Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен Люси и Деси заслужаваха повече. Нека се радва детето, не е като да не се е представила добре.

Деси след няколко години ще я компенсират. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без коментар... Радвам се, че Деси поне стигна второ място- доскоро се притеснявах дали въобще ще я допуснат до финала. Най-добре представилият се поп-фолк изпълнител в шоуто!

А коментарите за вечната втора, както ви казах, не вървят след като вече е печелила формати.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито за третото място на Люси.

Имаше едни от най-гадните задачи и винаги се трудеше крайния резултат да е на ниво.

Помня, че образа на Gaga вокално не го докара, но три минути не спря да танцува в СИНХРОН с балета.

 

Честито на Михаела.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласят момичето за Евровизия, нормално да я помпат.. а и тя се представи доста добре като изключим образ-два.

Деса се активира след като беше минало половината предаване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюя върху това евтино предаване, добре че не съм го гледал от самото начало, а предимно сега. За Деси имаше невероятна публика и заслужаваше първото място. Но Саня "октопода" отново използва пипалата си и пуснала връзките си. Аман от нагласени предавания, но коментарите говорят друго. Истинският победител от това предаване е Десислава..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма друга певица от жанра , кояро да влезе в четворката. Това ни беше шанса. Да, Михаела е добра и заслужаваше, но в нета я правят на гъз, а и не е тайна , е бългрите винаги подкрепят фолклора в подобни предавания... Деси представи достойно жанра, има уважението на цяла България. Кола вече спечели

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюя върху това евтино предаване, добре че не съм го гледал от самото начало, а предимно сега. За Деси имаше невероятна публика и заслужаваше първото място. Но Саня "октопода" отново използва пипалата си и пуснала връзките си. Аман от нагласени предавания, но коментарите говорят друго. Истинският победител от това предаване е Десислава..

 

Напротив! Дървената и скована Десислава точно не трябваше да спечели! Не беше добра в имитациите, Михаела е мнооого по-добра, напълно заслужена победа!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив! Дървената и скована Десислава точно не трябваше да спечели! Не беше добра в имитациите, Михаела е мнооого по-добра, напълно заслужена победа!

 

Абсолютно. Всичките сполучливи образи на Деса (3 макс) са такива, където стои като пън и просто пее и опитва да имитира гласово. Актьорски беше пълен провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мехаела пя жестоко на финала, но като цяло за сезона не беше за първо място. Деси Слава и Люси се справиха много по-добре. Люси обаче хич не ме хареса на финалното изпълнение. Това й изигра лоша шега. Иначе като разнообразие на образите, тя се справяше най-добре. А Деси беше невероятна в образите на по-обраните изпълнители, но с големи гласове. Все пак за мен това е успех за Деси Слава, каквото и да говорят някои.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...