Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За Галена и Деси Слава е ясно, че са лидерки, но я кажете, според вас коя допълва ТОП 3 при жените- Емануела или Анелия? Много се колебая към коя везните са по-наклонени...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За Галена и Деси Слава е ясно, че са лидерки, но я кажете, според вас коя допълва ТОП 3 при жените- Емануела или Анелия? Много се колебая към коя везните са по-наклонени...

 

Не че нещо, но към момента АЛИСИЯ е с повече хитове от Деси Слава, с повече участия и с по-висок хонорар.

 

Мерси :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галена и Деси Слава е ясно, че са лидерки, но я кажете, според вас коя допълва ТОП 3 при жените- Емануела или Анелия? Много се колебая към коя везните са по-наклонени...

Наравно са според мен откъм песни, но Емануела е по-интересна като личност. Анелия е тотална скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галена и Деси Слава е ясно, че са лидерки, но я кажете, според вас коя допълва ТОП 3 при жените- Емануела или Анелия? Много се колебая към коя везните са по-наклонени...

Да кажем ПРЕСИ, за да не се карат двете :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деска си ги е заслужила тези награди, когато беше някъде в небитието преди няколко години никой не й ги е дал даром. Бачка като луда, прави клипове и песни цяла година и сега си бере плодовете. А хейтърите се насират. :girl_witch:

И с кво точно си ги е заслужила? Щото може и да бачка, ама като луда не е, иначе нямаше да е в тая перфектна геометрична форма, пък не се забелязва нещо увеличение на хонорар, брой участия или нещо ...

 

Ако някой се насира от кеф, това сте пишман Фатмесовето от форума, ама с тия подарени награди доникъде няма да стигне нашта табуретка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажем ПРЕСИ, за да не се карат двете :3fdb8960598fa63e:

Много странно сега като няма награди, изведнъж секнаха и новите изненадващи премиери и случайните изтичания на песни по никое време... Ти да видиш! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много странно сега като няма награди, изведнъж секнаха и новите изненадващи премиери и случайните изтичания на песни по никое време... Ти да видиш! :3fdb8960598fa63e:

Миналата година нищо изненадващо не е изтичало от Преси, поминалата също :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година нищо изненадващо не е изтичало от Преси, поминалата също :3fdb8960598fa63e:

Клипът на "Ако утре ме губиш" го пусна седмица преди наградите, а миналата година излезе "Ин контрол", но не се брои :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наравно са според мен откъм песни, но Емануела е по-интересна като личност. Анелия е тотална скука.

Именно, и на мен ми идват наравно и затова не мога да преценя. Покрай Биг Брадър несъмнено Емануела е тази, към която има по-голям интерес. Но Анелия пък разбива с по-големи самостоятелни хитове. Отделно на това пусна и проект, различен от масата- "В моя ум". Не стана хит, но само заради този експеримент може би съм повече за нея...

 

Да кажем ПРЕСИ, за да не се карат двете :3fdb8960598fa63e:

Преси винаги си е в паралелното уравнение, дори и да не е пускала песни... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, Анелия и Емануела се скъсват от участия и никой не ги забелязва даже на хоризонта. При Емануела е особено отчетливо, защото ако я сравним с времето прекарано във ВИП Брадър и днес, тя направо не съществува. Алисия същата работа. Никой не гледа какви пари изкарва на Касъмовите, колко е конвертируема и рентабилна. Всичко около нея се върти само в мерене на его с Николета Лозанова и двамата чалгари във футбола ни (Малката перука и Божинката). Най-лошото нещо в този безнес е да си абсолютно незабележим без награди и участие в риалитита. Това иде да ни покаже, че Пайнер и Касъмовите вече не са никакъв фактор в създаването на звезди. Таблоидите, жълтата преса, БТВ и Нова ТВ.... това са инкубаторинте на национални звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидерка! :3fdb8960598fa63e: Никой не коментира, че Кама извади по-добра песен от 90% от песните на Деси в Пайнер и 100% от песните й за 2016-та. :3fdb8960598fa63e:

Кое му е доброто 80% кавър, 20℅ ретро и мазнотий!

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът на "Ако утре ме губиш" го пусна седмица преди наградите, а миналата година излезе "Ин контрол", но не се брои :3fdb8960598fa63e:

Той излезе един месец преди наградите :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Анелия да ми е толкова безразлична, няма на къде повече.

Ако пусне песен - слушам я.

Ако не пусне - няма да ми направи моментално впечатление, обикновено нейните си ги пускам няколко дни по-късно.

Никога не чакам неин проект, а изкарва мега-хитачките.

