Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не, отговарям ти на въпроса "Кога Преслава ще направи нещо по-различно?" Сигурно самата тя не вижда смисъл да го прави, знаейки че и с посредствена продукция е в топа, а другата я видяхме с нейните различни продукти - "Да ти олекне" флопна на 2 милиона от 1 година.

 

Вие тук сте болни на тема гледания. Нямате акъл да сметнете 2 и 2 без калкулатор, но иначе гледания броите денонощно.

За толкова години в топа Галена е направила една песен, която не е станала тотален хит (имала "само" 2 милиона, видиш ли) и тук вече я погребахте. :mf_surrender:

Колкото до Преслава - да имаш толкова много фенове и пари и поне веднъж в годината да не правиш нещо по-интересно е просто грехота. Това е нещо средно между мързел, нежелание и творческо безсилие. С една дума - ЧАЛГА в най-пълния смисъл на думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Освен изливане на лайна и хейт друго не съм видял от теб, Даркчилд, Фаст и Лока.

Тоя па! Порасни и приеми, че това е форум и всеки има право на мнение! Искаш идилия и розов памук ли? Да ти играя по гайдата ли? Ми нема как да стане. За разлика от теб имам собствен вкус, критерий и най - важното - възпитание.

Чайче и търпение, душо. Тфа е!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, отговарям ти на въпроса "Кога Преслава ще направи нещо по-различно?" Сигурно самата тя не вижда смисъл да го прави, знаейки че и с посредствена продукция е в топа, а другата я видяхме с нейните различни продукти - "Да ти олекне" флопна на 2 милиона от 1 година.

 

Ама защо давате за пример само " Да ти олекне" , която е най-слабата песен на Галена от години?

Нима една "Хавана Тропикана" не е тотално различна от всичко, което се пускаше на пазара? Нима "Точно никога" не е една от най-различните песни в попфолка? Нима "МамаУраган" има нещо общо с типичния попфолк ритъм? Ами "Стара каравана " , " Дж ме издаде -ремикс" , "Тихо ми пази" и др. примери мога дя посоча. Ето част от "различните" песни на Галена, които и до днес са тотални хитове (изл. МамаУраган, която излезе стравнително скоро). Та как се захванахте само за "Да те олекне" или така ви е изгодно?

Само за сведение парите никога не могат да купят пълни участия, букети и постоянни изненади и любов от феновете.Все едни и същи глупости дрънкате как п*рното и Галин били причината да е на върха. Нито едно от тези две неща не може да те задържи толкова години или да накара колегите й от чужбина да купуват нейни песни, защото са купили доста нейни песни в чужбина.

Все чакате някога да й свършат идеите, но това все не става. Другите все повече ги мързи да работят, защото са дълги години на сцената и явно им писва на моменти, но Галена обича да работи и това е придимството й. Не един и двама нейне колеги са я поздравявали за това нещо.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо давате за пример само " Да ти олекне" , която е най-слабата песен на Галена от години?

Нима една "Хавана Тропикана" не е тотално различна от всичко, което се пускаше на пазара? Нима "Точно никога" не е една от най-различните песни в попфолка? Нима "МамаУраган" има нещо общо с типичния попфолк ритъм? Ами "Стара каравана " , " Дж ме издаде -ремикс" , "Тихо ми пази" и др. примери мога дя посоча. Ето част от "различните" песни на Галена, които и до днес са тотални хитове (изл. МамаУраган, която излезе стравнително скоро). Та как се захванахте само за "Да те олекне" или така ви е изгодно?

Само за сведение парите никога не могат да купят пълни участия, букети и постоянни изненади и любов от феновете.Все едни и същи глупости дрънкате как п*рното и Галин били причината да е на върха. Нито едно от тези две неща не може да те задържи толкова години или да накара колегите й от чужбина да купуват нейни песни, защото са купили доста нейни песни в чужбина.

Все чакате някога да й свършат идеите, но това все не става. Другите все повече ги мързи да работят, защото са дълги години на сцената и явно им писва на моменти, но Галена обича да работи и това е придимството й. Не един и двама нейне колеги са я поздравявали за това нещо.

Всички тези песни, които изброяваш са комерсиални - нищо различно като звучене няма в тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички тези песни, които изброяваш са комерсиални - нищо различно като звучене няма в тях.

"Моето слабо място" също е комерс отвсякъде, но я изкарвате най-големия експеримент във попфолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" също е комерс отвсякъде, но я изкарвате най-големия експеримент във попфолка.

