Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Плашиш ме! :helpsmilie: Толкова навътре ли ги вземаш нещата?

 

И по-отчаяни потребители сме имали тук. Виждаш ли какво нещо е като няма награди и изкуствено подреждане на матрицата? Не знаят, на кой свят са....

 

А "Гласът на България" и "Като две капки простота" още не са започнали. От 2005 година Пайнера бе научил децата, да зяпат, само Преслава.....

 

"Гласът на България" започва така:

 

Треньорите ще бъдат на крака пред талант, какъвто не е показван в нито едно музикално риалити шоу у нас.

Участник ще разкрие някои от добре пазените тайни на поп-фолк бизнеса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

^

Четох го в Хот Арена:

Участник в „Гласът на България“ разгласява публично скандални разкрития за Митко Пайнера и Камелия! Ето какви са те от първо лице

 

„Митко Пайнера ме зароби в компанията си, а за да ме пусне на свобода, ми поиска 100 000 лева“.

Link to comment
Сподели в други сайтове

^

Четох го в Хот Арена:

Участник в „Гласът на България“ разгласява публично скандални разкрития за Митко Пайнера и Камелия! Ето какви са те от първо лице

 

„Митко Пайнера ме зароби в компанията си, а за да ме пусне на свобода, ми поиска 100 000 лева“.

Мариян Шоколадката? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Почти 2 милиона гледания за седмица. Потресен съм. Защо винаги правите най-бозавите песни хитове? Първо "Пей сърце" , сега и тази. Почвам да губя надежда в фолка. В последно време ми създава единствено излишни нерви.

Абсолютно.Тази песен даже е в пъти по-добре от циганската ,която беше върха на простотията миналата година.Галена преди години беше с много по-добри песни и клипове от колкото сега,а те ги изкарват мега гига вселенски хитове,което от части пробуди непоносимостта ми към нея.Сравни песни като "Спри ме","Дай ми","Пак ли" с тези , които пуска сега,които са или с платени права ,или пък с плагиатстван припев,или са кавъри. :mf_surrender:

А пък феновете и в този форум са повече от досадни и безпардонни. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно.Тази песен даже е в пъти по-добре от циганската ,която беше върха на простотията миналата година.Галена преди години беше с много по-добри песни и клипове от колкото сега,а те ги изкарват мега гига вселенски хитове,което от части пробуди непоносимостта ми към нея.Сравни песни като "Спри ме","Дай ми","Пак ли" с тези , които пуска сега,които са или с платени права ,или пък с плагиатстван припев,или са кавъри. :mf_surrender:

А пък феновете и в този форум са повече от досадни и безпардонни. :gun_bandana:

> оплаква се, че сегашните ѝ песни били кавъри или прагиатствани

> дава за пример кавърите "Спри ме" и "Пак ли"

 

:1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни като текст,клип,композиция,мелодия тези песни с "Пантера","Пей,сърце" и Урагана.Пълна деградация

Нали харесваш Преслава?

Защо не сравниш старите й песни със сегашните?

Как ще коментираш, че именно тези песни я сринаха?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни като текст,клип,композиция,мелодия тези песни с "Пантера","Пей,сърце" и Урагана.Пълна деградация

Това, че "Пантера" има по-лековат текст или пък "Ураган" типичния за кликата ГН-Криско, не ги прави лоши текстове. При Галена поне има някакво разнообразие, че някои други вече години наред пеят как ги мачкат, бият и псуват, а те още ги обичат (не че Галена няма и такива текстове, но поне темите ѝ не се изчерпват дотам).

 

Клипове - ъм, от общо шестте песни, които спомена, "Пак ли" и "Спри ме" са най-слабите клипове. "Мама Ураган" е невероятен клип, не знам какво си намерила за него да се хванеш.

 

Композиция - 6 напълно различни песни, не виждам защо трябва да се сравняват. Да, "Спри ме" няма надминаване, но това не е от вчера или днес, неслучайно печели всяка класация за нейни песни, просто ѝ е най-силната песен в репертоара.

 

Не видях точно къде е деградацията. Галена 2007-2009 пръскаше с куpвалък по клипове, даже "Пантера" е единствения, откакто е лидерка, където залага на сексапил. "Пей, сърце" е деградация само за тесногръди расисти, каквите за жалост има бол в България. "Мама Ураган" не виждам как точно разваля творчеството ѝ, напротив - обогатява го с песен, напълно различна от попфолка, и то успешна такава, която стана мегахит дори и сред нечалгарите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали харесваш Преслава?

Защо не сравниш старите й песни със сегашните?

Как ще коментираш, че именно тези песни я сринаха?

 

+1111

 

Защото не й е удобно. То същото може да се каже и за любимката й Деса - къде са текстове и песни като "До тук" и "Бели нощи", къде "Майната ти на тебе" и "Ти на мене ня'аа ми говориш така, ай га ди га да" :wacko:

 

ГАЛЕНА - разрушител на лабилни психики :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

> оплаква се, че сегашните ѝ песни били кавъри или прагиатствани

> дава за пример кавърите "Спри ме" и "Пак ли"

 

:1000 (20):

Пак ли не е ли на Кастрати?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли не е ли на Кастрати?

Да, Галена беше казала, че директно ѝ е продал песента и след това я е продал на други... но първата версия е от 2006, така че освен ако Галена не си я е пазила 7 години, не ми се вярва да не е кавър. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Галена беше казала, че директно ѝ е продал песента и след това я е продал на други... но първата версия е от 2006, така че освен ако Галена не си я е пазила 7 години, не ми се вярва да не е кавър. :1000 (29):

Той така беше направил и със "Знам как" :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

На някой друг чалга хит припева да е бил текст от лексикон? :1000 (19):

 

Радвам се, че Херцога се завръща, искам реакция от itsdro и фют с Яница. :kissing2:

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна яко се излага. Извинявай, но всичко има граници. Толкова ли не може да се усети, че не и отива да пее за секс и кур*и?

Направи два що-годе хита и сега се опитва да прави remake, но както виждаме без никакъв резултат.

 

 

Императрицата Яни продължава да държи силен интерес към проекта! Слушайте в youtube хита и натискайте F5! Не забравяйте да я споделяте. :heart:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_audio.php?audio_id=2678

Ей, голямо мазнене, голямо чудо... обаче и двамата, колко са хитри..как са се наговорили предварително, и тя мълчи и се хили отстрани..много двулично :roll1: 42:00 все едно душевен оргазъм получава от нея :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...