Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Наистина ли повече от 9300 човека са гласували в анкетата на Пайнер за ТРИ дни, или някои сериозно си играят с програмите за скриване на АйПи адреси?

Галена поведе стремоглаво, Деси Слава пак е втора за Певица, изпада от Песен засега, Преслава от ПЕТА стана трета за Идол, четвърта за Певица, взлезе в Песен...

Има още 5 дни до гласуването и ако анкетата достигне 20 000 гласували, ще ми е малко странен този интерес към нея.... Как мислите, възможно ли е да има 20 000 гласували?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина ли повече от 9300 човека са гласували в анкетата на Пайнер за ТРИ дни, или някои сериозно си играят с програмите за скриване на АйПи адреси?

Галена поведе стремоглаво, Деси Слава пак е втора за Певица, изпада от Песен засега, Преслава от ПЕТА стана трета за Идол, четвърта за Певица...

Има още 5 дни до гласуването и ако анкетата достигне 20 000 гласували, ще ми е малко странен този интерес към нея.... Как мислите, възможно ли е да има 20 000 гласували?!

По-рано днес беше доказано, че голяма част от гласовете за Преслава и Ивелина през последното денонощие не са реални. То е ясно, че и при други изпълнители е така, но това е най-ясно забележимият случай към момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-рано днес беше доказано, че голяма част от гласовете за Преслава и Ивелина през последното денонощие не са реални. То е ясно, че и при други изпълнители е така, но това е най-ясно забележимият случай към момента.

Как е станало ясно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-рано днес беше доказано, че голяма част от гласовете за Преслава и Ивелина през последното денонощие не са реални. То е ясно, че и при други изпълнители е така, но това е най-ясно забележимият случай към момента.

И как беше доказано? Преслава още първия ден поведе за Идол, после Галена я мина и сега става пак трета и е проблем :1000 (21):

Фенове ли няма? А как Галена мина Преслава и Емануела за няколко часа без агитация, или и тя е с Прокси? Днес веднага след като Преслава натрупа гласове в Идол, Емануела я настигна и разликата им беше 2-3 гласа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да няма 20000 гласували. Отнема точно 5 минути гласуването, всеки, който види линка, може да гласува, дори и да не е запален фен. Да не говорим, че всички без Галена, си го споделиха. Това е огромна аудитория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как беше доказано? Преслава още първия ден поведе за Идол, после Галена я мина и сега става пак трета и е проблем :1000 (21):

Фенове ли няма? А как Галена мина Преслава и Емануела за няколко часа без агитация, или и тя е с Прокси? Днес веднага след като Преслава натрупа гласове в Идол, Емануела я настигна и разликата им беше 2-3 гласа.

Еми Преслава беше зациклила, при което в рамките на няколко часа започна да расте изключително диспропорционално подкрепата за нея и сестра ѝ, след кото си върна стария темп. Естествено, че нещо не е наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми Преслава беше зациклила, при което в рамките на няколко часа започна да расте изключително диспропорционално подкрепата за нея и сестра ѝ, след кото си върна стария темп. Естествено, че нещо не е наред.

Ама то реално погледнато при всички е така. Емануела показа сила и от време на време пак прави по 100 гласа наведнъж. Галена също за няколко часа мина всичко и всички, Галин днес казаха тук, че също цакал по много гласове от 09:00ч. до към 18-19:00ч. Но не разбирам защо обвинявате само Преслава!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е станало ясно?

И как беше доказано? Преслава още първия ден поведе за Идол, после Галена я мина и сега става пак трета и е проблем :1000 (21):

Фенове ли няма? А как Галена мина Преслава и Емануела за няколко часа без агитация, или и тя е с Прокси? Днес веднага след като Преслава натрупа гласове в Идол, Емануела я настигна и разликата им беше 2-3 гласа.

И двете изведнъж дръпнаха нереално бързо при поп-фолка и фолклора, а малко по-късно беше качен и някакъв чат с един от феновете на Преслава, който признава, че е гласувал 10 пъти. То така или иначе просто няма как на този етап от гласуването толкова рязко да се променят позициите. Онова на Емануела и Галена беше на по-ранен етап, когато не говорехме за хиляди гласове и разлики от няколкостотин гласа.