 

Не знам на какво се дължи това...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Анелия да ми е толкова безразлична, няма на къде повече.

Ако пусне песен - слушам я.

Ако не пусне - няма да ми направи моментално впечатление, обикновено нейните си ги пускам няколко дни по-късно.

Никога не чакам неин проект, а изкарва мега-хитачките.

 

Не знам на какво се дължи това...

 

Турската версия на "Дай ми още" е много яка. Чакам я да излезне официално! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Галена и Деси Слава е ясно, че са лидерки, но я кажете, според вас коя допълва ТОП 3 при жените- Емануела или Анелия? Много се колебая към коя везните са по-наклонени...

 

Анелия е irrelevant. Песните ѝ стават хитове въпреки нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чичата каЖа, че Пайнера само Песен на годината й обещал, пък тя взе, че спечели и Балада на годината... :1000 (19): Ако взема за Видеоклип, ще ми е интересно каква песен ще запее? :1000 (24):

Както винаги когато удари на камък с прогнозите си - ще се крие у Видин от срам и ще гушка плюшено мече или ннекое овехтяло родопско одеало... А, и ще пропуска удобно постовете, в които му припомняме коментаарите МУ, които го превърнаха във форумски циркаажия и клоун номер 1. Нещо много се беше настървил чича ти последните две седмици, но след тези Деови призове пак ще мълчи в ъгъла :3fdb8960598fa63e:

 

И между другото, на доста от постовете на Слави съм се дразнил, когато с доза настървеност изтъква Десислава, но вземам да се замислям, защо пък да не си позволява да пише по този начин, след като по същия начин от другата страна си го позволяват това, само дето "стрелката" им е в низходяща посока спрямо Десислава. Така че, давай, Слави, пиши си както ти е кеф, щом от едни не се спазва някаква словесна форумска хигиена, защо и ти да спазваш... Пиши си, пък нека и аз самият да се дразня на някои от писанията ти... ;) :Vishenka_05: :1000 (29):

Усетих това ти настроение, ако трябва да бъда честен. Радвам се, че за момент си разбрал какво провокиа крайните ми фенски настроения. Да се хвалят цял живот курви ,успели с чужду пари, а на най тлантливите и обичаните да са се САМОнабутали в девета глуха ме изнервяше много последните 15 години. А омолаважаването на таланта, усехите, хитовете на Дес в този форум съвсем предивика крайно отношение към определени потребители и изпълнители. Като добаавим инфантилното мислене и комплексите на повече фенчета, пишещи тук,съвсем се наложи да изградя един хейтърски , подигравателен и крайно подмолен имидж, с който да ги слагам по дупките им, и който за съжалеение стана основен начи на писане от повече от половината форум. Имитацията на стила ми на писане и хейтене прозира дори в постовете на най големите критици на персонта м[kato onova glamdrig ili glamavoto na galeno :D], които през ден се изказват за мен така сякаш съм спал в къщата им или ял от манждата им. По добре от майка ми ме познават. Деса го изпя - Мачкай да са като кученца след теб. Това и правя с крехките фенски психики :gun_bandana:

Не се гордея от този факт. Аз само разчовърках психиките им. Победите на деса ги довършва. Пследните две седмици едва пиша. А всяка вечер се готвят помии за Деса тук.

Защото не е редно, защото човек трябва да е обективен. Преценката във форума, рефлектира на преценката ти в живота. Ти не си по - различен тук от там. И не казвам, кой заслужава или не. Естествено, че баладата си беше за нея, говоря за елементарно уважение към хората и принципи, които са на изчезване.

НА теб специално съм ти нанесал трайна психическа СЛЕДА В ПСИХИКАТА Ти, което виждам, че се отразява във всеки твой пост. Вие с Бесния сте обсебени от мен. Бесния поне го прави директно, а ти с твоите женски , склонни към интриганство черти в характера, дори и това не можеш да сии позволиш. Няма ден , в който да не намекнеш нещо. Истинска драма куин си. браво

 

 

Пей сърце остана без никакви награди за годината, и Няма да ти пиша има повече гласове от #МамаУраган. Сигурно боли.

Да. Точеха се за всички награди,а си остааха само с тези в рамания. Истинска наслада е случващото се :1000 (29): :notworthy:

 

Носните кърпички са за моя сметка. Да се давят в пот, сополи и злоба

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много писане за нищо. Награди няма, концерти няма, церемонии няма, а следва да гледате 3-4 месеца Камелия в прайм-тайма на най-гледаната телевизия БТВ.

 

Напълно загубена 20016 година за Пайнер. Което е очевиден факт дори за тези, които се утешават с наградки на сайтчета....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...