Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен "Мина ми" не е неуспешна песен, но нещо и липсва, за да е хит. И може би това нещо е... клипът. С такива ТВ версии трудно можеш да наложиш даден сингъл. Погледнете и миналогодишните предложения на който и да е от Празничната програма и ще се уверите, че повече от 3-4 милиона няма. А и конкретно откъм качество мен лично "Мина ми" ме кефи най-много от всички поп-фолк песни на Галена от "Стара каравана" насам.

А за пропадане при самата нея дума да не става. Чак толкова рязко като Ивана няма да западне, не и тази година. Но не е изключено да тръгнала да става като Преслава в последните няколко години- само по 1-2 големи хита. Определено се забелязва лек спад спрямо предните години, но не знам докъде би довел.

 

Възможно е и да не падне рязко. Но пък при Джена да не е имало предизвестие. Просто изведнъж пропадна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни не пуска новата песен, поне да трупаме гледания на реакцията на Кралицата Itsdro и "Върнах ти го".

 

ДЖАНИТЗА :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен "Мина ми" не е неуспешна песен, но нещо и липсва, за да е хит. И може би това нещо е... клипът. С такива ТВ версии трудно можеш да наложиш даден сингъл. Погледнете и миналогодишните предложения на който и да е от Празничната програма и ще се уверите, че повече от 3-4 милиона няма. А и конкретно откъм качество мен лично "Мина ми" ме кефи най-много от всички поп-фолк песни на Галена от "Стара каравана" насам.

А за пропадане при самата нея дума да не става. Чак толкова рязко като Ивана няма да западне, не и тази година. Но не е изключено да тръгнала да става като Преслава в последните няколко години- само по 1-2 големи хита. Определено се забелязва лек спад спрямо предните години, но не знам докъде би довел.

Ще пропадне в момента който спре да прави скъпарски проекти. Тя няма певчески талант и лоялна фенска маса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е и да не падне рязко. Но пък при Джена да не е имало предизвестие. Просто изведнъж пропадна.

Е да, всичко е възможно, но точно при Галена не мисля, че падането би било толкова рязко, ако някой ден в близкото бъдеще има такова.

 

Яни не пуска новата песен, поне да трупаме гледания на реакцията на Кралицата Itsdro и "Върнах ти го".

 

Дори и ТОЙ е шокиран от естеството на клипа... :1000 (29): Специално го спря, за да предупреди, че видеото е за хора над определена възраст! :roll1: Яница разбива със скандалност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни не пуска новата песен, поне да трупаме гледания на реакцията на Кралицата Itsdro и "Върнах ти го".

 

Едно пиленце ми каза, че в Петък ще слушаме ГрандХита на Яни ... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни не пуска новата песен, поне да трупаме гледания на реакцията на Кралицата Itsdro и "Върнах ти го".

Всеки остава безмълвен пред майсторството и гения на Яница! :crybaby:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пропадне в момента който спре да прави скъпарски проекти. Тя няма певчески талант и лоялна фенска маса.

Има го и този момент, че нея хората я свързват с лъскавото и не се знае как биха я възприемали ако не е такава. Но аз лично смятам, че тя вече е преминала на етап, на който това да не е от такова значение, стига да поднася правилните песни, разбира се. Ето, че "Мина ми" си върви доста добре като за ТВ версия- ако беше с някой обикновен клип сигурно щеше да е направила 2-3 милиона вече, което не би било никак зле. А и отказването на Галена от наградите в крайна сметка й помогна- хората започнаха да гледат от друг ъгъл на нея, а после когато стана лидер и в анкетата съвсем си затвърди позициите, че хората ще са тук за нея дори и когато тя изглежда 'отказала се' от статуетки и тем подобни. Не е зле един изпълнител да си е извоювал такова ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно пиленце ми каза, че в Петък ще слушаме ГрандХита на Яни ... :Vishenka_05:

 

Още от сега е ясно, че четвъртък срещу пътък ще е най-дългата нощ за този месец. Всички срещи са отменени и чакаме с трепет Яни.

Силно се надявам да скандализира с хит. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от сега е ясно, че четвъртък срещу пътък ще е най-дългата нощ за този месец. Всички срещи са отменени и чакаме с трепет Яни.

Силно се надявам да скандализира с хит. :notworthy:

Оффф и аз...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божее, какво вълнение предизвиква тук Яница - не е истина. Че те новите песни на лидерките не се чакат толкова, колкото ново парче от нея. Да се чуди човек защо последните й песни правят едва 4 млн. и зациклят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божее, какво вълнение предизвиква тук Яница - не е истина. Че те новите песни на лидерките не се чакат толкова, колкото ново парче от нея. Да се чуди човек защо последните й песни правят едва 4 млн. и зациклят.

 

Ебават се хората, не се връзвай. И аз от време на време казвам за някоя певица "Херцогиня", "Императрица", "Престолонаследница" и "Пръсна като психопатка", прави нещата по-забавни. :lol: В това малоумие, в което живеем, трябва солидна доза хумор и да умееш от нищо да правиш нещо смешно.

 

Недалеч от "Исам те, полдувам", "конска пац" и подобни вечни форумски класики.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебават се хората, не се връзвай. И аз от време на време казвам за някоя певица "Херцогиня", "Императрица", "Престолонаследница" и "Пръсна като психопатка", прави нещата по-забавни.

 

Недалеч от "Исам те, полдувам", "конска пац" и подобни вечни форумски класики.

 

:roll1: :roll1:

 

На мен ми изглеждат сериозни, като я превъзнасят до небесата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Божее, какво вълнение предизвиква тук Яница - не е истина. Че те новите песни на лидерките не се чакат толкова, колкото ново парче от нея. Да се чуди човек защо последните й песни правят едва 4 млн. и зациклят.

Току-виж се окаже, че само нейните са истЕнски. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...