Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А Яница-Баница пак не можа да оглави топ 100. Жалка много грубо я прецака. Имам чувството, че песента й гръмна за 3 дни и нещо спря да се споделя и шуми.

Ох, вече се чудим как да изкараме невероятен успех на Галка провал. Няма да ти се получи тоя път принизяването, такъв голям гръм на песен не знам от кога не е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Така ли, какво е станало при Гала? Изпуснал съм.

 

 

ЕЕЕ и аз съм го изпуснал това, кой знае какъв сеир е било хаха

Последно се сещам, че нещо се пулеше и на Кеворкян, понеже той й каза нещо от сорта, че не изглеждала добре, ами изглеждала преуморена, отчаяна и отказваща се някак си....Или при Сашо Диков той като каза, че Симона била с много семпла визия на бала си, твърде изчистена или нещо такова и тя:"Ама ти добре ли сииии, да не си гледал някой друг бал с друга абитуриентка, щото Мони беше като принцеса, айде моля ти се" хахахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аааа сега се сетих веднъж гостуваха пак с Монито при некви две водещи, ама дори не помня кои и по коя телевизия, но Симона говореше за баща си и някакви спомени нейни от Кърджали и Глория както се усмихваше мазно и престорено, я резна с груб (истински я й) глас: "Ти па кога си била в Кърджали???"

То направо тема с бисери можем да направим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък намирам известна доза чар в поведението на Глория по интервюта. Мен ме кефят нахакани и безпардонни хора, които могат да поставят на мястото всеки. Разбира се, не е добре да се прекалява в нищо и да се изпада в крайности.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък намирам известна доза чар в поведението на Глория по интервюта. Мен ме кефят нахакани и безпардонни хора, които могат да поставят на мястото всеки. Разбира се, не е добре да се прекалява в нищо и да се изпада в крайности.

 

 

Ако беше такъв нейният случай, наистина щеше да ме кефи. Ама те не я нападат, възможно най-тактични са хората, а тя отговаря все едно искат да я убиват...Има някакъв комплекс жената, който все я избива на самозащита, така става като много са те наранявали и прецаквали. Най-истинското нещо, което съм гледал с Глория и наистина ми се видя искрена и ме разчувства, беше като изпълни "Можеш ли да ме обичаш" в Шоуто на Азис....Там той като я пита колко истински мъже е срещала в живота си, тя каза "Нито един" и беше като смазана. Беше качила и килца покрай Великден и си го призна, т.е. самокритикуваше се за сефте, държеше се естествено и земно, а не като друг път с фалшивите погледи, усмивки, дори интонацията на гласа....Сигурно не е лесно да излезеш от черупката си и да се покажеш, какъвто си, затова повечето си слагат маската за пред хората и така. Особено пък хората от зодия Рак - никога не съм можел да ги разбера докрай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше такъв нейният случай, наистина щеше да ме кефи. Ама те не я нападат, възможно най-тактични са хората, а тя отговаря все едно искат да я убиват...Има някакъв комплекс жената, който все я избива на самозащита, така става като много са те наранявали и прецаквали. Най-истинското нещо, което съм гледал с Глория и наистина ми се видя искрена и ме разчувства, беше като изпълни "Можеш ли да ме обичаш" в Шоуто на Азис....Там той като я пита колко истински мъже е срещала в живота си, тя каза "Нито един" и беше като смазана. Беше качила и килца покрай Великден и си го призна, т.е. самокритикуваше се за сефте, държеше се естествено и земно, а не като друг път с фалшивите погледи, усмивки, дори интонацията на гласа....Сигурно не е лесно да излезеш от черупката си и да се покажеш, какъвто си, затова повечето си слагат маската за пред хората и така. Особено пък хората от зодия Рак - никога не съм можел да ги разбера докрай.

И в "Море от любов" беше искрена, в първата "Всяка неделя", а да не говорим за преди това. Просто онази Глория се изгуби.