За жалост и този вариант на наградите се оказа не съвсем ефективен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете изведнъж дръпнаха нереално бързо при поп-фолка и фолклора, а малко по-късно беше качен и някакъв чат с един от феновете на Преслава, който признава, че е гласувал 10 пъти. То така или иначе просто няма как на този етап от гласуването толкова рязко да се променят позициите. Онова на Емануела и Галена беше на по-ранен етап, когато не говорехме за хиляди гласове и разлики от няколкостотин гласа.

За жалост и този вариант на наградите се оказа не съвсем ефективен...

Fast го написа в публичния чат в индекса на форума, а и неговите 9 допълнителни гласа не са променили нищо. Всички се изхитрят, но нищо необичайно няма към момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете изведнъж дръпнаха нереално бързо при поп-фолка и фолклора, а малко по-късно беше качен и някакъв чат с един от феновете на Преслава, който признава, че е гласувал 10 пъти. То така или иначе просто няма как на този етап от гласуването толкова рязко да се променят позициите. Онова на Емануела и Галена беше на по-ранен етап, когато не говорехме за хиляди гласове и разлики от няколкостотин гласа.

За жалост и този вариант на наградите се оказа не съвсем ефективен...

Е, ти какво очакваше? Естествено, че ще има манипулации при всеки вид гласуване. Поне този път наистина се вижда, че е от хората продиктувано, а не от шефа и неврозните кокошки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast го написа в публичния форум, неговите 9 допълнителни гласа не са променили нищо. Всички се изхитрят, но нищо необичайно няма към момента.

Е, 10 гласа от този фен, 10 от онзи- ето ти изпреварването... :1000 (29): Не изключвам и възможността от Пайнер да са направили манипулацията, която си беше очевидна конкретно при Преслава. А че всички фенове хитруват- така е, но това е първият по-шокиращ случай на явна нередност. Не е изключено в бъдеще да има и други.

 

Е, ти какво очакваше? Естествено, че ще има манипулации при всеки вид гласуване. Поне този път наистина се вижда, че е от хората продиктувано, а не от шефа и неврозните кокошки.

Както казах и по-рано днес- поне да бяха започнали да манипулират от самото начало, а не няколко дена по-късно, когато ТОП 3 беше подреден идеално според желанията на хората... и изведнъж обичайната заподозряна от нищото реши пак да се развихря из него...:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, 10 гласа от този фен, 10 от онзи- ето ти изпреварването... :1000 (29): Не изключвам и възможността от Пайнер да са направили манипулацията, която си беше очевидна конкретно при Преслава. А че всички фенове хитруват- така е, но това е първият по-шокиращ случай на явна нередност. Не е изключено в бъдеще да има и други.

А защо само феновете на Преслава да могат да гласуват по повече от един път...?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо само феновете на Преслава да могат да гласуват по повече от един път...?

Със сигурност не гласуват само те- най-малкото и фенове на Галена подметнаха, че са гласували повече от веднъж чрез прокси. Но днешният случай просто беше най-фрапиращ- изведнъж Преслава и Ивелина дръпнаха нереално бързо и започнаха да изпреварват изпълнителите от изградената предишните няколко дена по-силна конкуренция. Съвсем очевидно става дума за по-голяма манипулация от обичайната, която навярно практикуват феновете на всички, но не ми се обяснява повече по тази тема...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поствам ТОП 6 във всяка категория, пак ще сравним ако има някакъв голям скок:

 

Албума и фолклорните не ме касаят.

