Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Уби ги :) Прекрасн изпълнение. Не можах да разбера, дали Фънки беше ироничен или не, но ми направиха впечатление няколко неща:

 

- за пореден път публиката става на крака

- по време на изпълнението Виктор гледаше невярващ на ушите си

- Христова най-после призна, колко голяма певица е ДесиСлава. Призна го пред себе си, защото ние това отдавна го знаем.

 

Няма друга толкова универсанла певица, прекрасен глас. С един малко по-добър мениджмънт тази жена има място в световната музика.

 

Браво, ДесиСлава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мисля, че финалът вече ни е сигурен- с такова представяне абсурд Десислава да получи по-малко от 5 точки, колкото е минимума, за да не могат да я настигнат. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен на моменти ми приличаше доста на пародия на Слави.

Иначе на места наистина приличаше гласово, но визуално не съвсем.

Според мен гримьорите не са се постарали особено, повече ми приличаше на Волдемор, отколкото на Слави.

Стискам палци за Дес, пуснете по 1-2 смс-а за нея : – )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миро в цялостност беше по-добър в сезона от Ваня. На него единственият му проблем беше, че не имитираше както трябва самите гласове, всичко останало в повечето случай му е било ОК. А и сега му се получи дори и гласът като Слави. Пък и предпочитам реванш Деса vs. Миро за Пей с мен, отколкото Деса vs. Ваня за ББ. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да пусна смс за Десислава, Преслава е Богиня!!! С по-големи хитове, успехи и по-добро представяне в този формат. Точка, щом аз казах, значи е вярно! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Фокси и Преславови си мълчат и не се изявяват в тази тема, смятайте колко е добра Деса. :D

 

То няма много какво да се коментира. Чува се и се вижда всичко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм я чувал да пее "Притури се планината". Щом я избра значи ще се справи. Другата седмица пускаме вече яко смс-и. :) Единственият конкурент според мен е Михаела. За нея доста гласуваха хората в отделните седмици. Люси и Миро нямат шанс. Журито за щастие няма глас, така че шансът за победа е голям.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Десислава избра фолклорна песен, с която не бяхме я свързвали досега, или поне аз не помня да съм я чувал в нейно изпълнение. Страхотен шанс да разтърси дори и феновете си с нещо ново.

Много ми се иска да спечели, но да сме реалисти- Михаела и Люси бяха фаворити на шоуто през целия сезон, а и тази вечер постоянно ни намекваха как били най-добрите. И Миро не е за подценяване, хората както му се смеят за "Бяла роза" може накрая да втрещи всички с нещо неочаквано... :roll1:

Все пак се надявам победителя да е Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То честно казано даже няма да има голямо значение кой как ще пее на финала. Вероятно всеки си има фаворит вече така или иначе. Битката ще е титанична според мен - поп срещу чалга, Михаела срещу ДесиСлава. Имаме един бонус - на финала са трима поп певци и само една от наште. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...