Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хахаха, жалка работа.

Този път няма да оставя нещата така. Освен на Господарите, писах на още няколко други сайтове. Ще направя и клип. Писна ми всеки път да и се разминава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

mamWiQi.jpg

 

Mz1fCRA.jpg

 

Пристигнах във Валенсия и като истинска "късметлийка" багажа ми се изгуби някъде по трасето🙈!Какво ми е нужно всъщност?🤔🤔🤔..Любов,вашата любов!🙏😻Смисълът на живота се крие в дребните неща-да ги оцениш,да ги преживееш!🙏☺️😊😘#preslava #valencia #valenciaspain #music #lovemusic #iloveyouall #thankyou 💋💋💋

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/photos/...e=3&theater

https://www.facebook.com/PreslavaTV/photos/...e=3&theater

 

------------------

 

Напоследък хич не и върви наистина. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, но като неин голям фен е голяма мъка вече 7 месеца да не си чул нищо ново от нея.

А какво ни е на нас Гергановите 14 месеца без песен? :D Мисля си толкова ли не може да обсъди с Деси един feat./дует - приятелки са, а едно участие на Деси Слава определено би покачило интереса към песента, и биха си подхождали според мен. Ама то се иска някакъв хъс и желание все пак - започвам да се чудя дали ще докрета до 15 години кариера. <_<

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напоследък хич не и върви наистина. :(

 

Галена е платила на хамалите от летището да ѝ откраднат багажа с надеждата да присвои статуетките за певица на годината. Все пак едва ли Преси се разделя с тях и ги е прибрала прилежно в куфарите. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяло лято няма омръзване!!! :happyppl:

Почти 10 милиона

Песента излезе през есента или си скаран със сезоните? :1000 (29):

Иначе, да, и аз я спуках от въртене до декември някъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента излезе през есента или си скаран със сезоните? :1000 (29):

Иначе, да, и аз я спуках от въртене до декември някъде.

Песента я снима краят на Април, паралелно с "Пей сърце", и беше предвидена да излезе Юни/Юли, но заради успеха на "Пей сърце" я пусна чак Октомври. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента я снима краят на Април, паралелно с "Пей сърце", и беше предвидена да излезе Юни/Юли, но заради успеха на "Пей сърце" я пусна чак Октомври. :)

Добре е направила."Да те бях заразяла" си беше един от хитовете на есента. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият самостоятелен хит на 2016:

:3fdb8960598fa63e:

Отвратителна е тази песен! Лятото обаче хората я пееха с пълно гърло в Планета Пайнер Сл.бряг.То не бяха салфетки, поздрави, късане на ризи.. :drunk:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво ни е на нас Гергановите 14 месеца без песен? :D Мисля си толкова ли не може да обсъди с Деси един feat./дует - приятелки са, а едно участие на Деси Слава определено би покачило интереса към песента, и биха си подхождали според мен. Ама то се иска някакъв хъс и желание все пак - започвам да се чудя дали ще докрета до 15 години кариера. <_<

Как я виждаш ти тая работа? Всмисъл, коя от двете ша извади кинтити за такъв проект?

 

Щото Гуца ако имаше за дует, щеше да направи самостоятелна по-добре, а Фатмесс едвам си плаща нейните, тя закво се бута за мерудия, на който не го примързи да я покани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Яница избухнаха жестоко. Скоро не бях чувал песни, дето да звучат така отвсякъде и само ме пита някой чу ли новата на едната, чу ли новата на другата... При Галена съвсем нормално е големия бум, но Яница е втора. Просто хъса за работа винаги се възнаграждава... Другите като ги мързи, една не снима клип на сигурен хит, друга си върви няколко години по инерцията от името си, трети само знаят да се оплакват. Но се вижда, че като си идеен и влагаш в цялостен продукт нещата се получават. Е, трябва да се бръкнеш доволно сигурно, но има защо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителна е тази песен! Лятото обаче хората я пееха с пълно гърло в Планета Пайнер Сл.бряг.То не бяха салфетки, поздрави, късане на ризи.. :drunk:

Кое й е по - отвратителното от останалите чалгии? Като почнеш от Александровата и свършиш с Азис, къде е разликата? Че има два по - мазни тона или..?

Няма кой да ви разбере.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

mamWiQi.jpg

 

Mz1fCRA.jpg

 

Пристигнах във Валенсия и като истинска "късметлийка" багажа ми се изгуби някъде по трасето🙈!Какво ми е нужно всъщност?🤔🤔🤔..Любов,вашата любов!🙏😻Смисълът на живота се крие в дребните неща-да ги оцениш,да ги преживееш!🙏☺️😊😘#preslava #valencia #valenciaspain #music #lovemusic #iloveyouall #thankyou 💋💋💋

 

https://www.facebook.com/PreslavaTV/photos/...e=3&theater

https://www.facebook.com/PreslavaTV/photos/...e=3&theater

 

------------------

 

Напоследък хич не и върви наистина. :(

Как да и върви, като е долно чудовище. Съдбата си знае работата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче адмирации на Галена и на нейният екип за новата песен, наистина такава песен на друг изпълнител не ме е зарибявала..евала на жената, знае как да си подбере нещата и знае какво се харесва, а не да пусне някаква измислена бозава песен, само и само да се отчете, че е пуснала, а тя прекрасен текст, клип, идеята за това да се снима в деветият месец, а бе всичко е 6.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...