Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тя си измисля тая :D

Да, първият път е гласувала за тези песни, които й показва и после като е видяла празни квадратчета е решила да гласува пак. И после ги обвинява, че не може да изшмекерува. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сбогом моя голям любов

ти върви и помни

в друг живот няма да допусна аз

да застане нещо между нас

пазя те в сърцето си!

Невероятна песен!! :heart: :heart: :heart:

 

Няма омръзванееее :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво прави "Мръсни думи говори" в номинациите? Мария или Фики са се осрали?

Че какъв е проблемът, песента стана доста популярна в първите дни. И аз гласувах за нея за дует :dontknow:

Иначе нищо странно не виждам гласовете на Фики да скочат със стотина за час... ако си е споделил анкетата във фейсбук или нещо подобно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти сериозно ли? :lol:

Ми да, какво толкова. След първите три дуета, никой друг не изпъква кой знае колко. Песен на Кости, добър клип, фийчъринг на Азис и Фики - създава интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е забавно - Фики се очертава без награда към момента :3fdb8960598fa63e:

Което е жалко, защото може да е турчин/мангал, но в момента като продукция и глас няма конкуренция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е забавно - Фики се очертава без награда към момента :3fdb8960598fa63e:

Той ти е фаворит от бая време, много ме кефиш как не пропускаш да му сипеш при възможност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е жалко, защото може да е турчин/мангал, но в момента като продукция и глас няма конкуренция.

Пълни глупости. Пази боже от конкуренция на анадолски глас и продукция като Издислав :mf_surrender:

 

Той ти е фаворит от бая време, много ме кефиш как не пропускаш да му сипеш при възможност.

Много е противен и ужасен. Най-накрая си пролича, че като баща му не го бута, хората харесват повече Галин.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Фики е потресаващ. Да, има глас и това никой не може да го отрече, но като песни, клипове и ВИЗИЯ е просто дъно..

Виеща горила без капка мозък с обезобразено тяло (което в момента прилича на пирожка... и ще става по-зле :helpsmilie: ). Честно се чудя кой и как го харесва. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Фики е потресаващ. Да, има глас и това никой не може да го отрече, но като песни, клипове и ВИЗИЯ е просто дъно..

Виеща горила без капка мозък с обезобразено тяло (което в момента прилича на пирожка... и ще става по-зле :helpsmilie: ). Честно се чудя кой и как го харесва. :helpsmilie:

Не може да избяга от гените. Виж татко мечок, че прилича на 60-годишен :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина Фики е потресаващ. Да, има глас и това никой не може да го отрече, но като песни, клипове и ВИЗИЯ е просто дъно..

Виеща горила без капка мозък с обезобразено тяло (което в момента прилича на пирожка... и ще става по-зле :helpsmilie: ). Честно се чудя кой и как го харесва. :helpsmilie:

itsdro :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може да избяга от гените. Виж татко мечок, че прилича на 60-годишен :3fdb8960598fa63e:

 

Напротив Cally Фики е певец с главно П и има огромна певческа разлика между него и Галин , втория по ми прилича на куку и мисля,че до 1-2 години ще се изхаби , както стана с Андреа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е забавно - Фики се очертава без награда към момента :3fdb8960598fa63e:

Фейковете на Фики се увеличават, минал е Преслава в Песен и Видеоклип на годината, на втория етап ще видиш какви схеми ще има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сбогом моя голям любов

ти върви и помни

в друг живот няма да допусна аз

да застане нещо между нас

пазя те в сърцето си!

Невероятна песен!! :heart: :heart: :heart:

 

Много я плюеха за припева, а той е толкова набиващ се, че понякога ей така от нищото на човек му изскача в съзнанието да си затананика 'Мангава, мангава, мангава тут'... :1000 (29): Като цяло текста е на доста високо ниво, пък който не е разбрал идеята на припева- негова си работа.

Само френската част май така и никой не я преведе тук? :D

 

Между другото, най-малкият хит на Десислава от 2016- "Отново се родих" вече има 6 милиона. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фейковете на Фики се увеличават, минал е Преслава в Песен и Видеоклип на годината, на втория етап ще видиш какви схеми ще има.

В Песен не е все още.

Но някой да му запише резултата сега и да го следи. За два часа е качил по 300 гласа средно във всяка категория :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Песен не е все още.

Но някой да му запише резултата сега и да го следи. За два часа е качил по 300 гласа средно във всяка категория :mf_surrender:

118. Фики - Is This Love

1252 (4.1%)

119. Фики - Вертолета

1390 (4.6%)

120. Фики - Ти си ми сърцето

1335 (4.4%)

Смях и позор. Къде е онзи умник momo дето обяснявяше, че Галин си купувал гласовете ? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за вярване какво напомпване става на Фики и Преслава пак... Все едно в началото на видяхме на какво ниво са според истинското мнение на хората...

Преслава вече е минала Емануела за Певица и се е насочила към Десислава, а Фики изведнъж от нищото вече взе да се бори за номинации в Песен и с трите си песни за годината... Наистина смях!

Поне за момента не са се насочили да детронират Галена и Галин, но кой знае накъде може да отидат нещата тук и най-вече във финалното гласуване...

Link to comment
Сподели в други сайтове

118. Фики - Is This Love

1252 (4.1%)

119. Фики - Вертолета

1390 (4.6%)

120. Фики - Ти си ми сърцето

1335 (4.4%)

Смях и позор. Къде е онзи умник momo дето обяснявяше, че Галин си купувал гласовете ? :mf_surrender:

Хаха .. 10 минути по-късно и трите песни са с точно 10 гласа отгоре ... :mf_surrender:

 

п.с. След 1 минута - още 1 глас и за трите песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за вярване какво напомпване става на Фики и Преслава пак... Все едно в началото на видяхме на какво ниво са според истинското мнение на хората...

Преслава вече е минала Емануела за Певица и се е насочила към Десислава, а Фики изведнъж от нищото вече взе да се бори за номинации в Песен и с трите си песни за годината... Наистина смях!

Поне за момента не са се насочили да детронират Галена и Галин, но кой знае накъде може да отидат нещата тук и най-вече във финалното гласуване...

Какво странно има при Преслава? Анти-феновете и се оляхте. Факт е, че е певицата с най-много фенове и като цяло една от най-одобряването. Тръгнала да се занимава с манипулиране на вот :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина предлагам и Изборът на зрителите да няма- пълна пародия... отново... :1000 (29):

 

Какво странно има при Преслава? Анти-феновете и се оляхте. Факт е, че е певицата с най-много фенове и като цяло една от най-одобряването. Тръгнала да се занимава с манипулиране на вот :mf_surrender:

Защо тези фенове не я подкрепиха първите дни, а тя изведнъж дръпна рязко от вчера? Същата работа като сега с Фики. Не съм казал, че те самите го правят, но е възможно и те да са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...