Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

+11111111111111111

Като в добавка към Насето искам да кажа, че не е проблема в това, че са хомота, а в това, че са недоклатени.

Да си платят за ескорт сървиз, а не да ми влизат в темата Като две капки вода и да бръщолевят, че пишем за участниците от формата, след като темата е именно за това

 

Каспаааа, казах ТИ 5 пъти НЕ. Колкото и да плюеш по Деса, НЕ-то ми на ДА нема да стане. Най сте ми жалки отрезаните колко злоба хвърляте. Ходи се давиш в морето в Несебър и не ни занимавай с неприязма, който излъчва всеки твой пост. А и все пак да знаеш, за да не пробваш пак - след 6 месеца пак отговора ми ще е НЕ :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Що за коментар е твоето?

 

И после се изказваш като човек, разбиращ от опера.

 

Не знам колко опера си слушал, колко секс си правил и колко мозък имаш, но определено НЕ Е БИЛО ДОСТАТЪЧНО.

 

Оперното изкуство възпитава съвсем различни качества у хората, а не тези, които ти чрез злобните си неадекватни и простовати коментари показваш.

Още едно любопитно мнение. ТИ защо не си качил снимка в профила, та да виидм какъв недебелогъзец си? Аман от недоклатени хомосексуалисти в тоя форум.

 

Като ти е писнало, то просто недей да влизаш в темите, в които се очаква Десислава да бъде спомената.

 

Не е толкова трудно, нали?

На теб просто бих ти препоръчал да скокнеш до ушен лекар.

 

Белкем си смениш и подписа :D

И ми е чудно защо толкова злобни и тъжни коментари идват от момчета.

 

Какво ви пречи леля ви Деси, колко хонорар е взела, колко ѝ е голям задникът и т.н.

На теб ти преборъчвям да си е**ш майката. Окей? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб ти преборъчвям да си е**ш майката. Окей? :whistling:

 

Много остроумно и оригинално, смешник :D

 

Не мога да ви разбера вас такива нещастни мижитурки, честно.

 

Защо като не ви харесва нещо не си го подминавате, злобари :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро трябва да спечели, просто е много добър. Деса ми е след него.

Миро е по-слаб и от Ваня в имитациите. За какво иде реч... той всеки път е себе си, никакво старание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за Десислава, но нека бъдем реалисти - силна е само и единствено в нейната зона на комфорт.

Както видяхме спечели няколко образи (почти всички бяха пълна жена която не трябва да се мърда а да седи като пън на сцената и да покаже добро вокално майсторство което при нея е повече от очевидно). Изпълнения с енергия и танци (Шакира, Рияна...) не и се получиха докато Михаела и Люси пробваха от всичко. На мен щеше да ми е интересно да я видя като Lady Gaga или Katy Perry или дори като Beyonce.

Има повече победи от Преслава, но вижте нейните имитации и вижте тези на Десислава. На самия финал също не рискува и заложи на сигурно.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава имаше късмета с 4 победи на 4 статични образа, на които се залагаше в пеенето. А все пак формата е за цялостна имитация, а не за пеене. Като цялостни образи, поведение, танцуване...изобщо я нямаше. Нека е на финал, но за победител не заслужава. Коцето Калки и София са много ощетени, а влагаха много в образите си.

Миро специално изобщо нямаше място при финалистите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава имаше късмета с 4 победи на 4 статични образа, на които се залагаше в пеенето. А все пак формата е за цялостна имитация, а не за пеене. Като цялостни образи, поведение, танцуване...изобщо я нямаше. Нека е на финал, но за победител не заслужава. Коцето Калки и София са много ощетени, а влагаха много в образите си.

Миро специално изобщо нямаше място при финалистите.

 

София колкото беше бутана и хвалена, толкова беше и ощетявана. С много смесени чувства съм към тази девойка. Коцето се стара много, но никога не предизвика ефекта "wow".... не е достатъчно да се стараеш.Аз лично много харесвам Миро, но той е пълен провал във формата. Нямаше образ, в който да ме впечатли. Михаела и Десислава впечатляваха предимно с вокални качества, като имитация и двете не постигнаха много.За мен победител трябва да е Люси- старание, имитации, пеене.. имаше от всичко. Все пак съм пристрастен и много бих се радвал да спечели Деса, ако не тя, дано е Люси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро е по-слаб и от Ваня в имитациите. За какво иде реч... той всеки път е себе си, никакво старание.