Наистина си прав - това са самозащитни рефлекси. Неслучайно Сашо Диков й каза да не реагира на всеки въпрос като предварително подострена. Супер й е досадно вече да ходи и по интервюта и като цяло май тоя бранш й писна. Затова целогодишно е по почивки, не й се излиза от зоната на комфорт, а влезеш ли в нея, излизането е много трудно. Надявах се само да се доказва на концертната сцена повечко, защото тя поне има данните да си го позволи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в "Море от любов" беше искрена, в първата "Всяка неделя", а да не говорим за преди това. Просто онази Глория се изгуби.

Наистина си прав - това са самозащитни рефлекси. Неслучайно Сашо Диков й каза да не реагира на всеки въпрос като предварително подострена. Супер й е досадно вече да ходи и по интервюта и като цяло май тоя бранш й писна. Затова целогодишно е по почивки, не й се излиза от зоната на комфорт, а влезеш ли в нея, излизането е много трудно. Надявах се поне да се доказва на концертната сцена повечко, защото тя поне има данните да си го позволи.

 

 

Да ти кажа честно, толкова вече си личи, че я мързи и й е писнало, че като я критикуват си казва: "Ами аз толкова си мога" хаха

А помните ли на визитката за Мюзик Айдъл като си показваше трофеите, каза нещо като: "Аз съм най-добрата и продължавам да съм такава, защото просто го искам и го мога" - още тогава ми звучеше толкова високопарно, но тя си живееше още в миналото, макар да се виждаше, че Ивана и Преслава са я изместили тотално /това беше още преди албума "Благодаря" да излезе, т.е. беше си в пълна дупка/. Ама си вярваше жената, а сега дори и не си вярва. Прави си, каквото на нея й се иска и отдавна не се стреми да е конкурентноспособна, явно си й стигат нейните си фенове, които събира по концерти и не се стреми да спечели нови почитатели....То за новото поколение Глория е неква там бабка-легенда за попфолка, както Лили за естрадата - чували са, че е имала успехи и хубави песни, ама не са запознати много. Онзи ден викам да си направя малко майтап с приятелката на едната ми племенница, които са на по 20 години: "Слушате ли и харесвате ли баба си Гло?" и те:"Ааа не, не я понасяме таз, ние сме израснали повече с баба Ивана" - и аз дори да изброявам някакви готини песни от началото на кариерата на Глото, те не са запознати с тях и аз им викам "Ми чуйте ги в нета де" и те:"Не човек, ти не разбираш, самия й глас ли, тембър ли, кво там не ни допада, нито пък тя като персона" и ей такива, да не задълбавам.Обаче виж за Камелия и Десислава друго говорят, та даже и Мара слушали, което мен лично ме разби хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме изкефи там. Искам да видя гостуването при Гала :D

Не го намирам, беше след отпадането й от Dancing Stars и Гала леко прекали с въпроси и пикантерии около онази русата танцьорка (Стела май беше) - имало ли конфликт между тях, какво си били казали, не казали... и тя подскочи и я попита за какво я разпитва за някой си човек, а не за нея, ама доста остро беше, че даже и Гала се нацупи после. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Звучи обаче релевантно, гледайки ѝ отношението, погледите и муцуните спрямо някои журналисти например, не горепосочените. Последното й заяждане беше при Гала и вече май няма да види никога ефир там. :1000 (29):

 

Какво е станало при Гала? Ще ме изкефи да е порязала тази подмазвачка 1000%20(29).gif

 

Сега прочетох отговора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То за новото поколение Глория е неква там бабка-легенда за попфолка

 

Тя и на 30 години беше смятана за баба. Вина има нейната лелска визия с тези рокли. То и на Симона не можеш да ѝ дадеш 20 години, така както се облича :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и на 30 години беше смятана за баба. Вина има нейната лелска визия с тези рокли. То и на Симона не можеш да ѝ дадеш 20 години, така както се облича :mf_surrender:

Мен пък много ме кефят роклите на Гло, бих ги облякъл, за да сме близначки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много странно как Глория всички я сметнаха за лелка на 30 години и я бутнаха назад, а величаеха Ивана, която е хем по-стара, хем с по-пенсионерски външен вид :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много странно как Глория всички я сметнаха за лелка на 30 години и я бутнаха назад, а величаеха Ивана, която е хем по-стара, хем с по-пенсионерски външен вид :mf_surrender:

 

Според мен носи такава харизма,а и песните и не са много младежки ,Ивана беше с доста разкрепостени текстове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен носи такава харизма,а и песните и не са много младежки ,Ивана беше с доста разкрепостени текстове.

