Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Желязно представяне - пеене, контакт с публиката, присъствие... Въобще, Галин ги сцепи на тоя концерт.

 

Да, много добро представяне. Имаше ли бис? Всъщност освен Татяна кои други бяха с бис?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Деса ако беше забавна и симпатична с изцепките и неадекватността си, то Галин все пак е мъж и е несериозно такова държание. Не ми харесва определено... и цепи бруталния диалект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много добро представяне. Имаше ли бис? Всъщност освен Татяна кои други бяха с бис?

Преси с три биса :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, Галин как се опитват да го изкарат хетеро с неговия въпрос към Светлана дали тя има приятел. Дано с Драго се изпуснат на тема "гейове", през някоя от следващите вечери, и да гледаме сеир. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, Галин как се опитват да го изкарат хетеро с неговия въпрос към Светлана дали тя има приятел. Дано с Драго се изпуснат на тема "гейове", през някоя от следващите вечери, и да гледаме сеир. :3fdb8960598fa63e:

Да :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неудобно ми е да гледам Галин, но така е когато човек не е себе си, толкова неестествен.

 

Да бе, виж какъв пич стана Рики Мартин, след като си призна, че е на другия бряг. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото бях слушал някакво негово интервю, май в някво радио, и беше казал нещо от сорта "то личния ми живот не е някаква тайна, които трябва- семейството ми и приятелите ми, знаят как стоят нещата при мене, просто не искам да е достояние на медиите, защото личният живот е си е мой. Никой досега не е нацелил с кого съм и се радвам ". По-голямо признание от това не знам, освен да си го каже в прав текст. Кое нормално момче си крие толкова много гаджетата? И кой казва "който трябва знае как са нещата при мене"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихо, че зайка може да е наблизо :D

 

Е, тя е свикнала. При тези популярните мъжлета има един такъв ефект. Докато са още мъже, мъжката публика ги гледа накриво, а женската страхливо. Особено, ако приятелите им са ревнивци. Обаче, разбере ли се, че въпростият е безопасен за жените се случва така, че жените откачат на спокойствие, а мъжете го гледат с интерес. Много е странно, но някакъв такъв феномен забелязвам. А интереса се вдига до небесата. Пример - Азис.

 

 

А Галин кога ще си признае? :baaasmiley:

 

Митко Пайнера не дава. Той го продуцира като мъж, а не като....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя е свикнала. При тези популярните мъжлета има един такъв ефект. Докато са още мъже, мъжката публика ги гледа накриво, а женската страхливо. Особено, ако приятелите им са ревнивци. Обаче, разбере ли се, че въпростият е безопасен за жените се случва така, че жените откачат на спокойствие, а мъжете го гледат с интерес. Много е странно, но някакъв такъв феномен забелязвам. А интереса се вдига до небесата. Пример - Азис.

 

Митко Пайнера не дава. Той го продуцира като мъж, а не като....

Много точно ги каза и двете неща, евала. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя е свикнала. При тези популярните мъжлета има един такъв ефект. Докато са още мъже, мъжката публика ги гледа накриво, а женската страхливо. Особено, ако приятелите им са ревнивци. Обаче, разбере ли се, че въпростият е безопасен за жените се случва така, че жените откачат на спокойствие, а мъжете го гледат с интерес. Много е странно, но някакъв такъв феномен забелязвам. А интереса се вдига до небесата. Пример - Азис.

Митко Пайнера не дава. Той го продуцира като мъж, а не като....

Това, че харесваш мъже, не значи, че не си мъж :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя е свикнала. При тези популярните мъжлета има един такъв ефект. Докато са още мъже, мъжката публика ги гледа накриво, а женската страхливо. Особено, ако приятелите им са ревнивци. Обаче, разбере ли се, че въпростият е безопасен за жените се случва така, че жените откачат на спокойствие, а мъжете го гледат с интерес. Много е странно, но някакъв такъв феномен забелязвам. А интереса се вдига до небесата. Пример - Азис.

Не, защо да е странно? Напълно в реда на нещата - за жените да бъдат "откраднати", опасност няма, а мъжете пък го гледат като нещо крайно далечно и "безопасно". Не мисля, че кариерата на Галин би се "срутила", както се твърди, ако той вкара гей "картата" в употреба. Може би трябва да изчака, но ако постъпи както трябва - това би му било единствено в плюс. Но след време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...