 

По-добре не го цитирай, че ще те заплаши, че ще прави секс с майка ти по най-вулгарния и селски начин.

 

Иначе чета и се чудя на възприятията ви...

 

Десислава не била силна в имитациите, само като не мърдала ставала работата. Пълни глупости.

 

Жената се постара за Шакира например - на мен ми хареса цялостното представяне, като Тина също се опита. Да, не може да докара енергията ѝ, но се опита и се раздвижи.

 

Гласът на Ваня Костова го докара много добре, няколко моменти на Ищар също, с операта ги разцепи и даже дори на първия си образ, на който не се представи добре пак подскачаше - не е като да няма желание.

 

И защо да не заслужава да спечели? От всички в този формат, тя съумява да се справи с образите си и да ходи на участия - повече от другите.

 

Била заложила на сигурно за финала. А на какво да заложи?

 

Много сте интересни в напъните си да критикувате. Идеята на шоуто е забавлението и приятната емоция - неща, които за мен ДесиСлава успява да достави до зрителя. Опитвам се да съдя не само по себе си, а и по останалите коментари в социалните мрежи и от приятели, които погелждат чат-пат шоуто.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много сте интересни в напъните си да критикувате. Идеята на шоуто е забавлението и приятната емоция - неща, които за мен ДесиСлава успява да достави до зрителя. Опитвам се да съдя не само по себе си, а и по останалите коментари в социалните мрежи и от приятели, които погелждат чат-пат шоуто.

Знаеш ли, лично мен точно това най-много ми харесва от цялата тази работа, а именно всеобщото одобрение от страна на масовия зрител към Десислава. След всяко нейно представяне, без значение дали чисто като образ се е справила, присъстват коментарите от рода на: "Уникален талант", "Уникален глас", "Пее страхотно" и т.н. И тук може би поп-фолк феновете трябва да са ѝ признателни, че именно тя в национален ефир разбива стереотипите и показва друго лице на жанра. Но, разбира се, трудно е да преглънеш егото си, и само защото по презумция мразиш Десислава, или не ти е приятна, не би заслужила подобна чест... Но всъщност това не е проблем на Деси. Да си я мрази който си иска. Тя трябва да е много доволна от това си участие - па макар и да затвърди етикета "Вечната втора", тя успя да си докара доста дивиденти!

 

И ако Десислава беше малко по-реална и смела, именно след "Като две капки вода" трябва да се заеме сериозно с организацията на самостоятелен концерт. Но като я знам колко е страхлива и нерешителна май има да си чакаме подобно събитие... Не ѝ трябват специални представяния, а просто да излезе и да пее - това искат от нея. Няма ли някой близък почитател до нея да ѝ влее малко акъл... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре не го цитирай, че ще те заплаши, че ще прави секс с майка ти по най-вулгарния и селски начин.

 

Иначе чета и се чудя на възприятията ви...

 

Десислава не била силна в имитациите, само като не мърдала ставала работата. Пълни глупости.

 

Жената се постара за Шакира например - на мен ми хареса цялостното представяне, като Тина също се опита. Да, не може да докара енергията ѝ, но се опита и се раздвижи.

 

Гласът на Ваня Костова го докара много добре, няколко моменти на Ищар също, с операта ги разцепи и даже дори на първия си образ, на който не се представи добре пак подскачаше - не е като да няма желание.

 

И защо да не заслужава да спечели? От всички в този формат, тя съумява да се справи с образите си и да ходи на участия - повече от другите.

 

Била заложила на сигурно за финала. А на какво да заложи?

 

Много сте интересни в напъните си да критикувате. Идеята на шоуто е забавлението и приятната емоция - неща, които за мен ДесиСлава успява да достави до зрителя. Опитвам се да съдя не само по себе си, а и по останалите коментари в социалните мрежи и от приятели, които погелждат чат-пат шоуто.

A ти си много интересен в старанието винаги да я защитиш с някакви утешителни доводи - ама тя такова се постара, ама тя беше на участие и е уморена, ама тя имаше желание... Няма "АМА" в подобна надпревара. Или го можеш и го правиш или се опитваш да постигнеш някакъв максимум. Когато й се падна Шакира, бях сигурен, че ще бъде победител за вечерта. А то се получи едно нищо - хаотично (и неуспешно) кълчотене, все едно гледахме Мая на Магапаса. Докара тембъра й няколко пъти, но явно задъхването й попречи много. Гледайте реално, стига с това опитване и старание. Имитацията й на Шакира беше тотален провал. А тя може да имитира гласа й, но явно е репетирала веднъж да пее и танцува преди лайфа. И се получи това, което видяхме.

