Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не Мария няма късмет, мъжете, които са с нея. С нейната любов си заминава и имането им. Явно е истина, щом вече през 3-4 месеца пуска проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми Джена! Дано тази година пусне песен, все пак.. тя към май месец, мисля, че трябва да роди, нали?

И албум подготвя в момента. :phpgrin2:

 

Мария представя нова песен на Sofia Fashion Week

 

“Имам изненада за всички гости. Избрах точно тази сцена, за да представя най-новата си песен, с която ще атакувам лятото” - загатна хитовата изпълнителка и издаде още: “Болна тема си за мен” е по музика и аранжимент на Иво Моллов и текст на Лора Димитрова.

“С този тандем работя за първи път, но по всичко личи, че съвместното ни сътрудничество ще продължи и занапред. В песента има любов, има драма, има и провокация” - казва певицата.

 

Телевизия “Планета” ще заснеме изявата на Мария в Sofia Fashion Week и зрителите на музикалната медия ще видят спектакъла, който певицата и балет Fame са подготвили за песента “Болна тема си за мен”, съобщават от музикалния канал.

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолкпевицата Мария призна: Истина е, разделяме се с Хриси

 

Те пак много издържаха. 5-6 години направиха май. На тюлена най-накрая му е просветнало, че Мария е с него само заради парите.

 

Няма кво да се притесняваме за нея, следващия паралия ще се появи до месец-два, дано поне да е под 100 кила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че поп-фолк албумът ще е тотален провал :(

Защо да е провал? След "Моли се да не почна" има 6 песни, а "Дразни ме пак" предполагам, че заради правата няма да влезе. Така че 6-7 нови все си мисля, че ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара да не се е разделила с гущера?

 

Казал е днес, пред в. "България днес", че е подал молба за развод. То с такова курве като Мара трудно се живее. Никой не може да свикне с претенциите и.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е провал? След "Моли се да не почна" има 6 песни, а "Дразни ме пак" предполагам, че заради правата няма да влезе. Така че 6-7 нови все си мисля, че ще има.

Защото няма хитове, от тези й 6 песни тези от 2015 са биващи, останалите - трагедия. Ако новите са като "Зависима" и "Всичко знаеш" по-добре да си ни ги спести. Пък и не вярвам да пусне толкова много нови накуп,най-много 3-4 + народните, които записа миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фолкпевицата Мария призна: Истина е, разделяме се с Хриси

 

Те пак много издържаха. 5-6 години направиха май. На тюлена най-накрая му е просветнало, че Мария е с него само заради парите.

 

Няма кво да се притесняваме за нея, следващия паралия ще се появи до месец-два, дано поне да е под 100 кила.

Нещо против 100 килограмовите мечовци ли имаш? Радвам се, че Марче ми го освободи. Ах, този секси звяр, Гущеров!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хит си беше за 1999 година

 

Помня, че ходи със Слави на турне и наистина беше много харесвана.

 

Казал е днес, пред в. "България днес", че е подал молба за развод. То с такова курве като Мара трудно се живее. Никой не може да свикне с претенциите и.

 

Защо и лепиш такъв етикет, след като ти самия години наред обясняваш как нейна колежка не е. Не трябва ли да си по-солидарен. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се чудех що Мара започнала да ходи по участия още от есента, а то какво било! Сега до оня хонорар в бланката от 6000 лева, ей така случайно ще се появи в другата графа някакво промо, на 3500-4000 лева, което винаги и е била реалната цена по бланка. От нея ще спаднат отстъпките, които Пайнер дават и реално ще е на 3000 лева. Значи, с 1500 на участие ще държи стандарт на живот, като Татяна.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси тук осираш с присъствието си, в другата тема...а бе кротни сте бе, пий си беналгина и се успокой.

 

Новата песен на Емилия започва да ми харесва, снощи не ми допадна, но след няколко слушания ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от вас има ли ДСТВ? Има ли поздравителен блок, че съм на Булсатком?

 

Обаче, като се загледах във видеото в лицето на Преслава има нещо променено....като направих сравнение преди и сега...или самият начин на грим..не знам, но нещо има барнато по лицето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...