Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не съм толкова запозната с кариерата на Графа, колкото с тази на Камелия, но има повече на брой хитове + продуцира доста успешно млади изпълнители. И се ползва с доста по-голямо уважение, то дори само по това кои участници го избират си личи.

Иван Лечев пък е китарист на ФСБ. Сега с Дони и Кирил Маричков откриха група "Фондацията", което си е революция в рок-музиката.

Камелия с какво се помни? С "Луда по тебе" и с цици. Несериозно е...

И кои са хитовете на Графа? "Давам всичко за теб", "Ако има рай", "Невидим" и някви дуети с Мара Илиева. А, и един сезонен хит "Дим да ме няма".

 

Всичките му хитове, взети заедно, не се равняват и на половината на "Луда по тебе". А като сложим и "Ти си моят ангел", "Залеза и зората", "Яхабиби", "Защо повярвах" и т.н., съвсем е смешно това сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Cally-Pressyfan' коментирай тази скандална снимка :3fdb8960598fa63e:

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=59527E48

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм толкова запозната с кариерата на Графа, колкото с тази на Камелия, но има повече на брой хитове + продуцира доста успешно млади изпълнители. И се ползва с доста по-голямо уважение, то дори само по това кои участници го избират си личи.

Иван Лечев пък е китарист на ФСБ. Сега с Дони и Кирил Маричков откриха група "Фондацията", което си е революция в поп-музиката.

Камелия с какво се помни? С "Луда по тебе" и с цици. Несериозно е...

 

За Лечев не споря, не съм запознат с него, но Графа да е по-успешен от Камелия - не!

 

Графа си има хитове, но няма такива като най-големите на Камелия. По Графа не си спомням да е имало истерия, а по Кама припадаше цялата държава в периода 1999-2002. Даваш ли си сметка, че през 2000 годината всеки 40-ти човек в държавата е притежавал "Златна рибка"? Лично познавах 13 души, които си бяха купили тоя албум.

 

Иначе Ампов е уважаван в гилдията - така е. Че е кадърен продуцент и певец - също. Къде са стотиците хиляди тиражи обаче? Къде са му рекордите, които е счупил? Турнетата къде са? В задимени клубове из страната...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно нещо е сигурно - циганите са първични и казват това, което им е на душата. Още по-откровени са, когато са странични наблюдатели, като циганинът на Роксана от Кнежа. Та от това можем да направим прости изводи и да зададем елементарният въпрос, за който не ни трябват 2-3 висши образования, нито завършена психология:

 

- Разбрахте ли какво си говорят "под сурдинка", в Пайнер, за Камелия, от злоба? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Cally-Pressyfan' коментирай тази скандална снимка :3fdb8960598fa63e:

 

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=59527E48

ПЛАЧА !!!! :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа може да е звезда на фона на другите поп изпълнители, но реално всяка средностатистическа чалгарка има по-успешна кариера от него. Камо ли пък Камелия, която е сред най-успешните.

Ох, моля те, не говори глупости, в които сам не вярваш.

 

С близо 15 милиона "чипровски" оборот, срещу не повече от по 5 милиона, на двамата джентълмини, американската система решава спора веднага. :1000 (19):

Не е редно да се сравняват по приходи, защото едната музика се консумира в кръчмите, където се харчи, другата - в домашния условия, кола и т.н. Камелия е сред най-успешните чалгарки, не го отричам. Но е смешно да кажете, че човекът, който движи българската поп музика вече близо 20 години - като изпълнител и като продуцент, е по-малко успешен от нея.

 

П.П. Тези дни Графа има самостоятелен концерт в Арена Армеец. Камелия кога??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно нещо е сигурно - циганите са първични и казват това, което им е на душата. Още по-откровени са, когато са странични наблюдатели, като циганинът на Роксана от Кнежа. Та от това можем да направим прости изводи и да зададем елементарният въпрос, за който не ни трябват 2-3 висши образования, нито завършена психология:

 

- Разбрахте ли какво си говорят "под сурдинка", в Пайнер, за Камелия, от злоба? :roll1:

 

Фокс, защо според теб, Плюшено мече не стана хит, въпреки че беше бясно лансирана по всички социални мрежи. Уж масово одобрявана, харесвана и накрая провал. И в това ли има пръст Пайнер или просто песента не става..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Графа има 2-3 хита, на които не се сещам и имената. Камелия има поне десетина песни, без които не минава нито едно ретро парти, което означава, че песните са записано трайно в историята на поп-фолка.

 

Не я хваля, но да се каже, че не ставала за певица е смешно - жената има глас, освен това не само, че става за певица, но става и за снимки, и за шоу, вълнува хората и има интрига в нея - нещо , което при Роксана го няма. Тя има глас, но остатъка - не. Да си ходи по ромските сватби и да не лае с тоя лемур - къде го мъкне с нея си не знам, същата глупост като Софка и Гринго. Айде, в едно интервю - ОК, ама тя го снима в два клипа и две интервюта. Очаквам го и в третия. Поне певец да беше, ония на Софка нали такъв се пише, ама тоя - нищо. Симпатично момче, ама от позицията на какъв се изказва за Камелия с кариерата си не знам? От позиция на гаджето на Роксана?