Като текст - да, но като мелодия - не е.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата некомерсиални песни няма. Всичко се прави с комерсиална цел, не използвате термина правилно според мен. По-коректно е да се каже, че песните на Галена се отличават една от друга. При нея няма копия на предната хитова песен, нито на тази на колежка. Анелия е другата, която се старае да работи в тази посока донякъде. Останалите вървят по добре утъпкани пътеки, с чат-пат някое изключение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че една песен е комерсиална не значи, че не е различна. Надявам се правите разлика между бозите на Татяна и Яница и последната песен на Галена (примерно).
Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, кажи си го в прав текст - Преса я мързи просто. И го няма отдавна оня глас, с който правеше експерименти. Щом си върят участията въпреки безумни бози, и нищо че няма по неестествено звучаща чалгарка от нея на запис, а и Инженера и даваше скрап да я залъгва, естествено че няма да си мърда пръста.

 

Ама тая нейната май взе да свършва, както и целия димитровградски курник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това се опитвах да кажа и аз. Това, че една песен е комерсиална, не значи, че не е различна от актуалното звучене. И да, "Моето слабо място" е точно такъв пример. Но примерите на Преслава свършват дотам.

 

При Галена можем да кажем "Точно никога", "Хавана Тропикана", "В твоите очи", "Мама Ураган", "Моро му". И това в рамките на 3 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че една песен е комерсиална не значи, че не е различна. Надявам се правите разлика между бозите на Татяна и Яница и последната песен на Галена (примерно).

Именно. Аз затова написах "различни". При Галена няма следване на един ритъм. Тя гледа песните й да се различават една от друга. По едно време така всички бяха луднали по еднаквите песни на Оцко,които не можеш да ги различиш, а тя пусна съвсем различни песни. Дори от него , нейните песни имат тотално различно звучене - Точно никога, Пей сърце, Дай ми, на която после направиха 100 варианта.. Естествено,че са комерсиални, но са различни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В чалгата некомерсиални песни няма. Всичко се прави с комерсиална цел, не използвате термина правилно според мен. По-коректно е да се каже, че песните на Галена се отличават една от друга. При нея няма копия на предната хитова песен, нито на тази на колежка. Анелия е другата, която се старае да работи в тази посока донякъде. Останалите вървят по добре утъпкани пътеки, с чат-пат някое изключение.

Преслава през 2014 разби с различни една от друга песни - "Пиши го неуспешно","Моето слабо място","Повече не питай","Ако утре ме губиш"и "Нашето любов е".През 2015 пак с "На тебе не отказвам" разби,дуета с Фики-типична попфолк песен,"Нокаут" беше с по-различно звучене също,"Аматьорка" колкото и да не ми хареса си беше пак доста различно парче за нея,дуета с Галена-Живей на Оцко пък си беше топ.Анелия преди също много се различаваше,както и Емилия.Наистина вече всичките се сляха в опита си да са актуални..Качествените песни се превръщат лека полека в мираж.От както почнаха да се гледат кой колко гледания имал залите им започнаха да се изпразват :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека направим съчувствен клип към Преслава задето тази година не й се даде възможност да вземе Певица! Нека й покажем, че сме с нея в трудните моменти! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Испанска фиеста в новото видео на Ави Бенеди

 

AviBenesi201702202.jpg

 

Ави Бенеди вече е готов със снимките на новия си видеоклип, който ще направи премиера съвсем скоро в Planeta Official. Певецът този път е заложил на бърза и много весела песен, носеща позитивни емоции. Изненадата е, че в новото си парче Ави Бенеди пее на испански език. Заглавието е “La Vida Amiga” и в превод означава “Животът - приятел”. Изпълнителят е известен с това, че е полиглот, но испанския език е един от малкото, които не владее. Това обаче не е пречка за него да се справи перфектно и с езика на Сервантес.

 

AviBenesi201702203.jpg

 

В новия си проект Ави Бенеди е заложил на изцяло нова визия, на един много модерен и свеж стил. В снимките на видеото се включват красивите момичета от балет “Нова” с оригинална хореография.

Почитателите на изпълнителя вече са нетърпеливи с какво ще ги изненада той след чувствената балада “Войната в мен”. Точно този клип бе първият за 2017 година, който направи премиера в ефира на телевизия “Планета”.

 

снимки: Слав Ницов

 

http://planeta.tv/news/view/Ispanska-fiest...o-na-Avi-Benedi

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...