Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ивана е на близо 50 години и миналата година пусна песен за майката. Извинявайте, но на тази възраст да пее текстове тип: "Дива, дива пантера ставам в ръцете ти ли ?". Това че има някакви по-културни тестове, не означава, че като е била по-млада не е пяла за секс, айде моля ви се, бъдете малко обективни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана е на близо 50 години и миналата година пусна песен за майката. Извинявайте, но на тази възраст да пее текстове тип: "Дива, дива пантера ставам в ръцете ти ли ?". Това че има някакви по-културни тестове, не означава, че като е била по-млада не е пяла за секс, айде моля ви се, бъдете малко обективни.

Е нейните културни текстове са такива, че в тях показва каква меркантилна кучка е! :3fdb8960598fa63e:

Тук пак пее за членове, ей за 50 години не се е... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност сравнението между Ивана и Галена започна от този клип, където Ивана като стайлинг и визия откровено копира Галена, а и биита много прилича на тези от песните на Галена:

GSpotSS2015_l.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажете кои са мегахитовете на Жалка... ама които да се знаят и от малки, и от големи... и от чалгари, и от античалгари... аз се сещам само за една и тя е дует - тази с Фики...

Теб те знаем, че все не ги знаеш и не си ги чувал.

 

Знам диагнозата

Тихо ми пази

Пак ли

Кой

Хавана-тропикана

Пантера

Пей сърце

 

Това са все тотоални хитове хитове на годината.. Да не изброявам и колко още хита е оставила след себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо изпускате "В твоите очи" като изброявате мегахитовете на Галена? :D

Уникална песен, но не е със статут МЕГА. Голям хит със сигурност, трябва да я изпеят на още 1 концерт да видим, как се приема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я кажете кои са мегахитовете на Жалка... ама които да се знаят и от малки, и от големи... и от чалгари, и от античалгари... аз се сещам само за една и тя е дует - тази с Фики...

Душата ми крещи, Сама, Утешителна награда, Дозата, Намерих те, За пари, Тихо ми пази, Само Миг, Страст на кристали, Пак ли, Спри ме, Кой, Лоша ли съм, На две големи, Аларма, Мор му с новината за раждането й придоби същите размери ня популярност.

Не споменавам песни кята Хаваната, Дай ми, Стара каравана и още много други, които също ся тотални хитове за времето си, защото старите хора наистина няма как да ги слушат. Въпреки,че съм сигурна че Пей сърце, Пантера,Хаваната и Краваната се знаят от голяма част и от тях. Все едно да ми кажеш, че Бионсе е по-малко успешна от Селин Дион, която са я слушали и старите

Пак повтарям, че голяма заслуга за хитовете в миналото са голямата реклама и постоянното налагане по телевизиите без да имаш избор ти самият какво да слушаш. Така както сега хората изберат коя песен да направят хит само и единствено водени от своя вкус и избор. Това е в пъти по-голям успех!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че се скара с Оцко и му върна песента. :3fdb8960598fa63e:

Сега ще пуска сама, от Боби Павлов днес снима

Истинска Богиня, кой е Оцко, че да й противоречи! Цялата гилдия чака Анджелина да си пусне песента! Откакто Анджелина не е пускала песен - чалгата е на командно дишане!!! Богиня, Дукеса!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че тази песен се оказа флоп. :helpsmilie:

Шок и погром.

 

Всъщност не е толкова зле, за 20 дни ще направи 2 милиона :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...