Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

Даркчайлд, не можеш да искаш Деса да бъде Кабаиванска, Люба Велич, Гена Димитрова или която и да е от българките колоси на операта. И други хора слушаме и ходим на опера. И какво? Доста добре се представи Десислава.

На Фънки подмятанията за чалгата вече са нетърпими и не знам защо Деса му мълчи. Преса го беше оправила преди години още в Мюзик Айдъл на тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Даркчайлд, не можеш да искаш Деса да бъде Кабаиванска, Люба Велич, Гена Димитрова или която и да е от българките колоси на операта. И други хора слушаме и ходим на опера. И какво? Доста добре се представи Десислава.

Въпросът е да се разбира разликата. Да, като за обикновена певица пя добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Журито колкото повече хвали някого (особено Люси и Михаела) толкова повече публиката се настървява срещу тях. И обратното е вярно - в случая с Деса. Така че Фънки според мен й прави услуга като я плюе.

 

Деса има повече от 1000 лайка преднина пред Джаферович и Михаела тази вечер, но защо ли си мисля, че пак няма да е първа по вот. Май не е била досега?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Наща пак беше най-добрата, ще запишем трета победа, просто няма кой друг да е.

 

А на вас от къде ви хрумна, че Майната ти ще е в бутона, че ми стана интересно, или само си чешате езиците?! :gun_bandana: :gun_bandana: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е да се разбира разликата. Да, като за обикновена певица пя добре.

Ами българинът е по-невеж и простодушен що се отнася до опера, оперета и подобни жанрове. Уважават изпълнители като Райна Кабаиванска - още повече заради дълголетието й на сцената и международните успехи, но силно се съмнявам да разбират тънкостите на изкуството. Не че аз претендирам да съм спец, но мен лично нищо не ме подразни в изпълнението на Деса. С Мелинда в Пей с мен пяха Кон те партиро и от тогава знам, че Деса го докарва. Разликата си е разлика. Смятам, че пресъздаде емоцията, която трябваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме Софи и Гринго другия понеделник в публиката. :D

Всъщност хубаво е да се падат повече български изпълнения и образи за имитация.

А, Люската кога ли ще припадне като види образа си за следващия Live? Много преиграва тая, дразни много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Данче чалгата хич не й е чужда. Днес каза и за Милко, че пеел италиански песни. Запозната е, евала за което.

 

Тина Търнър е благодатен глас за Деса, но песента е супер енергична и ще трябват танци. След 3 победи в шоуто вече тя е сред фаворитите и не трябва да се излага. Радвам се, че успя да разкрие огромния си талант. Някои в началото я сравняваха или по-точно принизяваха до нивото на Преслава от миналата година, която не успя да стигне до финала и след всеки лайв беше сред най-критикуваните от всички. Надявам се вече да са наясно с драматичната разлика между двете. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Деската, напълно разби всякакви хейтърски теории. Заслужена трета победа!

Азис колко победи беше имал, че не помня? Ако са били по-малко от три, Деси го минава.

Нещата за нея вървят чудесно, но въпреки това все повече се притеснявам, че може в последния момент да й отмъкнат заслуженото място в ТОП 4. За Люси, Михаела и Миро е ясно, че отиват на финал, но към тях и Деси застрашително наближава Ваня, с когото си имат стари сметки за уреждане. :D

За следващия път като Тина Търнър няма да имам предварителни очаквания, защото знам, че Деси пее чудесно песните й, но не съм сигурен дали ще може да е чак толкова разчупена. Може пък да успее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава РАЗМАЗА тая вечер !! С такава лекота изпя тая песен, все едно е някаква песньовка на 2 тона. Невероятна!! Дано да се надъха още повече и да ги мачка както си знае, че нещо май не й се занимаваше особено до преди 2-3 седмици!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала на Деската, напълно разби всякакви хейтърски теории. Заслужена трета победа!

Азис колко победи беше имал, че не помня? Ако са били по-малко от три, Деси го минава.

Нещата за нея вървят чудесно, но въпреки това все повече се притеснявам, че може в последния момент да й отмъкнат заслуженото място в ТОП 4. За Люси, Михаела и Миро е ясно, че отиват на финал, но към тях и Деси застрашително наближава Ваня, с когото си имат стари сметки за уреждане. :D

 

Ваня нито веднъж не гласува за Деса, нито тя за него. Личи си, че не се обичат. Не знам публиката какво му харесва толкова, сигурно защото е единственият, който не е певец или актьор. Иначе Миро няма никакво място на финала, той е най-голямото разочарование тази година. След 3 победи от 10 предавания Деса да не стигне до финал би било кощунство.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня нито веднъж не гласува за Деса, нито тя за него. Личи си, че не се обичат. Не знам публиката какво му харесва толкова, сигурно защото е единственият, който не е певец или актьор. Иначе Миро няма никакво място на финала, той е най-голямото разочарование тази година. След 3 победи от 10 предавания Деса да не стигне до финал би било кощунство.

Ами той Ваня в All Stars открито говореше за стратегиите си да спечели и как близостта му с Деси била част от тях, което нея я разстрои като го разбра. И накрая все пак тя победи, затова се чудя дали сега Ваня не е дошъл в шоуто с намерението (или договорката) да я избута от ТОП-а като реванш. Но наистина ще е комично тя да не стигне дотам- дано тези, които контролират шоуто да го знаят.

Според мен Миро има място на финала, но не и за сметка на Деси, разбира се. С него се гаврят много, но той всеки път се старае доста и влиза добре в ролите, с изключение на това, че не успява да докарва гласовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Данче чалгата хич не й е чужда. Днес каза и за Милко, че пеел италиански песни. Запозната е, евала за което.

