Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава ще гласува за АБВ в неделя. :wacko:

 

FHXWE2M.png

Да, защото кандидат е най-добрата й приятелка - Танчето :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че съм турчин, съм израснал в тая държава и не мога да не скрия впечатлението си от Роксана относно интервюто - относно часта с това за Камелия, по-горе си изказах мнението.

 

Шока обаче продължава - въпросната смята на 24-ти май да прави концерт, и познайте какво ще пее там - кючек, тя друго не пее. Е може ли точно на 24 май да мяташ мазни кючеци? И аз съм от махлата, и аз съм в тая народност, но една държава празнува ден, в който някак не се вписва да се пеят цигании.

 

После, качествена музика, пошли певици... ма Роксано, ти хит от "Селфи" нямаш...! В който колко кадъра нагъзена те има само ти си знаеш... пускаш клипа и гледаш я на една маса с акцент към гъза... после ми говори за качествена музика.

Коя бе, маанетата ли? Има 2 балади за 5 години и остатъка живи маанета, на която и Адриана да завиди, седнала да говори за качество. Глория да го каже, друго ще е, ама тя...

 

И това момче (гаджето), друга тениска за 2,50 лв. не намери ли, като се прави на гъзар?

Що за неуважение е да се стои с очила в студиото, от кой се крие?

 

Вирна му се шапката ... до Роксана, която освен глас и да забавлява пияни роми по сватбите, друго няма. Жива и здрава да е, но явно още има певици, които си въобразяват, че само с глас става всичко.

Най-бързо изхабената циганска звезда. Дори Бони не е толкова анти към днешна дата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-бързо изхабената циганска звезда. Дори Бони не е толкова анти към днешна дата.

 

Бони пък е невероятна. Ходил съм на 3 нейни участия и то винаги случайно. Страшно много ме кефи и смятам, че е супер готина и забавна. Пее та се къса, циганката. Само лош навик има да си пее последната песен околко 3-4 пъти на участие. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бони пък е невероятна. Ходил съм на 3 нейни участия и то винаги случайно. Страшно много ме кефи и смятам, че е супер готина и забавна. Пее та се къса, циганката. Само лош навик има да си пее последната песен околко 3-4 пъти на участие. :D

Коя беше последната й песен? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами последно когато ходих беше тази.. https://www.youtube.com/watch?v=q3r94odedP4 .

Леле,колко малко гледания :dontgetit:

Между другото за пеенето си мисля,че и топ изпълнителите ако бяха с по-редуцирани участия и тя биха пели на макс , но физически е невъзможно с тяхната натовареност да си запазят гласа :mf_surrender: Дори и в на Галин гласа съм забелязала някои промени като се има в предвид , че от 2-3 години е по-ангажиран,а пък не пуши.Представи си при Фики,Преслава,ДесиСлава,Емануела и другите ,които пушат колко зле им се отразява ама те си знаят.Фики много ме изненада като бяха заснели да пуши цигари , защото си спомням в едно интервю как обясняваше колко било важно да се пази гласа :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле,колко малко гледания :dontgetit:

Между другото за пеенето си мисля,че и топ изпълнителите ако бяха с по-редуцирани участия и тя биха пели на макс , но физически е невъзможно с тяхната натовареност да си запазят гласа :mf_surrender: Дори и в на Галин гласа съм забелязала някои промени като се има в предвид , че от 2-3 години е по-ангажиран,а пък не пуши.Представи си при Фики,Преслава,ДесиСлава,Емануела и другите ,които пушат колко зле им се отразява ама те си знаят.Фики много ме изненада като бяха заснели да пуши цигари , защото си спомням в едно интервю как обясняваше колко било важно да се пази гласа :mf_surrender:

Когато Преси стана натоварена откъм участия и любимка на България, Фики е бил във 2 клас - коментирай! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле,колко малко гледания :dontgetit:

Между другото за пеенето си мисля,че и топ изпълнителите ако бяха с по-редуцирани участия и тя биха пели на макс , но физически е невъзможно с тяхната натовареност да си запазят гласа :mf_surrender: Дори и в на Галин гласа съм забелязала някои промени като се има в предвид , че от 2-3 години е по-ангажиран,а пък не пуши.Представи си при Фики,Преслава,ДесиСлава,Емануела и другите ,които пушат колко зле им се отразява ама те си знаят.Фики много ме изненада като бяха заснели да пуши цигари , защото си спомням в едно интервю как обясняваше колко било важно да се пази гласа :mf_surrender:

 

Ще излъжа за точното време, но преди около месец бях на участие на Емануела и то в Пловдив- Галакси. Девойката не изрече 10 думи на тоя микрофон, а какво да говорим за пеене. За какво пазене на гласа говорим, при положение, че това им е работата?! Отиваш в една от най-вървежните дискотеки в цяла България, гост е уж "топ 3" и какво получих... нищо. За мен това е пълно разочарование, при положение, че винаги съм сипатизирал на въпросната. При Фики е същата работа. Докато Емануела е приятна за гледане, той не е. Единственото, което съм чувал от него на живо по участия е на тати песните, които изобщо не харесвам.Виж Деса е друго нещо, дори във времето когато не е беше актуална като Фики и Емануела е успявала да изпълни дискотеката. Не е била 100% на живо, но на мен ми стига да изпее 5-6 от най-големите си хитове и да побърка публиката.Сравненията са излишни... някои просто са родени за тази работа. Без значение колко влагат в теб, колко лайка има последната ти снимка във Facebook, колко гледания има последния ти клип. Когато те обичат, когато се раздаваш за хората... усеща се. За това и имена като Ивана, Камелия и Глория са толкова обичани. Винаги на живо и винаги дават всичко от себе си, без отбиване на номер. Галена е друг такъв пример. Разбира се тя има още много път да извърви, за да ги стигне и да се нареди до тях, но смятам, че е в правилната посока. Няма как да не спомена и Преслава, която е абсолютна галеница на съдбата. Жалко, че в този живот не винаги получаваш, колкото заслужаваш, защото последната щеше да е на ниво Татяна, ако успеха и се равняваше на личните й усилия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Преси стана натоварена откъм участия и любимка на България, Фики е бил във 2 клас - коментирай! :3fdb8960598fa63e:

