнали работа. През 2002 г. явно доста се е потрудила, защото на следващата година блесна повече от към визия и всички забелязаха това, а да не забравяме, че тогава далеч не бяха напреднали технологиите, фотошопите и видео-снимко обработката. Още не мога да и простя, че не показа почти никъде фигурата си, но просто тогава не можеше да стане дума да се поразхвърля малко, а имаше данните.. Ако не това, поне да беше забременяла 1-2 години по - късно, защото с този имидж изкара до есента на '03, а тъкмо беше постигнала това. Тя си беше тогава и на 35, когато роди, и пак 2005 г. се потруди и направи страхотна фотосесия, която си остана общо взето само в DVD-то тогава.

Лошото беше, че в началото на 2008 г. пак изглеждаше добре за фотосесията на "Опа, опа" и след това пак забременя. А второто раждане беше дооста по - трудно, тежко и усложнено - много по - лесно от към протичане и възстановяване е едно момиче на 27-8 да роди, отколкото жена на 40 години. Тогава за пореден път доказа волята си, въпреки че бе достигнала 90 килограма с бебето, но се взе в ръце и по това време 2010 г. (няма и година след това) 30 кг. ли беше свалила, нещо такова. Беше в "На кафе" тогава с диетоложката и, и говореха точно по тази тема - видимо беше и по добре, Гала също го отбеляза, както и самата Рени, защото тоалета и не и ставал, а тогава и беше широк.

 

6e14f486c56daaa9.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руневски, Рени да не е от Литаково? Гледам, че се беше отбелязала там. :3fdb8960598fa63e:

 

Не, там е отседнала във вила, както видя доста приятна. С децата си и приятелско семейство, доколкото видях - просто една лека почивка и екскурзия. Иначе си е от Плевен, Литаково дори не е близо до града :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, там е отседнала във вила, както видя доста приятна. С децата си и приятелско семейство, доколкото видях - просто една лека почивка и екскурзия. Иначе си е от Плевен, Литаково дори не е близо до града :confused:

Намерила къде да отиде да си почива. :1000 (29): :1000 (29): Да беше отишла във Врачеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерила къде да отиде да си почива. :1000 (29): :1000 (29): Да беше отишла във Врачеш. :3fdb8960598fa63e:

 

И аз се учудих като прочетох Литаково, обаче вилата е в контраст на впечатленията ми от там - много приятна, уютна и хубава, аз обичам на такива места да релаксирам например. Ей, няма да ми обиждаш Врачеш-а :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето че и Рени се присъедни във форума.

 

Здравей Ренатке! :3fdb8960598fa63e:

 

Абе вярно не се изразих правилно, че искала да каже това - та тя си каза точно това. Близо до акъла е и се разбира, просто някои хора обичат да изопачават и да слагат думи в устата в подкрепа на друг, или просто в негова анти такава.

Иначе, приятно ми е - Васил! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето че и Рени се присъедни във форума.

 

Здравей Ренатке! :3fdb8960598fa63e:

 

И аз това си помислих :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...