Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И аз не разбирам какво общо имат Галена и Ивана..!?

 

Едната се изкачи на върха на 34 години, другата на 24-5. Ивана е от съвсем друга ера на попфолка, когато се правеше коренно различна музика и бизнесът работеше по други правила. Ивана я харесваха от 3 до 103 годишни, таргетът на Галена са основни млади хора. Няма база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам какво общо имат Галена и Ивана..!?

 

Едната се изкачи на върха на 34 години, другата на 24-5. Ивана е от съвсем друга ера на попфолка, когато се правеше коренно различна музика и бизнесът работеше по други правила. Ивана я харесваха от 3 до 103 годишни, таргетът на Галена са основни млади хора. Няма база за сравнение.

Не знаех, че творчеството на Ивана е било насочено към мумифицирания таргет от населението. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моро Му" - песен, посветена на семейството. :1000 (10): Въпреки че заглавието явно се превежда "бебчо, бебето ми", това обръщение в текста пак е използвано към лирическия герой - любимия, а не към сина й. Просто заглавието е игра на думи, а не, че наистина пее на бебето си. Единствената песен на Галя с по-различно послание за която се сещам в момента, е "Истински щастлива" - но какво е една песен срещу бройката на Ивана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моро Му" - песен, посветена на семейството. :1000 (10): Въпреки че заглавието явно се превежда "бебчо, бебето ми", това обръщение в текста пак е използвано към лирическия герой - любимия, а не към сина й. Просто заглавието е игра на думи, а не, че наистина пее на бебето си. Единствената песен на Галя с по-различно послание за която се сещам в момента, е "Истински щастлива" - но какво е една песен срещу бройката на Ивана?

А тази?

:girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази?

:girl_cry2:

Абе, престани, бе! Да изпее песни като "Отче мой", "Празник е, а ми се плаче", "Ако можех" и онези които бяха изброени по-рано, тогава я бутай в категорията със социални песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, престани, бе! Да изпее песни като "Отче мой", "Празник е, а ми се плаче", "Ако можех" и онези които бяха изброени по-рано, тогава я бутай в категорията със социални песни.

Тези дори и не съм ги чувал. И ти казах на "бе" да говориш на себеподобните си!

Ясно е - Ивана е "стрихнин"-а на този жанр! Радвам се, че се разкара и вече никой не я слуша, помни или има за жива. Отрепка! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дори и не съм ги чувал. И ти казах на "бе" да говориш на себеподобните си!

Ясно е - Ивана е "стрихнин"-а на този жанр! Радвам се, че се разкара и вече никой не я слуша, помни или има за жива. Отрепка! :3fdb8960598fa63e:

На жена с толкова дълбоки песни , с такъв репертоар, с толкова награди и толкова обич от публиката си , е непристойно да кажеш отрепка ..

Повярвай ми , има хора , които я слушат още и още ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дори и не съм ги чувал. И ти казах на "бе" да говориш на себеподобните си!

Ясно е - Ивана е "стрихнин"-а на този жанр! Радвам се, че се разкара и вече никой не я слуша, помни или има за жива. Отрепка! :3fdb8960598fa63e:

Ами чуй ги, няма да загубиш ;)

А последната дума даже няма да я коментирам. Трябва да получиш бан.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На жена с толкова дълбоки песни , с такъв репертоар, с толкова награди и толкова обич от публиката си , е непристойно да кажеш отрепка ..

Повярвай ми , има хора , които я слушат още и още ..

:roll1: :roll1: :roll1:

Дълбоко и прочувстено, прозсълзих се!

Както уточнихме Ивана няма никаква заслуга за "репертоара" си и дискографията си, всичко е уреденои избрано от Пайнер. А за наградите самата Дева Ивана казва, че нямали значение. Обич от публиката на последните концертни изяви аз лично не виждам. По-скоро досада от 20 минутните й вариетета на концерти, объркала е публичният дом с НДК.:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези дори и не съм ги чувал. И ти казах на "бе" да говориш на себеподобните си!

Ясно е - Ивана е "стрихнин"-а на този жанр! Радвам се, че се разкара и вече никой не я слуша, помни или има за жива. Отрепка! :3fdb8960598fa63e:

Прочете една нова дума в чата и бързаш да я използваш. :D

 

Спорът е излишен, на всеки с по-обективно мнение му е ясно коя е по-голямата от двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами чуй ги, няма да загубиш ;)

А последната дума даже няма да я коментирам. Трябва да получиш бан.

А ти перманентно изгонване за пумията по Галена и Глория. Чуй този шедьовър, дори Господ е на крака пред такъв текст, такава емоция, експресия и креативност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прочете една нова дума в чата и бързаш да я използваш. :D

 

Спорът е излишен, на всеки с по-обективно мнение му е ясно коя е по-голямата от двете.

Да, Галена. :3fdb8960598fa63e:

Важно е да обогатявам репертоара си с нови думи. :Vishenka_05:

Поздрав с тази качествена, новаторска и мегахитова песен:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си единственият , който прави гледания на клиповете на Ивана :)

Благодарим ти :)

:roll1:

Единствен и неповторим - винаги. Аз съм богатството на този форум! :Vishenka_05:

Чакаме ли лятната тупалка на Емилия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Налиии я чухмеее...

Напуснииии , напуснииии :D

Тя има няколко готови. Само да вметна, че Емилия е много по-добра певица от онова чучело Ивана!

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИВАНА Е НАЙ-ДОБРАТА !!!

Така ще коментирам:

Така не съм се смяУа....парЦуала на кварТуала....

В това момиче има много потенциал, виждам я като новата икона на Хит мюзик заедно с Лорена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ще коментирам:

Така не съм се смяУа....парЦуала на кварТуала....

В това момиче има много потенциал, виждам я като новата икона на Хит мюзик заедно с Лорена.

Поредният боклук на Оцко ТВ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредният боклук на Оцко ТВ

Тя е плеймейтка, много е талантлива и красива. Ще бъде голяма звезда, убеден съм. Само й виж вторият клип - качествен, изпипан. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стил и класа, качество и ниво:

b65f03aa0.jpg

3a_8lz9ph.jpgi2.jpg

 

542549-Ivana04.jpg

542561-Ivana02.jpg

Хич ми не трепка на коя ква снимка ми даваш и как изглежда. Що реши, че ше ме трогне? Един дол дренки са всичките, едните по - презрели, други направо гнили.

Щом е чалгарка у фабриката, не може да става дума за Стил и класа. Тия думи са им големи. Езикови епитети без понятие се ползват с лекота.

 

Мисълта ми беше, че ме впечатли с текст, някоя си. И не беше Галена. Когато го направи и тя, ще уведомя!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...