Образът на Ваня Костова е ТОП от всички, които направи. Според мен няма по-добър.

В началото бях на мнение, че Люси Дяковска е изкуствено налагана в шоуто. Не я харесвам особено, но в 90% от задачите си надминаваше очакванията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че много се преувеличават 'неуспехите' на Десислава в шоуто. Жената си беше доста разчупена в повечето от случаите, просто не беше достатъчно разчупена, за да е имитацията пълноценна. И все пак надмина лично моите очаквания, защото преди да започне шоуто си представях, че съвсем няма да може да се справя с по-раздвижени образи, пък тя дори и някои танцови стъпки и движения беше научила. :D

Да не говорим, че Десислава може би е изпълнителят, който най-добре се справя с имитацията на гласовете- точно причината, поради която искахме да я видим в това шоу. Почти във всяко предаване си изменяше гласа до неузнаваемост и много рядко пя със своя си. Справи се добре дори и с всички мъжки образи, които й се паднаха- нещо, което не бих казал, че другите жени направиха! Да не говорим, че английският й беше най-добрият, който чалга звезда ни е показвала в това шоу. А и освен на английски пропя и на испански, че и на иврит. Като към това добавим и идеалните образи, Десислава си заслужава напълно финала и евентуалната победа.

И не знам докога ще се говори, че образа, който си е избрала за финала е 'залагане на сигурното'. Нали осъзнавате, че това не е музикално риалити, а предаване за имитации? Че може да пее фолклор ни е ясно, но в случая предизвикателството за нея е да изпее фолклора с гласа на една от най-големите ни легенди в тази област- това ако е залагане на сигурното, здраве му кажи. Другите две жени-финалистки си избраха гласове, които са много по-близо до техните, а Деса избра нещо много по-различно, пък макар и народно. Чакам с нетърпение да видя как ще се представи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все по-добре се справя Деси Слава. Дано на финала да разбие! Люси ми е фаворит от началото на сезона и се спрява с всеки образ много добре. Която и от двете да спечели ще се радвам много.Михаела също имаше добри образи, но ми е прекалено лигава и ме дразни, че винаги си дава точките за тези, които не са й конкуренция. Самочувствието й е в повече.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ДесиСлава спечели всички възможни допитвания по сайтове, в това число и на официалната страница на Като две капки вода. Повечето от отпадналите са за Деси - София, Башар, Коцето Калки. Целия екип на предаването еного впечатлен и буквално ПРеКЛОНЕН пред личността на ДесиСлава. Със скромност и талант е пленила всички. Възхищават и се как удари 4 победи почти без тренировки, за разлика от повечето които денонощно се занимават, а Деси заедно с това не спря да пътува из цяла БГ по участия, да записва и нова видео и аудио продукция. Нарича се талант и харизма и дори утре Михаела уредено да вземе колата, нас феновете ни бърка това, че за зрителите тя е била лидера. Феновете немаме облаги от колите, но фолка ще има сериоозна облага ако Деса спечели. Това ще е единственото МАСОВО признание за жанра от години насам. вие вместо да се надявате от някъде лошия имидж на фолка да се изтърже, си търсите фаворити в некви нефталини с по нито една победа, докато хората които не слушат чалга пращат смс-и за деса. много грозна постъпка. Да не кажа страх, че такова НАРОДНО признание в престижно шоу като капките ще я издигне на недостижим връх в жанра си. Това не е фирмена статуетка на Пайнер , от която се вълнуват 1000 луди фена. Това е явление което вълнува 1,500.000 българи, което ви бърка в сметките...

 

 

Цяла година тук фенчет на гаргите и забравените от бога ни обясняваха колко прехвалена и повърхностна певица била ДесиСлава, как не и стигал дъх, как нямала глас, как била вариететна певица и не издържала на микрофона 10 минути... И като по поръчка ангелогласната изправи на крака и преклони цялата държава с необятния си талант.