 

Тина Търнър е благодатен глас за Деса, но песента е супер енергична и ще трябват танци. След 3 победи в шоуто вече тя е сред фаворитите и не трябва да се излага. Радвам се, че успя да разкрие огромния си талант. Някои в началото я сравняваха или по-точно принизяваха до нивото на Преслава от миналата година, която не успя да стигне до финала и след всеки лайв беше сред най-критикуваните от всички. Надявам се вече да са наясно с драматичната разлика между двете. :)

Има ли нужда да се коментира колко по-добра, непринудена и интересна е Преслава, заразлика от Десислава в това шоу? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами той Ваня в All Stars открито говореше за стратегиите си да спечели и как близостта му с Деси била част от тях, което нея я разстрои като го разбра. И накрая все пак тя победи, затова се чудя дали сега Ваня не е дошъл в шоуто с намерението (или договорката) да я избута от ТОП-а като реванш. Но наистина ще е комично тя да не стигне дотам- дано тези, които контролират шоуто да го знаят.

Според мен Миро има място на финала, но не и за сметка на Деси, разбира се. С него се гаврят много, но той всеки път се старае доста и влиза добре в ролите, с изключение на това, че не успява да докарва гласовете.

 

Той не се опитва да си преправи гласа изобщо. Не се представя на очакваното ниво. Следващата седмица обаче ще е напред с "Shape of you" (заради песента) и вероятно наистина ще се класира на финала. Люса и Михаела са ясни. Бащар, Коцето и София нямат шанс. Остава наистина Ваня, но би било смешно той да измести Деса или Миро от финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли нужда да се коментира колко по-добра, непринудена и интересна е Преслава, заразлика от Десислава в това шоу? :3fdb8960598fa63e:

По-добра- не.

Непринудена- ако имаш в предвид това, че не й пука толкова много, така е. Но не виждам защо това, че Деси е по-притеснителна трябва да е нещо лошо- понякога точно такива хора показват сила, която никой не е очаквал и последните няколко лайфа са доказателството. А ако говорим за цялостна разчупеност в предаванията, най-много да са на едно равнище.

Интересна- това не знам как може да го определим, защото и двете са основните имена, които са сложени в шоуто за рейтинг т.е са си top of the top. Деса просто попадна в сезон с малко по-нисък рейтинг от предишния, но за мен причината не е в някоя от тях двете, а в цялостната баналност на шоуто. И все пак предаването взе да става все по-добро и по-добро, това е похвално.

 

Той не се опитва да си преправи гласа изобщо. Не се представя на очакваното ниво. Следващата седмица обаче ще е напред с "Shape of you" (заради песента) и вероятно наистина ще се класира на финала. Люса и Михаела са ясни. Бащар, Коцето и София нямат шанс. Остава наистина Ваня, но би било смешно той да измести Деса или Миро от финала.

Времето ще покаже как ще се развият нещата, но се надявам да не прецакат Деси за сметка точно на Ваня. Но дори и евентуално да се случи, тя ще си остане най-добре представилият се чалга изпълнител в това шоу. Само като чета какви десетки и стотици коментари валят за таланта й покрай последните няколко епизода... За пореден път се чувствам удовлетворен, че съм й фен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли нужда да се коментира колко по-добра, непринудена и интересна е Преслава, заразлика от Десислава в това шоу? :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Сладур...

 

Десислава пак е победила? Супер! Нямам търпение да чуя изпълнението.

 

Винаги, когато не я гледам побеждава хаха :Д

 

Koлко още епизода има?

Значи знаеш какво трябва да направиш другата седмица - екскурзийка, някой банкет, това-онова... :1000 (29): :1000 (30): получаваш едногодишен лайк-абонамент у фейсЪ. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още 2

Тоест на следващия лайф ще се разберат финалистите? :o Ами че тя Деси тогава си е сигурна финалистка- дори и следващия път да получи 3 точки, а Джаферович 10, тя пак е над него.

Погледнах в Уикипедия колко епизоди са имали сезоните и наистина са само по 12 седмици, един единствен се е проточил до 13. Мисля си, че може и този път да са 13, защото не знам да са споменавали, че следващия лайф е определящ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси разбиии :Vishenka_05:

Като цяло отново беше много силно предаването вчера. Само се чудя защо хората са толкова злобни към Люси, която всеки път се раздава на 100% . Почти винаги й се падат задачи,в които хем пее, хем танцува зверска хореография и тя се справя страхотно. Едва ли е защото я лансират прекалено. Ненчо Балабанов го лансираха по време на предаването постоянно по Нова, но нямаше такова негативно отношение от хората към него.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси разбиии :Vishenka_05:

Като цяло отново беше много силно предаването вчера. Само се чудя защо хората са толкова злобни към Люси, която всеки път се раздава на 100% . Почти винаги й се падат задачи,в които хем пее, хем танцува зверска хореография и тя се справя страхотно. Едва ли е защото я лансират прекалено. Ненчо Балабанов го лансираха по време на предаването постоянно по Нова, но нямаше такова негативно отношение от хората към него.

 

Защото е противна, нехаризматична, отблъскваща - изобщо анти персонаж. На Ненчо хората му симпатизират, сладур е. :D

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен Ненчо беше най-добрият участник в това шоу евър. Има не само харизма, а и забележителна способност да имитира. Дори и когато визуално не го бяха правили както трябва, той успяваше да накара хората да забравят това.

 

Деска разбива с няколко пъти повече гледания от останалите, макар и във Вбокс... Доста хора за пореден път са изумени от таланта й и си пускат да чуят дали наистина една чалгарка може да бъде и оперна певица... :D Всъщност, тя отдавна ги е убедила, че може да е всякаква певица, така че по-скоро си го пускат просто, за да й се насладят, като мен...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...