Тя защото прави свирки по горите, затова! Гло не би паднала толкова ниско - да възпява оралните ласки в треволяци, драки и храсти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На участие на Емануела няма да повторя никога.Тази девойка не е топ 3, до топ 10 не се доближава. Страшно неадекватна... никаво сценично поведение, плейбек.. все едно не беше в дискотеката дори. Подбора на песни няма да го коментирам дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно, толкова вече си личи, че я мързи и й е писнало, че като я критикуват си казва: "Ами аз толкова си мога" хаха

А помните ли на визитката за Мюзик Айдъл като си показваше трофеите, каза нещо като: "Аз съм най-добрата и продължавам да съм такава, защото просто го искам и го мога" - още тогава ми звучеше толкова високопарно, но тя си живееше още в миналото, макар да се виждаше, че Ивана и Преслава са я изместили тотално /това беше още преди албума "Благодаря" да излезе, т.е. беше си в пълна дупка/. Ама си вярваше жената, а сега дори и не си вярва. Прави си, каквото на нея й се иска и отдавна не се стреми да е конкурентноспособна, явно си й стигат нейните си фенове, които събира по концерти и не се стреми да спечели нови почитатели....То за новото поколение Глория е неква там бабка-легенда за попфолка, както Лили за естрадата - чували са, че е имала успехи и хубави песни, ама не са запознати много. Онзи ден викам да си направя малко майтап с приятелката на едната ми племенница, които са на по 20 години: "Слушате ли и харесвате ли баба си Гло?" и те:"Ааа не, не я понасяме таз, ние сме израснали повече с баба Ивана" - и аз дори да изброявам някакви готини песни от началото на кариерата на Глото, те не са запознати с тях и аз им викам "Ми чуйте ги в нета де" и те:"Не човек, ти не разбираш, самия й глас ли, тембър ли, кво там не ни допада, нито пък тя като персона" и ей такива, да не задълбавам.Обаче виж за Камелия и Десислава друго говорят, та даже и Мара слушали, което мен лично ме разби хаха

Ами не знам, всеки има право да харесва или да не харесва някого по някакви негови си причини, но това не променя факта, че Глория е гласище и че е с най-добрата дискография. Сега... че някои хора не са запознати или не искат... Живи и здрави. И аз много неща и изпълнители не харесвам, но съм се запознал с тях от обща култура и съм уважителен. В крайна сметка не всичко се изчерпва с нашия вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина много странно как Глория всички я сметнаха за лелка на 30 години и я бутнаха назад, а величаеха Ивана, която е хем по-стара, хем с по-пенсионерски външен вид :mf_surrender:

 

Защото е красива, във форма и годините не и личат, по същата логика и Татяна я наричате стара още от преди да навърши 30, просто защото когато видите хубава жена и няма какво да кажете от яд, почвате да я наричате стара, нищо, че слага 20 годишните си колежки в малкия джоб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бейби бумът в редиците на „Пайнер“ достига предел. Поредната, която очаква своя рожба, е Цветелина Янева, научи ексклузивно Secret.bg. Информацията ни е потвърдена от няколко независими един от друг източници, близки до изпълнителката.

 

Според тях Янева ходи често на преглед и засега всичко било наред. Малцина са хората, които знаят радостната вест, но певицата била категорична, че на този етап не иска да се раздува.

 

Това била и причината тя да поема по-малко заявки за участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бейби бумът в редиците на „Пайнер“ достига предел. Поредната, която очаква своя рожба, е Цветелина Янева, научи ексклузивно Secret.bg. Информацията ни е потвърдена от няколко независими един от друг източници, близки до изпълнителката.

 

Според тях Янева ходи често на преглед и засега всичко било наред. Малцина са хората, които знаят радостната вест, но певицата била категорична, че на този етап не иска да се раздува.

 

Това била и причината тя да поема по-малко заявки за участия.

Сигурно и тя е погалила корема на Галена и е забременяла,както Емилия погалила корема на Елена Паришева , а Галена на Емилия :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...