Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Възможно е и от Пайнер да го правят - те 3 години го бутат Фикрет навсякъде и са умряли от срам като са видели каква мижава подкрепа има циганина :mf_surrender:

Само да не го направят Певец вместо Галин, че тогава смехът ще е сто пъти по-голям... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия 30 000 гласа където са отчетени хич не ми се виждат реални. Къде са тези 30000 фенове на концертите? :mf_surrender:

А къде са тия 20 000 000 в тубата? :D

П.С гласовете са 10 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина предлагам и Изборът на зрителите да няма- пълна пародия... отново... :1000 (29):

Защо тези фенове не я подкрепиха първите дни, а тя изведнъж дръпна рязко от вчера? Същата работа като сега с Фики. Не съм казал, че те самите го правят, но е възможно и те да са.

Че първият ден Преслава водеше в Идол, даже и 2 неини клипа влизаха в номинации за Клип. А и го споделя във фейсбук, не виждам нищо смущаващо, че още хора го виждат и я подкрепят.

За Яница не се учудваме, но щом е Преслава значи тя манипулира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певец - Жиги

Певица - Кресла

"Любиците на народа"

:3fdb8960598fa63e:

Ами ето, да се види нагледно колко лесно се получава манипулацията през последните години, покрай която другите любимци- Галена, Анелия, Джена, Галин, Емилия, а сега вече и Емануела и Десислава, постоянно оставаха прецаквани заради фаворитизирането на две имена... И се вижда как тази система на Пайнер доведе целия жанр до разпад, щом си спряха дори и 15-годишната традиция да раздават награди. Казвал съм го- за някои неща Фокса и Кама са доста прави...

 

Че първият ден Преслава водеше в Идол, даже и 2 неини клипа влизаха в номинации за Клип. А и го споделя във фейсбук, не виждам нищо смущаващо, че още хора го виждат и я подкрепят.

За Яница не се учудваме, но щом е Преслава значи тя манипулира.

Това беше само в началото, когато гласовете не бяха толкова много и беше по-лесно някой да задмине друг. После Галена, Емануела и Десислава си се закрепиха в ТОП 3 преди Преслава отново да дръпне от нищото. Как може въобще да ни се налага на няколко човека да обясняваме тези неща сто пъти, при положение, че са очевидни?

Но не отричам, че е възможно отчасти да е заради масовото налагане в нейния фейсбук. Но не е само това.

За Яница не виждам нищо смущаващо, в началото феновете я подкрепяха, но после когато имена като Цветелина Янева и Емилия започнаха да рекламират анкетата, я задминаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Яница не се учудваме, но щом е Преслава значи тя манипулира.

:1000 (29): :1000 (29):

Да си я видял да води някъде?

Ама щом нашата любимка Теди не води никъде, значи Яница манипулира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук поне няколко казаха, че са гласували повече от един път (и не само фенове на Преслава).

Айде стига с тея драми...

Удар ще получим, че Десислава ще изпадне от топ 3.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво и дали манипулира ама както писах в темата това, което ми показа как съм гласувал няма нищо общо с това как наистина гласувах...

Смятам, че съм достатъчно грамотен и все още мозъкът ми не е изтекъл за да си дам гласа за Райна в Музикален Идол, Джрдан и Борис Дали за Певец, Кали и Яница за Певица, Карлос за Дуетна песен, Балада за Димана и още много такива тъпотии... хахах

Мерси от мен за този Избор на зрителите....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво и дали манипулира ама както писах в темата това, което ми показа как съм гласувал няма нищо общо с това как наистина гласувах...

Смятам, че съм достатъчно грамотен и все още мозъкът ми не е изтекъл за да си дам гласа за Райна в Музикален Идол, Джрдан и Борис Дали за Певец, Кали и Яница за Певица, Карлос за Дуетна песен, Балада за Димана и още много такива тъпотии... хахах

Мерси от мен за този Избор на зрителите....

Сигурно Преслава е манипулирала така да гласуваш :Vishenka_05: Нали тя прави всички схеми.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно Преслава е манипулирала така да гласуваш :Vishenka_05: Нали тя прави всички схеми.

 

Значи тази пица пред вратата ми същата вечер не е била случайна?! Кой знае какво е сложила вътре!!!

Още не съм на себе си!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тази пица пред вратата ми същата вечер не е била случайна?! Кой знае какво е сложила вътре!!!

Още не съм на себе си!

Кралица! Помага на треторазрядните с гласове. После била алчна :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук поне няколко казаха, че са гласували повече от един път (и не само фенове на Преслава).

Айде стига с тея драми...

Удар ще получим, че Десислава ще изпадне от топ 3.

За Десислава от край време се вижда, че си е в ТОП 3 и една манипулирана анкета няма да промени това. А и за момента си остава в Топ 3 при Певица- Емануела е тази, която изпадна.

Не беше ли и ти самия изказал вчера мнението си, че не е хубаво да се наблюдава подобен нереален вот за Преслава?

