Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Така е не съм ли прав. Има ли нещо по-важно от децата? А на Преси и е време вече за дете може кариерата вече да остави 1-2 години така ще липсва адски много на всички! Иначе има слух ,че Преси има връзка с известен турски милионер!

Не знаех, че Фики е милионер вече :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Константин няма ли да пуска нова песен вече?

Гледах в началото на годината, че беше писал, че "Болка в минути" има 9 млн. и "Как да не направя балада", ама нищо досега... :1000 (29): :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Марчела песента е верно яка.

 

Дайте линк бре...брех, като започнете да се правите, че всичко научавате и първо..ми кажете откъде, какво само казвате, че е хубава, яка, хит и т.н :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария изкара мега, ултра, мазен, гига, хипер, супер хит.

 

п.п Преслава записала две песни, едната е на Даниел Ганев, текст Мариета Ангелова, а другата е била на Пашев (баладата) :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария изкара мега, ултра, мазен, гига, хипер, супер хит.

 

п.п Преслава записала две песни, едната е на Даниел Ганев, текст Мариета Ангелова, а другата е била на Пашев (баладата) :3fdb8960598fa63e:

Йессс!От кога чакам балада от Преси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте линк бре...брех, като започнете да се правите, че всичко научавате и първо..ми кажете откъде, какво само казвате, че е хубава, яка, хит и т.н :mf_surrender:

Е, беше лайф, изгубих линка. Кво да прайм, видях, че са я коментирали и си изказах и моето мнение. Ааама, ха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След малко Екстра Нина в "Часът на Милен Цветков" по Нова.

 

А темата? Да не говори пак за старите времена, когато фолкът беше такъв и онакъв...какви пари са получавали, за мутрите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...