Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Прекрасна гласовита ДесиСлава.

Колко е по-свежа, като не се лигави излишно.

ИНаче в деня на нейното изпълнение не я гледах, защото бях на опера, а тя изпълнява ария от Травиата и спечели, забавно :)

След това изпълнение всички певици с претенции могат да се скрият. Браво :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак я слушах и звуча изключително грозно. Но моето ухо е свикнало, защото слушам много тази музика. Вие нямате база за сравнение и затова ви харесва. Да не говорим, че без микрофон, както пеят истинските оперни певци, публиката няма да я чуе. Но всичко това се постига с много обучение и труд. Така че моля без безумни заключения, че можела да пее опера. Просто е нелепо.

 

Иначе като образ пак не мога да кажа, че се е справила, но това не е по нейна вина. То нямаше клип, който да копира. Просто я бяха облекли уж като нея и давай, пей. Можеха да я направят като в по-младите ѝ години. Има толкова неща в тубата.

 

Но както и да е. Похвално е, че в този формат се обръща внимание и на такава музика. Не може всичко да е само чалга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя по-възрастна позната, която цял живот пее опера, хареса изпълнението на Десислава, така че определено не смятам, че думата 'грозно' е подходяща в случая.

 

Готови ли сме кралица да имитира кралица? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава беше изненадващо разчупена- не като неповторимата Тина Търнър, разбира се, но достатъчно като за шоу за имитации. Изпълнението беше супер. И все пак си мисля, че този път няма да вземе първото място, но не може винаги да сме на върха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер гримьорите въобще не се стараят. Целият концерт не е особено силен, изненадан съм.

Струва ми се обаче, че теорията ми за уредения реванш на Ваня над Деси все повече се доближава до реализация. Не беше зле, постара се, но определено не беше за чак такива хвалби. Но 100% ще е над Деси в класацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, темброво не приличаше на Тина, защото от години пее песента в репертоара си и я е изградила по свой начин. Въпреки, че приликата не беше огромно, изпълнението на Деси Слава пръсна. Голяма е. Беше удоволствие да я слушам и гледам. Много се разчупи. Страхотна

 

 

А някои злобари да се спрат, защото фактите са 3

 

1.ДесиСлава единствената с 3 победи в сезона

2.ДесиСлава е еднствената с 3 победи от попфолка и за пореде път го отстрамв

3.ДесиСлава е почти сигурен финалист :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, да не избързваме с радването, защото ако тази вечер Ваня и Миро са над нас, както предполагам ще стане, другия път може и да изпаднем от четворката... А това би било комично- участник с 3 победи да излезе недостоен за финал. :1000 (29):

За момента Башар беше най-добре, според мен. Като гледам мачка и с лайкове, което е нетипично за него. Може би най-накрая ще му се компенсират за недооценяването и ще го направят победител.

Да видим сега Михаела какво ще направи със Софка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че бяха зрителите, че журито пак се беше постарало Деси да е на дъното. Възползват се от почти всеки път, когато не е идеална, за да я сложат там.

Не знам защо водещите казаха, че за тези под Ваня в генералното класиране има шанс. Няма такова нещо, дори и по 10 точки да имат следващия път, изпадат от финала.

Притеснявам се за Деси, ако следващия път Миро и Ваня имат 9-10 точки, а тя 3 или 4, тя също изпада. При 5 точки обаче е бетон. Попринцип не би трябвало да й е проблем да се представи добре като Ищар, но мисля, че и другите изпълнители може да се справят добре със задачите си и не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е финалист 100%. Разликата с Ваня е 6 точки, няма как тоя дървар да я мине. :) Днес не беше много добре, 5-тото място в днешното крайно класиране мисля, че й е тамън. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е финалист 100%. Разликата с Ваня е 6 точки, няма как тоя дървар да я мине. :) Днес не беше много добре, 5-тото място в днешното крайно класиране мисля, че й е тамън. :)

Той ще я мине ако има 10 точки, а тя 3 или 4. Може би и ако той има 9 точки, а тя 3- тогава ще са наравно и кой знае какво може да измислят сценаристите. Вероятността е малка, но следващия път дори и изпълнители като Коцето и Башар, които почти винаги са на последните места, имат задачи, с които мисля, че ще се справят. Абе ще почакаме и ще видим... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата докара бис на Михаела и вдигна публиката на крака! :roll1:

Ето, че това иска публиката. А нека продуцента и Фънки да се подиграват. Яд ме е да ги гледам дори. Нека си пълнят програмата с никому неизвестни песнички на световни изпълнители щом чалгата толкоз ги дразни. Само, че нали в първия сезон я ингорираха? Защо от три сезона насам се имитират чалга певци и се канят? Защо най-гледания им клип в тубата е как имитират Преслава? Тъпанари отвсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, да не избързваме с радването, защото ако тази вечер Ваня и Миро са над нас, както предполагам ще стане, другия път може и да изпаднем от четворката... А това би било комично- участник с 3 победи да излезе недостоен за финал. :1000 (29):

За момента Башар беше най-добре, според мен. Като гледам мачка и с лайкове, което е нетипично за него. Може би най-накрая ще му се компенсират за недооценяването и ще го направят победител.

Да видим сега Михаела какво ще направи със Софка. :1000 (29):

 

Няма шанс. не бъди черноглед

ДесиСлава няма как да вземе 3 точки като Ищар. 6-7 ще вземе. Добре, че не и се падна народно по рано. Нека пръсне с Надка/Вълкана на ФИНАЛ :Vishenka_05:

 

Вече дори виждам спечелено поредното риалити. Но и топ 3 си е връх отвсякъде при все че продуценти , сценаристи и участници са такива "интелектуалци"

Точка за фолка отново благодарение на ДесиСлава. Къде са о нези които точеха Преслава като по добра

 

Деса я съсипа във всяко възможно риалити, защото е по добра певица , а и по готин човек

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Бурята'' е една от най-яките чалга песни в поп-фолка, но тази дришла я пее ужасно!

Селянка.

 

Защо така с лошо? :D Тембърът на Софка не го докара, но ми се вижда почти невъзможно с нейния глас. Като имитация беше много добра обаче.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така с лошо? :D Тембърът на Софка не го докара, но ми се вижда почти невъзможно с нейния глас. Като имитация беше много добра обаче.

Ами виж само как имитираше Софка, все едно има паркинсон.

Поредната никому известна кукувица която се срамува да ''имитира'' чалга и го превръща в пародия какъвто е нейната музикална кариера!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами виж само как имитираше Софка, все едно има паркинсон.

Поредната никому известна кукувица която се срамува да ''имитира'' чалга и го превръща в пародия какъвто е нейната музикална кариера!

 

Според мен се забавляваше :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами виж само как имитираше Софка, все едно има паркинсон.

Поредната никому известна кукувица която се срамува да ''имитира'' чалга и го превръща в пародия какъвто е нейната музикална кариера!

Ти си единственият човек, който може да нарежда любимците ми и да се смея. :1000 (29):

 

Очакваме ли догодина Михи на Евровизия? Mihaela Marinova and Kristian Kostov - Always Second (Bulgaria)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...