Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фокса е казвал, че и текстът е купен, не знам доколко е вярно.

 

Не го е казал Фокса, а Камелия. В този форум отдавна не правят разлика между двете неща и ги смятат за едно цяло, с което ми правят чуден комплимент. Няма да се сърдя, разбира се! Не съм нарцис, но точно този комплимент ми харесва най-много, щото друг не може да се похвали с такъв. Това бяха минутки за реклама. :1000 (19):

 

Иначе да, сърбите са продали песента с текста, за да вдигнат цента. А Камелия е поискала от Мариета, да и направи същия текст. Това е...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса е казвал, че и текстът е купен, не знам доколко е вярно.

Лъже както всичко казано от него :baaasmiley:

 

Голям интригант ще излезеш, песента за която Галена я е посъветвала никога няма да излезе. А "Отново се родих" дори не е писана за Деса, просто й е дадена да не изпусне сезона. А "И на всички като тебе" беше готова няколко дни преди да излезе "Хит сезони -Есен" :1000 (19):

 

Айде без обиди, моля. Интригантка е Галена и феновете и сте усвоили това поведение.

Моето твърдение се базира на общото им интервю и приближените фенове на Деса, а твоето са просто думи незащитени с нищо. Не за пръв път интригантстваш. Знаем, че си маша на Галош за форумите и тя ти казва какви фитили да пускаш

 

Деска обеща в Черешката , че до 3 месеца ще е топ като фигура. Да видим B)

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъже както всичко казано от него :baaasmiley:

 

Деска обеща в Черешката , че до месеца ще е топ като фигура. Да видим B)

 

Фокса никога не лъже, а на "десовите" им се иска да е така. Фактите обаче не са във ваша полза.

 

Деса ще отслабне някой ден, вероятно, може би, евентуално, в зависимост от глупостите, които ни говори по въпроса, а ние знаем, че това няма да стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали си вярва? :roll1:

За 3 месеца е възможно. Защо да не си вярва. Имала еи други напълнявания през годините. Винаги е била популярна с бързо качване и сваляне. Отдавна не е посещавала доктор Емилова

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 3 месеца е възможно. Защо да не си вярва. Имала еи други напълнявания през годините. Винаги е била популярна с бързо качване и сваляне. Отдавна не е посещавала доктор Емилова

 

Да де, ама никога не е била толкова дебела, със сигурност. Аз снощи като я гледах, не вярвах на очите си. Направо се търкаля. Плюс това е на години, в които много трудно се смъква, защото обмяната на веществата не е същата като на младини. Съдя и по себе си, щото на нейните години ми се роди щерката и оттогава всяка година по 5-6 кила нагоре. И нема оправия, щото като са повече хора у дома, се готви постоянно и....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокса никога не лъже, а на "десовите" им се иска да е така. Фактите обаче не са във ваша полза.

 

Деса ще отслабне някой ден, вероятно, може би, евентуално, в зависимост от глупостите, които ни говори по въпроса, а ние знаем, че това няма да стане.

Може би ще отслабне след като с Благой се разделят?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е как Кама кавърдисаше предимно песни от певци - Миле Китич, Беки Бекич, Сеио Калач...

Странно ми е защо чака чак две години за да направи кавър нa Gde sam ti ja (Някой ден) ?

Докато останалите правеха кавъри предимно на песни от Индира ( Ивана, Магда, Вероника за други не знам) :3fdb8960598fa63e:

Вероника пък кавърдиса половин албум на Вики от 2005-та година. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъже както всичко казано от него :baaasmiley:

Айде без обиди, моля. Интригантка е Галена и феновете и сте усвоили това поведение.

Моето твърдение се базира на общото им интервю и приближените фенове на Деса, а твоето са просто думи незащитени с нищо. Не за пръв път интригантстваш. Знаем, че си маша на Галош за форумите и тя ти казва какви фитили да пускаш

 

Деска обеща в Черешката , че до 3 месеца ще е топ като фигура. Да видим B)

Малко трудно, аз като човек който тренира ти го казвам. Предвид,че я видях как ядеше, има страшно мноог килограми за сваляне. Сигурно едно 10/12 кила, което е много. Тя не трябва да излиза от фитнеса и да е на зверски режим за да го свали това до лятото. Просто се е запуснала свръх много, оставила се е и килограмите си трупат. Тя и в лице изглеждаше много подпухнала, да се стяга.

