Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Яница и мегахит,мале мале докъде я докарахме-да чакаме от някаква треторазрядка мега хитове.Къде са Глория,Ивана и Азис да им покажат как се прави.

Засега Преслава,Галена,Деси Слава ,Емилия и Анелия издъжат жанра да е що годе с адекватни певици на сцената.И Джена имаше шанс,но уви и тя залезе.Само тия 5 те държат положението.Емануела не става-лек форд на сцената,евтиния и курвентия.Заради такива жанра е шит!

Коя песен на Янка пъпката помните от преди 2-3-4 години.НИКОЯ.Ккави мегахитове говорите,лапешка му работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ще чакам аз на Гло и Ивана бозите с по 300 хиляди гледания, а няма да чакам нова песен от Яница... :1000 (29):

 

Еми да -каквито феновете -такива и певиците.Сам си дай оценка за вкуса ти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница и мегахит,мале мале докъде я докарахме-да чакаме от някаква треторазрядка мега хитове.Къде са Глория,Ивана и Азис да им покажат как се прави.

Засега Преслава,Галена,Деси Слава ,Емилия и Анелия издъжат жанра да е що годе с адекватни певици на сцената.И Джена имаше шанс,но уви и тя залезе.Само тия 5 те държат положението.

Коя песен на Янка пъпката помните от преди 2-3-4 години.НИКОЯ.Ккави мегахитове говорите,лапешка му работа!

Всички песни от Всичко чуждо пожелаваш насам са й топ хитове и се знаят до днес!! И защо да не чакаме мегахитове от "треторазрядката"? Жената работи като луда от 2014 насам, старае се супер много за клипове и песни, защо да не й дадем шанс? Такива упорити хора заслужават да се издигат в кариерата си. Това, че няколко години е била във В групата на жанра, не означава, че с труд и качествени проекти не може да се издигне.

И Десислава никой не я бръснеше за жива допреди 2 години, но ето че влезе в Пайнер, надъха се и сега мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница и мегахит,мале мале докъде я докарахме-да чакаме от някаква треторазрядка мега хитове.Къде са Глория,Ивана и Азис да им покажат как се прави.

Засега Преслава,Галена,Деси Слава ,Емилия и Анелия издъжат жанра да е що годе с адекватни певици на сцената.И Джена имаше шанс,но уви и тя залезе.Само тия 5 те държат положението.Емануела не става-лек форд на сцената,евтиния и курвентия.Заради такива жанра е шит!

Коя песен на Янка пъпката помните от преди 2-3-4 години.НИКОЯ.Ккави мегахитове говорите,лапешка му работа!

Изтрий се ! Имаш пияна по устата !

Link to comment
Сподели в други сайтове

С намисане на името на Деси Слава няма да ме обориш.Това да го знаят и следващите защитници...

Да даваме и шанс на Янка ,но гледаме и реално на нещата-дайте ми клип с акапелно пеене на жената-нека да видим как пее,защото според мен и са съмнителни възможностите .Освен изброената песен аз лично друг хит не се сещам нейн.А вие си ги бройте за МЕГА И ГИГА!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че Яница и преди "Всичко чуждо" е имала попадения, която са били хитове - "Две в едно", "Спешно", "Любов необяснима". Не е като да е била тотална девета глуха винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че Яница и преди "Всичко чуждо" е имала попадения, която са били хитове - "Две в едно", "Спешно", "Любов необяснима". Не е като да е била тотална девета глуха винаги.

 

да беше в 8 ма :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато леля ви Янка стане на нивото на Глория,Ивана,Преслава,Деси Слава,Галена .Анелия и Азис ми я хвалете-дотогава е треторазрядка ,ако ще и 100 страници да изпишете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С намисане на името на Деси Слава няма да ме обориш.Това да го знаят и следващите защитници...

Да даваме и шанс на Янка ,но гледаме и реално на нещата-дайте ми клип с акапелно пеене на жената-нека да видим как пее,защото според мен и са съмнителни възможностите .Освен изброената песен аз лично друг хит не се сещам нейн.А вие си ги бройте за МЕГА И ГИГА!

