Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може, но хейтът започна, а го намяше дълги години. Срещу Галена да сте видели помия да се хвърля в последните 10 години, откакто е с Галин? А срещу Преслава, до тази година, когато Митко Пайнера вдигна забраната? Съобразяват се, винаги са се съобразявали подобни медии. Има значение кой стои зад чалгарките или им е житейски партньор. Затова 20 години огън по Камелия..... и другите минават между капките. И Пайнер толерираха този подход.

За Камелия много рядко попадам на злобна статия. За Мария от известно време само суперлативи се пишат. За Галена пък не спират медиите да пишат злобни статии и това е постоянно. По едно време по 2 статии на ден се пишеха за нея в 1 сайт, от който всички копират , и все се заяждаха за нещо. Ти как виждаш точно обратното не знам и аз. Това са ми наблюденията от интернет сайтовете, а във вестниците нямам наблюдения какво се пише, защото не купувам.

 

Гаджето на Роксана каквото и да каже няма значение. Неговото мнение тежи колкото на един случаен потребител.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много правилно го е казал. Да не говорим, че Камелия не смее да натисне бутона преди някой друг, това са редки случаи. Само седи и се озърта като лалугер кой ще се обърне, за да тръгне и тя по него. :mf_surrender: Уж натиска заедно с другите, ама нъц. Абсолютно само за снимки е.

Това е много вярно, няма никакъв усет! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много правилно го е казал. Да не говорим, че Камелия не смее да натисне бутона преди някой друг, това са редки случаи. Само седи и се озърта като лалугер кой ще се обърне, за да тръгне и тя по него. :mf_surrender: Уж натиска заедно с другите, ама нъц. Абсолютно само за снимки е.

Ако на Камелия не й беше мястото там, дори нямаше да има покана за ментор. Но явно мнението на някакъв прост селянин е по-важно от целия екип на "Гласът на България".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само седи и се озърта като лалугер кой ще се обърне, за да тръгне и тя по него. :mf_surrender: Уж натиска заедно с другите, ама нъц.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

tumblr_m6puwzxbfE1qbkiyvo2_250.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

tumblr_m6puwzxbfE1qbkiyvo2_250.gif

Това май е лемур хахаха.

 

Сега пускам интервюто на Роксана. Сто на сто е казала някои истини, но и сто на сто се е държала пак като селянка. Да си чуе кючеците, преди да лае. Интересно ми е какво се е репчила пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно това се опитваме да обясним на Фокс.Тая не става за певица..пък за ментор да не говорим.

 

Пресилваш точно както Фокса. Камелия, ако не ставаше за певица, нямаше да е една от най-известните жени в държавата с поне 6-7 от най-големите хитове в жанра, в който се изявява. Да, не е с гласа на Преслава, но си пее (всяка певица е имала слаби моменти) и има своя принос в музикалната индустрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да намеря гиф с лалугер, който се озърта, се оказа мисия невъзможна. :1000 (29):

 

http://www.naturephoto-cz.com/photos/other...1%80-162736.jpg те са такива. Изправят се, ръцете отпред, издължено тяло и зяпат хахах. Гифче иначе и аз не намирам.

