Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хареса ми Миро, това е едно от най-добрите му представяния. За финала всички се стараят много.

Но никой към момента не може да догони Деси. Главната ни конкурентка ще е Михаела, както си е ясно от няколко дена. Да видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва Михаелче, въпреки гласовите си данни, такова нулево присъствие, такава нулева харизма....да печели Деса и да се приключва тая бутафория.Пускам 3 смс-а.Аре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михаела се справи чудесно, достоен конкурент на Деси е. И все пак не смятам, че беше по-добра.

Недоумявам как може гримьорите да не са се постарали да я направят Мишето- това все пак е финалист, не може просто да я гримират и готово!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна Деси Слава! Не гласувам в риалити формати, музикални и т.н, но тази жена с изпълненията си ме накара да я подкрепя няколко пъти. И сега естествено ще го направя!

А сега... просто прекрасна. Личи си, че Деси Слава си обича народната музика. Поклон пред таланта ѝ!

А иначе - каквото ще да става - да печели, да губи... Важното е, че изпълненията остават и ще си ги гледаме и слушаме!

:notworthy: :notworthy:

Точно за това най-много се радвам, че ще си слушаме изпълненията ѝ! Поне 4 са тези, на които не мога да се наситя да ги слушам! :Vishenka_05:

 

А кои точно изпълнители са подкрепили Десислава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпуснах я Миша, да видим какво ще стане.

Някой би ли могъл да направи всичките лайв изпълнения на Десислава в мп3 и да ги качи като албум или рар?

Хайдеееее, надъхвайте се :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тея измислени награди като наградите на Планета.. за всеки по нещо. Очаквавам след това изпълнение да наградят и Преслава с певица на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Миша има голяма подкрепавъв ФБ като лайкове, но в коментарите я хранят

Ами лайковете са просто цъкания, а коментарите показват мнението на хората. Михаела беше добра, но Деси беше по-добра. А и тук трябва да гледаме не само финала, ами и цялостното шоу, в което Деси има с една победа повече. Много се надявам да не сме свидетели на случай като с Христина, ще е голям смях.

Деска с награда за най-добро жанрово разнообразие- като Планета не искат да правят награди, поне отнякъде да й дадат нещо... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тея измислени награди като наградите на Планета.. за всеки по нещо. Очаквавам след това изпълнение да наградят и Преслава с певица на годината.

Представяте ли си - от нищо и никъде се появява Преслава, театрално преглъщайки сълзи. "Всеки път вълнението е по-голямо" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си - от нищо и никъде се появява Преслава, театрално преглъщайки сълзи. "Всеки път вълнението е по-голямо" :3fdb8960598fa63e:

 

Където има награди- там е!Не бих се изненадал.. :D

 

Успех на Деса или Люси. Ако трябва да съм обективен, то според мен Люси трябва да спечели.. пристрастията ме влачат към Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, най-малкото си получихме реванша с Миро... :1000 (29):

Резултатите били много близки... Колко познато изказване, използвано във всяко едно възможно риалити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си - от нищо и никъде се появява Преслава, театрално преглъщайки сълзи. "Всеки път вълнението е по-голямо" :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваше се, както си беше ненаправена като Селин.

Добра беше, но Деса беше по-добра - поне според мен. Малко е тъпо все втора навсякъде.

Аман от нагласени неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваше се, както си беше ненаправена като Селин.

Добра беше, но Деса беше по-добра - поне според мен. Малко е тъпо все втора навсякъде.

Аман от нагласени неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

YES! Кралицата спечели, напълно заслужено.

 

Деси - вечната втора, ще пробваш в друго шоу, драга.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...