 

Видеоклип на годината

1. Галена и Цветелина Янева - Пей, сърце - 2673

2. Деси Слава - И на всички като теб - 2353

3. Галена - #МамаУраган - 2284

4. Анелия - Дай ми още - 2266

5. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш - 1229

6. Галин - Царя на купона - 1074

 

Баладичен хит на 2016

1. Деси Слава - В друг живот - 6824

2. Малина - Не те забравям - 3886

3. Кали - Докато спра да дишам - 3667

4. Галин - Ще остана - 3507

5. Нелина - От щастието най-боли - 2247

6. Фики - Is This Love - 1996

 

Дуетна песен на 2016

1. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 5840

2. Галена и Цветелина Янева - Пей, сърце - 5168

3. Деси Слава и Галин - Нека да е тайно - 3705

4. Емилия и Цеци Лудата глава - California - 2500

5. Мария, Фики и Азис - Мръсни думи говори - 1340

6. Кристали и Анелия - Моят мъж - 1331

 

Песен на 2016

1. Галена и Цветелина Янева - Пей сърце - 2343

2. Галена - #МамаУраган - 1530

3. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 1506

4. Преслава - Няма да ти пиша - 1432

5. Анелия - Дай ми още - 1418

6. Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 1311

 

Прогрес на 2016

1. Емануела - 5380

2. Деси Слава - 4138

3. Галин - 3385

4. Яница - 2902

5. Анелия - 2678

6. Теди Александрова - 2632

 

Певец на 2016

1. Галин - 6926

2. Константин - 6382

3. Фики - 4121

4. Борис Дали - 3636

5. Джоран - 2216

6. Веселин Маринов - 2167

 

Певица на 2016

1. Галена - 4221

2. Деси Слава - 3803

3. Емануела - 3678

4. Преслава - 3643

5. Анелия - 2751

6. Яница - 1186

 

Музикален идол на 2016

1. Галена - 3421

2. Емануела - 2971

3. Преслава - 2940

4. Деси Слава - 2797

5. Галин - 2573

6. Анелия - 2117

 

Интересно ми е обаче как Фики изведнъж влезна във клип :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е най-гадната. Чудя се дали е "Дишай" или "Нашето любов е" - а и двете имат клип, а най-хубавите й песни - не. :whistling:

Пусни си Нашето любов е, мисля че на зики, ремиксирана с Галин , брутална е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и той нещо е купувал гласове май. беше много назад в повечето категории, много се е изкачил.

 

Какво прави "Мръсни думи говори" в номинациите? Мария или Фики са се осрали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

В рамките на два часа:

Видеоклип на годината

1. Галена и Цветелина Янева - Пей, сърце - 11

2. Деси Слава - И на всички като теб - 6

3. Галена - #МамаУраган - 10

4. Анелия - Дай ми още - 7

5. Фики ft. Галена - С друг ме бъркаш - 113

6. Галин - Царя на купона - 8

 

Баладичен хит на 2016

1. Деси Слава - В друг живот - 34

2. Малина - Не те забравям - 32

3. Кали - Докато спра да дишам - 42

4. Галин - Ще остана - 15

5. Нелина - От щастието най-боли - 35

6. Фики - Is This Love - 120

 

Дуетна песен на 2016

1. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 23

2. Галена и Цветелина Янева - Пей, сърце - 24

3. Деси Слава и Галин - Нека да е тайно - 16

4. Емилия и Цеци Лудата глава - California - 14

5. Мария, Фики и Азис - Мръсни думи говори - 97

6. Кристали и Анелия - Моят мъж - 17

 

Песен на 2016

1. Галена и Цветелина Янева - Пей сърце - 14

2. Галена - #МамаУраган - 7

3. Емануела и Константин - Не ме заслужаваш - 9

4. Преслава - Няма да ти пиша - 5

5. Анелия - Дай ми още - 5

6. Галин ft. Азис - На Египет Фараона - 6

 

Прогрес на 2016

1. Емануела - 57

2. Деси Слава - 32

3. Галин - 16

4. Яница - 36

5. Анелия - 20

6. Теди Александрова - 37

 

Певец на 2016

1. Галин - 32

2. Константин - 28

3. Фики - 125

4. Борис Дали - 26

5. Джоран - 40

6. Веселин Маринов - 85

 

Певица на 2016

1. Галена - 21

2. Деси Слава - 18

3. Емануела - 23

4. Преслава - 32

5. Анелия - 10

6. Яница - 50

 

Музикален идол на 2016

1. Галена - 21

2. Емануела - 18

3. Преслава - 20

4. Деси Слава - 16

5. Галин - 13

6. Анелия - 9

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...