 

Но ОК, да приемем, че рязкия й скок като по чудо е реален и многобройните й фенове изведнъж са решили да я подкрепят след няколко дена... Обективно ли е според някой от вас тя да влиза в ТОП 3? Ок, махаме и Десислава от уравнението- над Преслава при всяко положение остават Галена, Емануела и Анелия. При Идол и Галин. Откъдето и да го погледне човек, тя не е в ТОП-а, а ситуацията с вота е комична... Но вече наистина не ми се занимава да се обяснявам повече... По-скоро ще чакам моментът, в който Преслава отново ще бъде онази певица, която наистина ще заслужава такова налагане от феновете и когато и аз самият ще я харесвам малко повече... Малко вероятен при настоящата ситуация, в която за нея всъщност няма добър вариант, но кой знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Догодина предлагам и Изборът на зрителите да няма- пълна пародия... отново... :1000 (29):

Защо тези фенове не я подкрепиха първите дни, а тя изведнъж дръпна рязко от вчера? Същата работа като сега с Фики. Не съм казал, че те самите го правят, но е възможно и те да са.

 

Ти гледай да не получиш нещо вече от злоба против Преслава , кой ще тръгне да манипулира вота , всички знаем ,че Деси Слава е с много по-малко фенове от Преслава за тва ,че не виждам нищо манипулиращо Преслава да минава Деси Слава , за това не се вкарвай много във филми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледай да не получиш нещо вече от злоба против Преслава , кой ще тръгне да манипулира вота , всички знаем ,че Деси Слава е с много по-малко фенове от Преслава за тва ,че не виждам нищо манипулиращо Преслава да минава Деси Слава , за това не се вкарвай много във филми!

 

Къде бяха тия фенове на Преслава първите 3 дни? Хем тя споделяше линка... Кучета ли ги бяха яли, че се появиха изведнъж?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти гледай да не получиш нещо вече от злоба против Преслава , кой ще тръгне да манипулира вота , всички знаем ,че Деси Слава е с много по-малко фенове от Преслава за тва ,че не виждам нищо манипулиращо Преслава да минава Деси Слава , за това не се вкарвай много във филми!

Ок, махнахме Десислава- залязлата ретро звезда без фенове и без хитове...

Реално ли е да слагате Преслава в ТОП 3, над много по-успешните за 2016 Емануела, Анелия, Галин, скоро може би и Галена? Добавям и Емилия, която също има повече от един хит. Хах, та аз дори и Теди Александрова мога да сложа в уравнението, защото и тя беше по-успешна...

Преслава да се стяга, и феновете й също- но не да се стягат да гласуват от още повече прокси сървъри, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тази пица пред вратата ми същата вечер не е била случайна?! Кой знае какво е сложила вътре!!!

Още не съм на себе си!

Понякога има повтарящи се IP-та, не знам на какво точно се дължи, някой по-компетентен да обясни. И явно ти показва гласа на другия гласувал от същото IP :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рамания е къща за някои, както и единствения подем, чрез който гласът им може да бъде чут, и това личи от километър.

 

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, махнахме Десислава- залязлата ретро звезда без фенове и без хитове...

Реално ли е да слагате Преслава в ТОП 3, над много по-успешните за 2016 Емануела, Анелия, Галин, скоро може би и Галена? Добавям и Емилия, която също има повече от един хит. Хах, та аз дори и Теди Александрова мога да сложа в уравнението, защото и тя беше по-успешна...

Преслава да се стяга, и феновете й също- но не да се стягат да гласуват от още повече прокси сървъри, де...

 

Пайнер трябва да са супер заблудени, ако дадат награда на Жалка в която и да е категория, както и на Фикчо.

От много време наградите не се връчват за това кой колко е работил през годината. Преслава си остава с най-голяма фенска маса и има най-голям интерес към нея, а певец задължително Галин, защото от мъжете той предизвиква най-голям интерес и е с най-многобройна публика, а и почти всяка негова песен до момента му е ТОТАЛЕН ХИТ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, махнахме Десислава- залязлата ретро звезда без фенове и без хитове...

Реално ли е да слагате Преслава в ТОП 3, над много по-успешните за 2016 Емануела, Анелия, Галин, скоро може би и Галена? Добавям и Емилия, която също има повече от един хит. Хах, та аз дори и Теди Александрова мога да сложа в уравнението, защото и тя беше по-успешна...

Преслава да се стяга, и феновете й също- но не да се стягат да гласуват от още повече прокси сървъри, де...

 

Спокойно не се дразни и не мисли ,че твойта Деса е по-успешна през годината , защото един от големите самостоятелни хитове на годината "Няма да ти пиша" е по-хитова от всички песни на Деса през годината , а и когато Деси бъде с най-много участия тогава претендирай.Незнам кое ти е странното за вота ,но си е факт ,че тая година е по-обективно от всякога , така че не се нервирай и аз искам Деси да е певица на годината , но няма

масата от фенове на Преслава , която каквото и да направи през годината пак ще я подкрепят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...