 

Нямам думи за Камелия, два пъти отложи премиерата на песента :Х

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям интригант ще излезеш, песента за която Галена я е посъветвала никога няма да излезе. А "Отново се родих" дори не е писана за Деса, просто й е дадена да не изпусне сезона. А "И на всички като тебе" беше готова няколко дни преди да излезе "Хит сезони -Есен" :1000 (19):

Ами не са само няколко дни... Фотото от снимачната площадка го е качила на 23 октомври т.е около 20 дни преди компилацията от 11 ноември. Значи песента навярно е била готова по-малко от месец след "С друг ме бъркаш" и едва две-три седмици след "#МамаУраган". Теорията, че Десислава може би я е имала по-отдавна си е доста логична. Аз лично се надявам да не е така, защото харесвам Галена и не ми се иска да се е възползвала от приятелството им, за да я прецака. От друга страна ми е трудно да си представя как вечно моткаща се изпълнителка като Деса си е харесала нещо и мигновенно е отишла при композитора и текстописката, от раз са сътворили и мелодия, и текст, включително и уж дълго умуваната фраза от припева, и са я направили, а още в някой от следващите дни режисьорът вече е бил на линия и са снимали... :D

 

Камелия наистина ли няма да пусна песента днес? Ще си изпусне шанса с това забавяне, колко му е да монтира някаква снимка и да качи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много загрижени, за шанс някакъв на Камелия с някаква песен, че чак мило да му стане на човек, от тази загриженост. :ar: Нищо ли не се случва в чалгата, че ни остана само да изразяваме загриженост? Награди, церемонии, концерти, турнета, чужбина, ама съвсем нищо ли не помръдва? :scratch: Дори промоцията на Константин не се обсъжда, а Николета Лозанова снощи се постара, да я представи във възможно най-скандален вид, какъвто това напиване в "Плаза" нямаше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжливото кръгло Фатме и още по-лъжливото овчарче Слафчо разправят от поне 3 години как щяла да влиза във форма. Единствената форма в която гледам е влезнала е кръглата, та ако това е целяла, браво, тя е нашата гордост!!!11111!!!!1!1!!1111!!!!!!!1111111

 

Тя междудругото и юбилеен концерт разправяше, че щяла да прави миналата година, ама гледам май ще е за някоя следваща петилетка ... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много загрижени, за шанс някакъв на Камелия с някаква песен, че чак мило да му стане на човек, от тази загриженост. :ar: Нищо ли не се случва в чалгата, че ни остана само да изразяваме загриженост? Награди, церемонии, концерти, турнета, чужбина, ама съвсем нищо ли не помръдва? :scratch: Дори промоцията на Константин не се обсъжда, а Николета Лозанова снощи се постара, да я представи във възможно най-скандален вид, какъвто това напиване в "Плаза" нямаше.

Ами Кама за първи път от няколко години има реалния шанс да направи истински голям хит и да се присъедини към Деса в клуба 'Актуални пенсионерки', нормално е да има вълнение и загриженост за нея. :D

А в чалгата никой нищо не пуска в Пайнер, че да се случва нещо. Ясно е, че всички пак ще се изсипят март или май да представят новите парчета и ще стане претрупано като миналата година... не знам защо го правят така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се търкаля. Плюс това е на години, в които много трудно се смъква, защото обмяната на веществата не е същата като на младини. Съдя и по себе си, щото на нейните години ми се роди щерката и оттогава всяка година по 5-6 кила нагоре. И нема оправия...

 

Ще рече човек, че ти си я разждал. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много загрижени, за шанс някакъв на Камелия с някаква песен, че чак мило да му стане на човек, от тази загриженост. :ar: Нищо ли не се случва в чалгата, че ни остана само да изразяваме загриженост? Награди, церемонии, концерти, турнета, чужбина, ама съвсем нищо ли не помръдва? :scratch: Дори промоцията на Константин не се обсъжда, а Николета Лозанова снощи се постара, да я представи във възможно най-скандален вид, какъвто това напиване в "Плаза" нямаше.

 

Ами какво да се интересуваме!? От клипчето на Яница дето сигурно ще излезе лятото ли?

 

Пък и нали искаш пропагандата ти да върви... Всички сме фенове на Камица и чакаме със затаен дъх песничката й. Не си ли щастлив? :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...