Фики ми е такъв изкуствено надут балон,че не знам дали бих понесла да го видя на живо повече.Един път се излъгах,не мисля да повторя :3fdb8960598fa63e:

 

Ще излъжа за точното време, но преди около месец бях на участие на Емануела и то в Пловдив- Галакси. Девойката не изрече 10 думи на тоя микрофон, а какво да говорим за пеене. За какво пазене на гласа говорим, при положение, че това им е работата?! Отиваш в една от най-вървежните дискотеки в цяла България, гост е уж "топ 3" и какво получих... нищо. За мен това е пълно разочарование, при положение, че винаги съм сипатизирал на въпросната. При Фики е същата работа. Докато Емануела е приятна за гледане, той не е. Единственото, което съм чувал от него на живо по участия е на тати песните, които изобщо не харесвам.Виж Деса е друго нещо, дори във времето когато не е беше актуална като Фики и Емануела е успявала да изпълни дискотеката. Не е била 100% на живо, но на мен ми стига да изпее 5-6 от най-големите си хитове и да побърка публиката.Сравненията са излишни... някои просто са родени за тази работа. Без значение колко влагат в теб, колко лайка има последната ти снимка във Facebook, колко гледания има последния ти клип. Когато те обичат, когато се раздаваш за хората... усеща се. За това и имена като Ивана, Камелия и Глория са толкова обичани. Винаги на живо и винаги дават всичко от себе си, без отбиване на номер. Галена е друг такъв пример. Разбира се тя има още много път да извърви, за да ги стигне и да се нареди до тях, но смятам, че е в правилната посока. Няма как да не спомена и Преслава, която е абсолютна галеница на съдбата. Жалко, че в този живот не винаги получаваш, колкото заслужаваш, защото последната щеше да е на ниво Татяна, ако успеха и се равняваше на личните й усилия.

 

Абсолютно!На моя бал Емануела имаше участие и на повечето ни беше адски скучно , понеже си надуваше плейбека до край-без емоция,без контакт с публиката. Аз Деси си я нареждам редом до Ивана,Камелия и Глория по народна любов и златни хитове,но пък е и актуална,което е голямо постижение за толкова време на сцена.Винаги съм се ядосвала на мързела на Преслава,защото и тя сама си го казва, че всичко и е на късмет,но така съвсем през просото да го кара не става.Особено при такава конкуренция в лицето на Галена,която пък е тоталната и противоположност.Аз от 2014 насам забелязвам голям прогрес при Преслава по отношение на участия-снима се с фенове,кани ги на сцената(поне,където съм присъствала),прави им поздрави,закача ги с нещо,като пее песни на живо го прави от-до , а не като други да надпява плейбека,не пее само свои песни ами и на колеги,което много радва публиката.Не е както го изкарват някои тука , че пее на живо 2 песни колкото да ги запише на клип за инстаграм или фейсбук,което много ми харесва при нея.Може за отрицателно време да вдигне хората на крака само с хитове и за това тя има тежест на сцената като певица,която при Галена ми липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally-Pressyfan' коментирай тази скандална снимка :3fdb8960598fa63e:

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=59527E48

ОМГ, как спи като заклана :roll1:

 

Вие пък как намирате нерви да слушате на Рокса "мъдростите"? Циганката с 90% кючеци в репертоара си се нагласила като рапЕрка и била безпощадна към пошлото - WTF?! :mf_surrender: Оня никому неизвестен селяндур тъпкача й пък в студиото със слънчеви очила и раздава квалификации на хора 100 пъти по-успели от него :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ, как спи като заклана :roll1:

 

Вие пък как намирате нерви да слушате на Рокса "мъдростите"? Циганката с 90% кючеци в репертоара си се нагласила като рапЕрка и била безпощадна към пошлото - WTF?! :mf_surrender: Оня никому неизвестен селяндур тъпкача й пък в студиото със слънчеви очила и раздава квалификации на хора 100 пъти по-успели от него :1000 (10):

Определено ама то така като го гледам няма много мозъчни клетки. Легнал си на стола със слънчевите очила, мълчи като пукал и в един момент изтърсва това за Камелия. Мангалска работа.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ама то така като го гледам няма много мозъчни клетки. Легнал си на стола със слънчевите очила, мълчи като пукал и в един момент изтърсва това за Камелия. Мангалска работа.

 

Нямам думи. Не знам какво да кажа вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено ама то така като го гледам няма много мозъчни клетки. Легнал си на стола със слънчевите очила, мълчи като пукал и в един момент изтърсва това за Камелия. Мангалска работа.

Тая Роксана я харесвах, ама на последък толкова фалшива, толкова лицемерна, толкова престорена че ми идва да я наплюя в окото. А до колкото тоя селски бек до нея с увисналото шкембе, не искам да коментирам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...