Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нямам търпение и аз до петък! Яница ще изкара мега хит, сигурно е, след като и двама форумци споделиха, че са я чули и я определят така! А с нивото, което е вдигнала може и да е най- големият й хит, въпреки, че тя има много през годините!

 

За клипвоете й с по 4 млн гледания и аз съм на мнение, че са толкова, защото не са купувани гледания, а и може да не са се прочули толкова в страни като Сърбия, Македония и останалите на Балканите, за да трупат и те. Но пък Яница е звезда в Румъния, което също е огромен успех, предвид малкото известни български изпълнители там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има го и този момент, че нея хората я свързват с лъскавото и не се знае как биха я възприемали ако не е такава. Но аз лично смятам, че тя вече е преминала на етап, на който това да не е от такова значение, стига да поднася правилните песни, разбира се. Ето, че "Мина ми" си върви доста добре като за ТВ версия- ако беше с някой обикновен клип сигурно щеше да е направила 2-3 милиона вече, което не би било никак зле. А и отказването на Галена от наградите в крайна сметка й помогна- хората започнаха да гледат от друг ъгъл на нея, а после когато стана лидер и в анкетата съвсем си затвърди позициите, че хората ще са тук за нея дори и когато тя изглежда 'отказала се' от статуетки и тем подобни. Не е зле един изпълнител да си е извоювал такова ниво.

Видя какво стана като пусна "Да ти олекне" . 2 милиона с 300 зора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видя какво стана като пусна "Да ти олекне" . 2 милиона с 300 зора.

 

С малката уговорка, че песента се хареса от много хора (например - от мен :)) и както и самата Галена каза - пуснала я е, независимо от факта, че е нямало да стане хит и го е знаела.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=97043&hl=

 

"Иска ли ти се" - Алисия, Димана - Невидима, Райна - Сърфирай с мен, Траяна - Свикнала съм, Ивана - Искам още, Гергана - Искам само любовта тти, Теодора, Тони Стораро - "Престъпление", Кали - Лошите взимат ни душите, Ваня - Ти ли си, Тони Стораро: "Фалшиви сълзи" ...

 

... песни, които и самите изпълнители вече не си спомнят, но ето, че са останали в сърцата на хората.

 

Не може само хитове, трябва и некомерсиално ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С малката уговорка, че песента се хареса от много хора (например - от мен :)) и както и самата Галена каза - пуснала я е, независимо от факта, че е нямало да стане хит и го е знаела.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=97043&hl=

 

"Иска ли ти се" - Алисия, Димана - Невидима, Райна - Сърфирай с мен, Траяна - Свикнала съм, Ивана - Искам още, Гергана - Искам само любовта тти, Теодора, Тони Стораро - "Престъпление", Кали - Лошите взимат ни душите, Ваня - Ти ли си, Тони Стораро: "Фалшиви сълзи" ...

 

... песни, които и самите изпълнители вече не си спомнят, но ето, че са останали в сърцата на хората.

 

Не може само хитове, трябва и некомерсиално ...

Ами какво друго да каже? Че е провал ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво друго да каже? Че е провал ли?

 

Колко си досаден!

 

Имам чувството, че живееш, за да сипеш хейт по Галена.

 

Какво искаш да каже? Жената обясни, че не е очаквала да стане хит, но я е пуснала за удоволствие.

 

И да - "Да ти олекне" е много по-харесвана и масово одобрявана от "Без теб". Преглътни го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво искаш да каже? Жената обясни, че не е очаквала да стане хит, но я е пуснала за удоволствие.

Ти вярваш ли и наистина?

 

И да - "Да ти олекне" е много по-харесвана и масово одобрявана от "Без теб". Преглътни го.

Ми то само вие Галеновите я слушате. Как ще не е одобрявана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти вярваш ли и наистина?

 

Защо да не й вярвам? Ти, като слушаш песента, струва ли ти се, че правена за дискотеките? То не може да се танцува на тая песен, как очакваш хората да избухват на нея и да има 10 млн. гледания. Това е парче за ценители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не й вярвам? Ти, като слушаш песента, струва ли ти се, че правена за дискотеките? То не може да се танцува на тая песен, как очакваш хората да избухват на нея и да има 10 млн. гледания. Това е парче за ценители.

DJското общество правят забързани клубни версии на всички балади. Разрови се малко в Soundcloud.

Link to comment
Сподели в други сайтове

DJското общество правят забързани клубни версии на всички балади. Разрови се малко в Soundcloud.

 

А пък "Пантера" има вече 19 млн., а "Пей сърце" - 18. :P

 

Преслава с песен с 20 млн. кога? Кога? Никога. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

DJското общество правят забързани клубни версии на всички балади. Разрови се малко в Soundcloud.

Когато Кралица Галс запее и Fast мълчи !!! Стига с тая Без теб , ами не става, пълен блювоч е . Приеми го

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Кралица Галс запее и Fast мълчи !!! Стига с тая Без теб , ами не става, пълен блювоч е . Приеми го

Коментира се, че ''Фукла'' ще направи за 24 часа 27 милиона гледания и ще подобри всички рекорди поставени към днешна дата!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментира се, че ''Фукла'' ще направи за 24 часа 27 милиона гледания и ще подобри всички рекорди поставени към днешна дата!!

От твоята клавиатура в Божийте очи/уши

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...