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

A ти си много интересен в старанието винаги да я защитиш с някакви утешителни доводи - ама тя такова се постара, ама тя беше на участие и е уморена, ама тя имаше желание... Няма "АМА" в подобна надпревара. Или го можеш и го правиш или се опитваш да постигнеш някакъв максимум. Когато й се падна Шакира, бях сигурен, че ще бъде победител за вечерта. А то се получи едно нищо - хаотично (и неуспешно) кълчотене, все едно гледахме Мая на Магапаса. Докара тембъра й няколко пъти, но явно задъхването й попречи много. Гледайте реално, стига с това опитване и старание. Имитацията й на Шакира беше тотален провал. А тя може да имитира гласа й, но явно е репетирала веднъж да пее и танцува преди лайфа. И се получи това, което видяхме.

Образът на Ваня Костова е ТОП от всички, които направи. Според мен няма по-добър.

В началото бях на мнение, че Люси Дяковска е изкуствено налагана в шоуто. Не я харесвам особено, но в 90% от задачите си надминаваше очакванията ми.

 

Не се опитвам никого да защитавам, просто излагам гледната си точка. Нарича се коментиране, доколкото ми е известно.

 

Това, че ти гледаш на света черно и бяло си е лично твой избор, Иван. Нямало АМА нямало ИЛИ, пълни глупости. Има и още как. И точно в тях често е есенцията, която може и да ти убягва.

 

ДесиСлава има най-много участия, понякога претупва задачите, АМА влага сърце и емоция, нещо, което всички видяха.

 

Жената се старае - вижда се и постига толкова, колкото може. Аз съм доволен от нея.

 

Още един пример, който даваш - имитацията на Шакира. На мен тя ми хареса, забавлява ме и ми допадна. Ти, ако си имал други очаквания и нагласи, които в последствие не са се оправдали, то това е отново твой избор и решение. И толкова.

 

От много време не бях писал в този форум, защото масово хората пишат без да мислят и пълнят постовете си с чалгарски изказвания от рода на пълен провал и ТОП образ.

 

Виждам, че много от вас не са се научили да приемат чуждо мнение и да разбират, че не всичко е черно или бяло и на всяка цена.

 

Забавлявайте се, гледайте си кефа, а като нещо не ви харесва - просто подминете. Аз така правя и всичко е страхотно :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен, че победата на Деси Слава ще бъде победа на чалгата. Независимо как ще се справи довечера (а вярвам, че ще е отлично) аз ще пусна няколко смс-а за нея. Повече от половината образи й се получиха сполучливо, а 4-те с които спечели бяха страшни. Другата добра е Люси, която се опитваше наистина да влиза изцяло в образите. Разбира се и тя като Деса имаше провали. Михаела е надут балон - и като имитатор, и като певица. Абсолютно неразпознаваем глас е за мен. По радиото ако я чуя няма никакъв шанс да се сетя кой пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия подкрепи ДесиСлава в Инстаграм с призив да се гласува днес за нея. Колежките и виждат реалния шанс и усещам ак ще се убединят както около Брадъра преди година ии половина. Хубаво е целия жанр да застане ад теб. Ще видим други дали ще пишат нещо по стените си...

 

 

Интервю с Деси:

https://nova.bg/accents/view/2017/05/29/183...BE%D0%B4%D0%B0/

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че може да спечели тоя формат, стига да се старае.

Близо 3 месеца след като го казах, съм все по-сигурен в успеха й!! Този талант и тази невероятно трудна и емоционална песен не може да останат недооценени. Нямам търпение да я чуя, всичко е в нейните ръце! Мачкай, Десо!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия подкрепи ДесиСлава в Инстаграм с призив да се гласува днес за нея. Колежките и виждат реалния шанс и усещам ак ще се убединят както около Брадъра преди година ии половина. Хубаво е целия жанр да застане ад теб. Ще видим други дали ще пишат нещо по стените си...

Галена, Галин, Янева и Джордан също са призовали феновете да гласуват за Деси. Шансът е голям! Аз също споделих снимката с номера на Деси Слава. Довечера ще пусна смс-и, въпреки че Люси ми е фаворит в повечето вечери. Смятам, че Деси представи достойто жанра и заслужава да спечели! А и ще е голям кеф да видя физономията на Фънки, Данчето и разни други псевдо интелектуалци.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Галин, Янева и Джордан също са призовали феновете да гласуват за Деси. Шансът е голям! Аз също споделих снимката с номера на Деси Слава. Довечера ще пусна смс-и, въпреки че Люси ми е фаворит в повечето вечери. Смятам, че Деси представи достойто жанра и заслужава да спечели! А и ще е голям кеф да видя физономията на Фънки, Данчето и разни други псевдо интелектуалци.

Аз искам да видя вашите физиономий, когато затвърди позицията си на вечната втора !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...