Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава устремено доближава Емануела при Певица...

Поне Галена ми се струва недостижима, но Деси и Емануела са доста прецакани.

 

 

От следобед насам гласуването се нормализира и резултатите са налице - Джена доближи отново Ивелина, а Емануела пак мина Преса при Идол. Предполагам, че някой много си поигра с прокси-та, за да доближи Преслава до лидерките. Друго обяснение нямам за тая бясна скорост на гласуване за тях - 1 глас/минута. Да видим дали са се отказали или в следващите дни ще има 2ра серия на "Щурмът на сестри Колеви" :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От следобед насам гласуването се нормализира и резултатите са налице - Джена доближи отново Ивелина, а Емануела пак мина Преса при Идол. Предполагам, че някой много си поигра с прокси-та, за да доближи Преслава до лидерките. Друго обяснение нямам за тая бясна скорост на гласуване за тях - 1 глас/минута. Да видим дали са се отказали или в следващите дни ще има 2ра серия на "Щурмът на сестри Колеви" :mf_surrender:

 

Убеден съм, че ще има втора, че и трета серия. Отговорните за въпросната манипулация няма току-така да оставят Преса да завърши четвърта за Певица на годината, това ще е голям удар по егото и категорично ще даде да се разбере, че е извън топ 3 на най-успешните певици.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не би да има нова мода купуване на чалга гласове и аз да съм проспал? :1000 (29):

 

П.П. А Преслава защо да манипулира?

Защото за няколко часа минала Деса и Емануела, която после отново мина Преслава.

 

 

Като цяло си мисля, че Пайнер си манипулират гласуването, а не самите изпълнители. Много им дреме дали ще спечелят поредната анкета, или не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, изобщо не им дреме, затова споделят линка като луди и агитират на лични. На Преса особено изобщо не й дреме за награди и изобщо на си продаде живота за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От следобед насам гласуването се нормализира и резултатите са налице - Джена доближи отново Ивелина, а Емануела пак мина Преса при Идол. Предполагам, че някой много си поигра с прокси-та, за да доближи Преслава до лидерките. Друго обяснение нямам за тая бясна скорост на гласуване за тях - 1 глас/минута. Да видим дали са се отказали или в следващите дни ще има 2ра серия на "Щурмът на сестри Колеви" :mf_surrender:

Според мен финалната атака ще е точно в последните часове преди затварянето на анкетата- тази и следващата. :1000 (29): Ще отменят всички ангажименти, за да понацъкат гласове за Преслава и да я направят поне втора... :1000 (29): И пак недоумявам за какво му е на някой да я праща на върха в тази анкета- вече се видя къде й е истинското място (макар че определено не смятам, че е номер 4, а номер 5 след Анелия), а и за какво им е да бутат Преслава там при положение, че знаят, че това може само да я направи още по-антипатична на хората?

Осъзнавам, че за нея всъщност вече няма добър вариант- от една страна ще бъде обявена за излязла от ТОП 3, а от друга- за бутаща се там, където не й е мястото и същевременно пак излязла от ТОП 3. Но тя сама си го предизвика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, изобщо не им дреме, затова споделят линка като луди и агитират на лични. На Преса особено изобщо не й дреме за награди и изобщо на си продаде живота за тях.

:1000 (29):

Говоря за тази година. А за Емануела и Деса е нормално да им пука, най-вече на първата, защото до сега не е получавала награда на Пайнер, а и няколко години не е получавала като цяло.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Говоря за тази година. А за Емануела и Деса е нормално да им пука, най-вече на първата, защото до сега не е получавала награда на Пайнер, а и няколко години не е получавала като цяло.

 

Като цяло :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна с повече гласове от Глория в анкетата на Планета... REALLY?! :wacko:

Къде е проблема? Татяна днес сподели линка, нормално е да я подкрепим феновете й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А те как ще си получат наградите по-точно. По бг пощи?

Според мен ще им ги оставят в кашон в мазето на Пайнер, та всеки като минава оттам да си снима клиповете- да си вземе по една. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой друг кефи ли се на концертните версии на песните? Аз постоянно си ги слушам, някои звучат много по-акустично и ме зарибяват по песента наново, сякаш сега е излязла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес къртиш :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това е въпрос, който трябва да вълнува тук масите, те дъвчат само едни и същи неща всеки час. :1000 (29):

Сигурно наградите ще представляват нещо като диплома/сертификат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е въпрос, който трябва да вълнува тук масите, те дъвчат само едни и същи неща всеки час. :1000 (29):

Сигурно наградите ще представляват нещо като диплома/сертификат.

Фирмен банкет само ще има :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Paola Foka - Ti se pianei

Случайно да има и турска версия? Много ми е позната.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Paola Foka - Ti se pianei

Случайно да има и турска версия? Много ми е позната.

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...