Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

да, в ушите :Vishenka_05:

 

Да бе, квато се прави на голямата перверзница, сигурно отдавна няма дупка, в която да е останала здрава ципа.

 

Тъкмо си мислех да го пиша :roll1: Богаташът, с който ходела сигурно е с нея заради хубавия й глас :3fdb8960598fa63e:

 

Тя пък и тя е тръгнала с него щото е един красавец ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Salvatore, след онзи твой пост преди няколко дни, като си пусна песента на Яни подсъзнателно пея "Не моменти, трябват ми апартаменти" :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата :Vishenka_05:

 

Това слушах вчера:

 

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това слушах вчера:

 

о много любима :D да си призная като излезе 2008 хич не ме кефеше, но после ми влезе под кожата :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

о много любима :D да си призная като излезе 2008 хич не ме кефеше, но после ми влезе под кожата :D

 

2008 всичко й е бом-бок, язък за страхотния албум от 2007, който не реализира по никакъв начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това слушах вчера:

 

Беше много вървежна лятото на 2008, откриваха турнето с нея - въпреки че тя не беше там. Хората много се кефеха.

После беше на 4-то място в годишната Планета Хит 50. Страхотно време. :Vishenka_05: След това започнаха да й буксуват нещата, въпреки че на моменти компенсираше с готини песни като "Можеш ли да ме обичаш" и "Вярвам в любовта".

Силно се надявам, ако скоро планира албум, да бъде с по-балкански привкус. Бих се радвал и на някои по-естраден тип песни, получават й се. Но един албум като "Илюзия" ще я върне отново в редиците. Хит й трябва, иначе албумите й са все така купувани и търсени. Някакъв феномен е в това отношение в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

о много любима :D да си призная като излезе 2008 хич не ме кефеше, но после ми влезе под кожата :D

 

Нямам идея защо, но с тази песен Глоря ме спечели... след нея взех да й симпатизирам страшно много, въпреки, че имам много любими нейни пени преди тази. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам идея защо, но с тази песен Глоря ме спечели... след нея взех да й симпатизирам страшно много, въпреки, че имам много любими нейни пени преди тази. :1000 (29):

Любимия ми албум е "Благодаря" ии "12 диаманта"

Няма такива песни! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Някой да знае този суперхит кавър ли е? Не помня да съм чувал същата песен на друг език?

Не знам, ама тоя що се клати така нелепо, като муха без глава?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама тоя що се клати така нелепо, като муха без глава?

Нямам нито един оригинален албум на Стораро и не знам, някой, ако има да каже и "Милиони звезди", "За една жена" и "Грешница" авторски ли са също, че ми е интересно.

На мен ми е забавен тук, те и в коментарите долу са обсъждали движенията. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимия ми албум е "Благодаря" ии "12 диаманта"

Няма такива песни! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

"Благодаря" за мен е най-силният и албум, всяка една песен въздейства. Много силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...