Ама откъде да ти намеря акапелно пеене ако искаш да отида да я запиша в студиото на Пашев докато пее :wacko: Иначе ето едно много прилично изпълнение на песни със супер много текст без никакво място за поемане на въздух. Дори не очаквах, че ще се престраши да ги изпее на живо. Доколкото знам има стабилен опит по заведенията в Русе, така че гласовите й данни не бива да се слагат под въпрос.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти имаш бяло около устата си,но не коментирам,нали...

:roll1:

По всичко личи че ме познаваш... Ама говори си не ми пука

П.С. Я сега ни разкажи преди 2 години Кама какво точно ти каза в дискотеката та е тая омраза :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По всичко личи че ме познаваш... Ама говори си не ми пука

П.С. Я сега ни разкажи преди 2 години Кама какво точно ти каза в дискотеката та е тая омраза :3fdb8960598fa63e:

 

хаха Кама не я мразя ,просто не ме кефят "певачки" тип Кама и Андра -безгласни прости кифли,с претенции за ПЕВИЦА!!!

И неприязънта ми Кама не е от 2 години,но ти си малък и няма как да знаеш ,а още от 2000-2005 когато тая имаше МЕГА ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИИ ,А ГЛАСОВО ПОКРИТИЕ НУЛЕВО.

Такива хора ги ненавиждам,то и в живота ги има .

И с годините не я харесах ,та така до днес.

Преди 2 години попаднах случайно на нейно участие,беше поносимо зле 1 вата част,но като излезе ония оркестър-потрес.

Убедих се ,че има 3 хита от преди 14 години и дотам,не става за сериозна певица,не може да пее и няма усет за хитове отдавна.За цирка е ок,прави шоу с вулгарни подмятания и така.Та това е истината за Кама и моето отношение към нея.Не се дължи на Фокс или друг.И като гледам последните и интервюта,мрънкащата лелка не се променя :gun_bandana:

ЕДИН СЪВЕТ ОТ МЕН-КАТО СИ ИЗБИРАТЕ ЛЮБИМИ ПЕВИЦИ,ГЛЕДАЙТЕ ДА МОГАТ ДА ПЕЯТ.

АКО ИЗБОРА ВИ Е НА ГАРГИ,ЗНАЧИ СИ ПРЕДСТАВЕТЕ ЩО ЗА ВКУС ИМАТЕ -НЕ САМО ЗА ПЕВИЦИ,АМИ И ПО ПРИНЦИП!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Яница си има стабилни хитове, като за нея. Има и доста фенове, особено в Ютуб. За клипове...да не говорим. Едни от най-добрите напоследък.

От новата песен обаче не очаквам нищо - визиите и заглавието са ужасни. Дано да греша...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е едно нищо. Винаги е била такава. Съдбата ѝ е отредила място долу. Както и да се мъчи, каквито и "хитове" да направи, тя е утайката на чалгата. Това, че някакви извратени дечурлига я харесват не значи нищо. Дори обратното. Показва какво е нивото ѝ. Ако ще и морски фар да навре в хралупата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница е едно нищо. Винаги е била такава. Съдбата ѝ е отредила място долу. Както и да се мъчи, каквито и "хитове" да направи, тя е утайката на чалгата. Това, че някакви извратени дечурлига я харесват не значи нищо. Дори обратното. Показва какво е нивото ѝ. Ако ще и морски фар да навре в хралупата си.

Много ли те е яд? И все повече ще те хваща яд! Ще си умреш от яд и от злоба! Докато ти се давиш в злобата и яда си, Яни ще продължава да си прави хитове! Аре, марш! Злобар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ли те е яд? И все повече ще те хваща яд! Ще си умреш от яд и от злоба! Докато ти се давиш в злобата и яда си, Яни ще продължава да си прави хитове! Аре, марш! Злобар.

 

Да ме е яд от някаква сифилистичка и 2-3 нейни фьенове? :mf_surrender: 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...