 

Точно Камелия става за ментор, или Галена, ако имаше и в повечко глас - Андреа, това са хора, които са се занимават не само с едното сухо пеене, а с шоубизнес, правят шоу, интрига на сцената, завършен продукт, а не само да може да пее - всяка втора ромка в махлата може да пее. Да ги направим ментори?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, моля те, не говори глупости, в които сам не вярваш.

Не е редно да се сравняват по приходи, защото едната музика се консумира в кръчмите, където се харчи, другата - в домашния условия, кола и т.н. Камелия е сред най-успешните чалгарки, не го отричам. Но е смешно да кажете, че човекът, който движи българската поп музика вече близо 20 години - като изпълнител и като продуцент, е по-малко успешен от нея.

 

П.П. Тези дни Графа има самостоятелен концерт в Арена Армеец. Камелия кога??

 

Фактите и оборотите са налице. Въобще не виждам какво има да сравняваме. Брандът "Камелия" е поне 3-4 пъти по-конвертируем от този на Графа и в това нито има изненада, нито някаква драма. Кама си кара по нейната магистрала, Графа по неговата. Но пък това изявление, на циганинът на Роксана и бурните дискусии след него показват едни настроения, които бруталният успех на "Гласът на България" с Камелия, над "Като 2 капти Простота" бе един вид спирачка пред местната фауна, да изрази откровено подсъзнателните си вопли по отношение, на този изненадващ, за всички резултат. Супер пораженческа теза е, да се вярва, на "пайнерската" система, след като тя докара фирмата от 40 000 стадиони (с Камелия), до 2000-3000 клетници в "Армеец арена" (без Камелия). Тази музика не се консумираше само в кръчмите, когато Камелия бе в Пайнер. Но "гениалното" управление на фирмата и бизнеса от г-н Димитров, въпреки 10-годишните предупреждения, на същата Камелия върнаха всички в първи клас, ама на последният чин, при наказаните деца. А що се касае за оборотите, ако седна да ти ги сметна ще излязат повече от 15 милиона, бъди сигурна. Това са истински пари, изкарани с труд, а не с обаждане на приятел и срещу 300 долара, да си закупиш "успех". Нали всички видяха закупуването на "успех", докъде докара чалгата?

 

 

Фокс, защо според теб, Плюшено мече не стана хит, въпреки че беше бясно лансирана по всички социални мрежи. Уж масово одобрявана, харесвана и накрая провал. И в това ли има пръст Пайнер или просто песента не става..

 

Песента е добра, даже преди малко я чух, по радио "Вероника", в кварталната кръчма, докато се наливах с бира. А дали Пайнер имат пръст? - може да се каже, но те имат пръст във всичко "чипровско" от поне 10 години. Не е тайна, че имат влияние върху трафика в клубовете, но в случая самата песен не отговаря на вкусовете на тези, които съсипаха чалгата - любимите ни DJ-и! Те имат практика, както каза Джина Стоева преди месец, да си въртят едни и същи 10-ина имена и до там. Кама не е от тях от минимум 10 години, а според мен и от повече....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпреки, че съм турчин, съм израснал в тая държава и не мога да не скрия впечатлението си от Роксана относно интервюто - относно часта с това за Камелия, по-горе си изказах мнението.

 

Шока обаче продължава - въпросната смята на 24-ти май да прави концерт, и познайте какво ще пее там - кючек, тя друго не пее. Е може ли точно на 24 май да мяташ мазни кючеци? И аз съм от махлата, и аз съм в тая народност, но една държава празнува ден, в който някак не се вписва да се пеят цигании.

 

После, качествена музика, пошли певици... ма Роксано, ти хит от "Селфи" нямаш...! В който колко кадъра нагъзена те има само ти си знаеш... пускаш клипа и гледаш я на една маса с акцент към гъза... после ми говори за качествена музика.

Коя бе, маанетата ли? Има 2 балади за 5 години и остатъка живи маанета, на която и Адриана да завиди, седнала да говори за качество. Глория да го каже, друго ще е, ама тя...

 

И това момче (гаджето), друга тениска за 2,50 лв. не намери ли, като се прави на гъзар?

Що за неуважение е да се стои с очила в студиото, от кой се крие?

 

Вирна му се шапката ... до Роксана, която освен глас и да забавлява пияни роми по сватбите, друго няма. Жива и здрава да е, но явно още има певици, които си въобразяват, че само с глас става всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

y-y-y-y-a-a-a-y-y-y-y :hahaha: :roll1:

 

Тука Лозанова си позволи заслужено да я критикува и Кама се разсърди и години наред не даваше интервю за Нов Фолк. И с това уби наченките на каквато и критика в специализираните медии. От този момент напред само гъзолизане.

 

А пък Кама ще ми реве години след това, че нямало критерии. Ами има за пеене и ти не си и на 100 км от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лозанова си беше тясно свързана с Пайнер, на наградите на Нов Фолк пееха изпълнители от всички фирми, но на последните награди и предпоследните от списанието в DVD-то имаше само Пайнерските изпълниения, сякаш никой от другите фирми не е пял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...