Роксана прилича на отчаяна рапърка в това интервю, абсолютна хипстърка хах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък не разбирам защо Рокса си мъкне гаджето с нея по интервюта. И в "Автограф" го беше замъкнала. Добре изглежда пича, ама като какъв се изявява, не е певец, не е известен, а просто поредния тъпкач. Да не би да се опитва да го лансира и него като певец, както Софка направи с Гринго!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам напъните на Роксана за откровеност в това интервю и всички останали, само че тя изпя триста гнусни кючека вместо песни като "За всеки има ангел". Колко пари спечели от тях, колко участия, заради такъв тип песни ли я уважават или? Колко от тези песни се помнят днес, без значение, че прави милиони гледания? Да, помня, че точно на такъв тип нейна песен се избухна при появата й в Арена зимата, ама... мамка му, никой не им е опрял пистолет в главите на тия безхарактерни жени да пеят непременно и само комерси. Нито публиката го иска всеки път. Те го пробутват. Били ги задължвали. Ми що си траят - продуцентът е един, а тия кокошки са 100. Събират се и казват, че те това няма да пеят, понеже се срамуват, и точка. Всеки си е индивидуален и трябва да има свобода да пее каквото си иска, пък ако се получи - получи. Но да ревеш след дъжд качулка е безпредметно. И да не говори кой се е продал и кой не, щото тя с тия кючеци се е продала триста пъти. Спяла по летищата, за да получи награда за Посланик. Майко мила...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато половинката на този разбирач постигне и 10% от това, което Камелия, да ми се обадят.Погледнато реално от четиримата в журито, Камелия е с най-успешната кариера, което само по себе си показва, че мястото й е там. Съгласен съм, че половината участници, ако не и 70-80% пеят по-добре от Камелия, но това не значи, че тя няма на какво да ги научи и в тази посока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато половинката на този разбирач постигне и 10% от това, което Камелия, да ми се обадят.Погледнато реално от четиримата в журито, Камелия е с най-успешната кариера, което само по себе си показва, че мястото й е там. Съгласен съм, че половината участници, ако не и 70-80% пеят по-добре от Камелия, но това не значи, че тя няма на какво да ги научи и в тази посока.

 

Това че има успешна кариера и има златни хитове във времето, не я прави добра певица с добър глас. Съгласен съм, че умее да владее публиката, интелигентна е, за разлика от повечето от този жанр, но дотам. Прави шоу, забавлява, но е фалшива и не пее добре. Не е нужно да си специалист, за да го разбереш. Но пък да, постигнала е много, това няма кой да го отрече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато половинката на този разбирач постигне и 10% от това, което Камелия, да ми се обадят.Погледнато реално от четиримата в журито, Камелия е с най-успешната кариера, което само по себе си показва, че мястото й е там. Съгласен съм, че половината участници, ако не и 70-80% пеят по-добре от Камелия, но това не значи, че тя няма на какво да ги научи и в тази посока.

Съжалявам, ама да казваш, че Камелия е по-успяла от Графа и Иван Лечев :mf_surrender: Не знам каква обща култура трябва да имаш.

Камелия дори не е най-успялата от всичките чалгаджийки, които са били жури там, да не кажа, че е и най-малко.

Не се излагайте, моля ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това че има успешна кариера и има златни хитове във времето, не я прави добра певица с добър глас. Съгласен съм, че умее да владее публиката, интелигентна е, за разлика от повечето от този жанр, но дотам. Прави шоу, забавлява, но е фалшива и не пее добре. Не е нужно да си специалист, за да го разбереш. Но пък да, постигнала е много, това няма кой да го отрече.

 

Никъде не твърдя, че Камелия е талантлива и има неземен глас. В началото на кариерата си беше дори нетърпима, но с годините и опита се понаучи да пее правилно и докарва доста добре собствените си песни.Дори съм спорил с хора, които я нареждат сред най-талантливите ни чалгарки, но хората се залъгват от факта, че винаги е на живо. Веднага давам и обратния пример.. Мария пее около 10 пъти по-добре, но последните години винаги е на плейбек и хората смятат, че е на ниво Малина/Андреа.

 

Съжалявам, ама да казваш, че Камелия е по-успяла от Графа и Иван Лечев mf_surrender.gif Не знам каква обща култура трябва да имаш.

Камелия дори не е най-успялата от всичките чалгаджийки, които са били жури там, да не кажа, че е и най-малко.

Не се излагайте, моля ви.

 

Зависи кой как мери успеха. За мен лично е по-успяла. Специално Графа е такава смешка, че дори не ми се коментира.

