Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой от вас да знае как се казва тази песен и кой я изпълнява? Представа имате ли?

 

Това е Ерик Екзотик, изгрял преди повече от десетилетие с вечното "Защо ме търсиш".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Чакаме ли Кама да пее световни хитове. Чипровската Уитни Вескова-Хюстън извива глас и менторства да ги изучава на техники на пеене. Щяла да им купи песни на Графа. Ало , не е дошъл 1 април. Още малко...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Кама да пее световни хитове. Чипровската Уитни Вескова-Хюстън извива глас и менторства да ги изучава на техники на пеене. Щяла да им купи песни на Графа. Ало , не е дошъл 1 април. Още малко...

Как я виждаш да пее нещо друго освен попфолк? Иначе с притенции кой, как пял. Много голяма разбирачка стана, вокална педагожка :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как я виждаш да пее нещо друго освен попфолк? Иначе с притенции кой, как пял. Много голяма разбирачка стана, вокална педагожка :3fdb8960598fa63e:

 

Направо и аз се чудя, как ще даваш мнение или примерно да коментираш някой, който е гласовит, докато тя........ :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ви гледам Фатмессови как сте настръхнали, колкото и да плюете Чипровския корифеи - нито провалът на Деса в Капките ще бъде по-малък,нито успехът на Кама в Гласът. Пък и Капките чак сега започват, спокойно, има още 2 месеца време Деса да се излага в национален ефир!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Кама да пее световни хитове. Чипровската Уитни Вескова-Хюстън извива глас и менторства да ги изучава на техники на пеене. Щяла да им купи песни на Графа. Ало , не е дошъл 1 април. Още малко...

Как лъхаш на злоба и завист. Трудно ще отмиете срама на Фатме в капките. Тя кво си мисли, пе ще имитира Кама и Мира и ще спечели. Да ама не :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

9074102e.png

Тва измислица ли е?

Ана вече я взеха за мезе с тия колаборации! :roll1:

Да не говорим, че този изказ грам не прилича на Анелиния. :lol:

 

Скоро да чакаме скрийн от WhatsApp с предложение от Анелия към Етиен Леви! :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ана вече я взеха за мезе с тия колаборации! :roll1:

Да не говорим, че този изказ грам не прилича на Анелиния. :lol:

 

Скоро да чакаме скрийн от WhatsApp с предложение от Анелия към Етиен Леви! :a040:

Да я вкара в Капките нали :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена без Оцко по-добре изобщо да не се и мъчи, свърши и времето, не с Анелия, ами и с Обама да направи дует няма да и се получи вече. Имаше една инерция, която и свърши отдавна с пускането на малоумни песни. Поне да се беше доверила на Пашев или Ганев, или на нещо електронно с Драганнски, тя направи някакви мазнотии, които след хитовете с Оцко са някакъв ужас, едни клипове, дето на нищо не мязат....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава пак е почнала да слага по 7 реда #TagsForLikes. :mf_surrender: :1000 (29):

Виж жената си живее в Истаграм и Фейсбук и грам не я е*е за музикалната й кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво му е клишето на "стария фолк"? Тия модерни денс-поп-рап песнички са много бозави и хващат много малък дял от чалга аудиторията. Сега слушах тъпото интервю на Галин снощи в "Звездно" как щял да прави западни модерни неща, как щял да пробива някъде си, как го влече към попа, как лятото щял да пуска песен с испанско звучене и т.н. алабализми. Факт е, че силата на чалгата е в разнообразието, ама на мен ми идва too much това прехласване по попа и модерното звучене. Галинчо толкова ли е кьорав, че не може да види кои са най-големите му хитове - най-чалга звучащите му парчета. Фолкът стана това, което е, защото беше "музика за душата". Днес едва 20-30% от песните отговарят на това определение според мен.

 

В попа също има чалга ритми, според мен вече всичко е микс между стилове и тва разграничаване | фолк, поп, рап и т.н | трябва да спре да съществува. Трябва да се правят различни, модерни неща. А защо не и да се пробива на чуждите пазари?

Кво значи "стария фолк"?

Според мен повечето етикети, които се лепват на чалгата са именно от този стар фолк

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Кама да пее световни хитове. Чипровската Уитни Вескова-Хюстън извива глас и менторства да ги изучава на техники на пеене. Щяла да им купи песни на Графа. Ало , не е дошъл 1 април. Още малко...

 

Не можеш да го преживееш, нали? :1000 (6): Не можеш бееееееееееееее, не можеш да гледаш даже постове, в които хората пишат, че Деса се ПРОВАЛЯ! :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та Джена "пее" ли още и кой изобщо би се навил на колаборация с нея! Предполагам й е дошъл акълът и ще се откаже, та да я запомним с добро - латекса, перата и кахърните Оцкови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Винаги са ми били странни подобен тип изказвания за бивши , които по някакъв начин целят да ги злепоставят.Какво значи предпочита разголен живот?! Мария е известна от сума ти време, от къде му е дошла изненадата... никога не е имала славата на светица и имиджа й е бил винаги на по-разкрепостена жена.Дано се стегне сега и работи по-добре, както преди години и започне да набляга на качеството, а не на количеството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми Джена! Дано тази година пусне песен, все пак.. тя към май месец, мисля, че трябва да роди, нали?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...