Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Братът на Тони се казва Али и изневерява яко на жена си, както редовно прави и Тони - след участие с по две руси кифли и към хотела му,отделно и брат му намазвa край славата на брат си. А с Цура Янева са спали и двамата доста отдавна,още началото на кариерата й...някъде 2007-2008... И двамата лично sа ми се хвалели колко хубава била сутрин без грим като се будела до тях, таз голям к*рволяк от малка...и кво си е мислела не знам, те тия са стиснати за пари и двамата...Тонката е спал още и с Бони и Софка, може и други, но за тия знам.

Трябва да видя кви лъжи е дрънкал в Папараци...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Писах сигнал на Господарите относно поредната кражба на Галена.

 

 

 

Поздрав.

От каква националнсот е въпросния, качил това нещо и защо е окрал от- до цялата песен на Алисия- "Познавам ли я"? Веднага ще пиша на Господарите. :whistling:

Очаквам отговор, като си толкова компетентен, да не избягаш пак? :whistling: От коя година е също трябва да се поясниш, всезнайко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От каква националнсот е въпросния, качил това нещо и защо е окрал от- до цялата песен на Алисия- "Познавам ли я"? Веднага ще пиша на Господарите. :whistling:

Очаквам отговор, като си толкова компетентен, да не избягаш пак? :whistling:

Тази песен е доста стара, така че Алисия ще е крала от тях :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е доста стара, така че Алисия ще е крала от тях :1000 (29):

Аз не бях я чувал до вчера.

Фаст като е взел толкова усърдно да се занимава с тази изключително важна за света битка, нека да каже какво е установил, от коя година е? Трябва да е проучил всичко, преди да занимава цели екипи и предавания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писах сигнал на Господарите относно поредната кражба на Галена.

 

 

Поздрав.

Темата е поп-фолк. Преди време банна Кондомчо за гръцка песен. Очаквам някой модератор да ми сложи проценти или да му сложи БАН. Иначе няма да е честно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е снимала нещо много яко, доколкото разбрах. Песен с открояващо се звучене. Знае си тя как да се завърне, дано да й се получи. Но не съм сигурен дали трябва да го пуска в близките дни, защото като нищо ще остане засенчена от другата родилка. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е снимала нещо много яко, доколкото разбрах. Песен с открояващо се звучене. Знае си тя как да се завърне, дано да й се получи. Но не съм сигурен дали трябва да го пуска в близките дни, защото като нищо ще остане засенчена от другата родилка. :D

Трябваше и тя да снима клип докато е бременна,че да привлече голям интерес :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е снимала нещо много яко, доколкото разбрах. Песен с открояващо се звучене. Знае си тя как да се завърне, дано да й се получи. Но не съм сигурен дали трябва да го пуска в близките дни, защото като нищо ще остане засенчена от другата родилка. :D

 

Сигурно ще чака рождения си ден за премиера. #традиционално :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия не я мислете, фактите съвсем друго сочат:

 

16864318_1846973865317495_799245604558222315_n.jpg

Тези участия са компенсационни, заради изгубените през бременността. Не случайно на Преслава рязко намаляха, на фона на миналата година, когато поемаше освен свои и на бременни колежки.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1, никакъв усет. Недопустимо е 6-7 месеца да нямаш нова песен. Никакво оправдание не приемам.

 

Емилия има 17-годишна успешна кариера и може да прави каквото си иска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше и тя да снима клип докато е бременна,че да привлече голям интерес :phpgrin2:

"Специално за всяка" мисля, че я снима докато беше в четвъртия-петия месец, но не си показваше корема. :D Тя Емилия трябваше да вземе да подготви един клип и за ноември-декември, ама...

 

Сигурно ще чака рождения си ден за премиера. #традиционално :3fdb8960598fa63e:

Добра идея е да го запази за тогава, въпреки че е доста късничко. Аз лично предлагам да пусне парчето в началото на март, но не по-късно, защото ще започне да губи още позиции. В анкетата на Планета видяхме, че хората не гласуваха за нея въпреки двата големи хита, не ми се иска да я забравят още повече.

Каквото и да си говорим, Галена най-добре показа как трябва един изпълнител да си разпредели проектите по време на бременност. Един клип, една песен без клип, а в деня на раждането- още един клип. Чакам с нетърпение да видя 'завръщането' й след бременността, предполагам ще е края на пролетта-началото на лятото, а дотогава "Moro Mou" е предостатъчна. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези участия са компенсационни, заради изгубените през бременността. Не случайно на Преслава рязко намаляха, на фона на миналата година, когато поемаше освен свои и на бременни колежки.

Няма значение. Откъм участия е в пика си.

 

Емилия има 17-годишна успешна кариера и може да прави каквото си иска.

+1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия има 17-годишна успешна кариера и може да прави каквото си иска.

Абсолютно, но като неин голям фен е голяма мъка вече 7 месеца да не си чул нищо ново от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...