И не бързай да съдиш за общата култура на някой без да го познаваш. Просто изказвам мнение, не нужно да се съгласяваш.. свободна си да пробваш да го промениш. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съжалявам, ама да казваш, че Камелия е по-успяла от Графа и Иван Лечев :mf_surrender: Не знам каква обща култура трябва да имаш.

Камелия дори не е най-успялата от всичките чалгаджийки, които са били жури там, да не кажа, че е и най-малко.

Не се излагайте, моля ви.

 

И с какво е успял Графа повече от Камелия? Камелия има платинен албум, стотици хиляди продадени албуми, 5 хита-емблеми, пяла е на стадиони, в кариерата си е генерирала в пъти повече приходи от Ампов, за бройката участия пък да не говорим.

 

Колкото до Леля Лече - май беше член на някаква рок група, ако не греша Е, да, те са постигнали много преди 30-40 години, но повечето млади не са запознати с тях и за новите поколения Камелия е по-успялата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, каква приятна изненада! :g2: Митко Трендафилов Димитров - Пайнера не може да понесе, че Кама сгази Деса в ефира и пратил циганка и циганин да плюят по нея с надеждата, че ще уязви някак, най-популярната чалгарка в момента в България. :1000 (29): Разбира се, че всеки иска да си прави имидж на нейн гръб, ама това са го пробвали и Глория и Ивана и Деса (най-вече) и кой ли не. Резултатът е нулев, а дивидентите винаги при Камелия. В Пайнер май си изпускат нервите. Бе въпрос на време, да го покажат. Лошото за тях е, че са избрали цигани за това. Което пък ни говори, че нямат топки да и се одървят... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия може да е всякаква, ама каквото е постигнала, си го е постигнала, без да се е налагало баща й да я бута още от Хит минус едно и да й постила червения килим.

Кадърна, некадърна - минала си е по реда по всички етапи и школата, наречена кръчма... после е хванала от славното време на чалгата малко или много. Графа Баладата къде е кален?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с какво е успял Графа повече от Камелия? Камелия има платинен албум, стотици хиляди продадени албуми, 5 хита-емблеми, пяла е на стадиони, в кариерата си е генерирала в пъти повече приходи от Ампов, за бройката участия пък да не говорим.

 

Колкото до Леля Лече - май беше член на някаква рок група, ако не греша Е, да, те са постигнали много преди 30-40 години, но повечето млади не са запознати с тях и за новите поколения Камелия е по-успялата.

Не съм толкова запозната с кариерата на Графа, колкото с тази на Камелия, но има повече на брой хитове + продуцира доста успешно млади изпълнители. И се ползва с доста по-голямо уважение, то дори само по това кои участници го избират си личи.

Иван Лечев пък е китарист на ФСБ. Сега с Дони и Кирил Маричков откриха група "Фондацията", което си е революция в рок-музиката.

Камелия с какво се помни? С "Луда по тебе" и с цици. Несериозно е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа може да е звезда на фона на другите поп изпълнители, но реално всяка средностатистическа чалгарка има по-успешна кариера от него. Камо ли пък Камелия, която е сред най-успешните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия може да е всякаква, ама каквото е постигнала, си го е постигнала, без да се е налагало баща й да я бута още от Хит минус едно и да й постила червения килим.

 

Постигнала е. А настоящи успехи и през последните години, просто няма. Всичките й са от преди 10-15 години. Дори последната песен мина и замина. Плюшеното мече, към днешна дата не вълнува никого.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм толкова запозната с кариерата на Графа, колкото с тази на Камелия, но има повече на брой хитове + продуцира доста успешно млади изпълнители. И се ползва с доста по-голямо уважение, то дори само по това кои участници го избират си личи.

Иван Лечев пък е китарист на ФСБ. Сега с Дони и Кирил Маричков откриха група "Фондацията", което си е революция в поп-музиката.

Камелия с какво се помни? С "Луда по тебе" и с цици. Несериозно е...

 

С близо 15 милиона "чипровски" оборот, срещу не повече от по 5 милиона, на двамата джентълмeни, американската система решава спора веднага. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...