Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Разбира се, че не е най-гадната. Чудя се дали е "Дишай" или "Нашето любов е" - а и двете имат клип, а най-хубавите й песни - не. :whistling:

"Нашето любов е" е хубава. Не знам защо я слагаш в тази графа :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нашето любов е" е хубава. Не знам защо я слагаш в тази графа :feminist_en:

Сега си я пуснах и едва я понесох. Това е песента на Преслава, която най-малко съм слушала през живота си. :dontknow:

Добре де, кажете коя е според вас :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега си я пуснах и едва я понесох. Това е песента на Преслава, която най-малко съм слушала през живота си. :dontknow:

Добре де, кажете коя е според вас :1000 (1):

"Без теб" :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гъз на хоризонта :girl_cry2:

Хахаха и "Предай се на желанието 2".

Оле в тоя клип е страшна - буквално... а стоп-кадъра няма да го коментирам :roll1:

 

Понякога се чудя дали съм й фенка или хейтър. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха и "Предай се на желанието 2".

Оле в тоя клип е страшна - буквално... а стоп-кадъра няма да го коментирам :roll1:

 

Тя в целия клип е като статистка от Пей, сърце :3fdb8960598fa63e:

 

Но песента ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тя беше първата с тия водки. После почнаха да я копират Андреа, Ема и Галош.

С приятелите, когато излезе клипа (н2), помня, че разигравахме сцената с мигача. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Предай се на желанието" и на мен ми харесва, но "Предай се на желанието 2" ми е малко гадна.

Необяснимо ми е как във "Финални думи" е такава кукла, а в първото "Предай се на желанието" година по-късно е толкова ужасна. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Предай се на желанието" и на мен ми харесва, но "Предай се на желанието 2" ми е малко гадна.

Необяснимо ми е как във "Финални думи" е такава кукла, а в първото "Предай се на желанието" година по-късно е толкова ужасна. :dontknow:

 

За една година много неща се променят. Преси добре го знае и затова отправя обещания за догодина :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Предай се на желанието 2" е супер яка песен. Преслава има много по-добри, разбира се, но е в пъти по-яка от първата, която пък е една от най-слабите песни според мен.

 

Иначе и "Дишай", и "Нашето любов е" са здрави песни. Първата е може би най-странната песен на Преслава, не се вписва изобщо в останалата ѝ дискография, но пък кефи. Текстът е страшно яко написан. "Нашето любов е" отначало ме дразнеше, но с времето я оцених. Особено след бозата "Чуплива и влюбена". А и един от малкото ѝ приемливи текстове в последните години - другото е баси буламача, Преслава скандализира с малоумни текстове.

 

За мен най-слабите ѝ песни са "Пак ще ме обичаш" - супер дразнеща и безлична, и "По-влюбен от всякога" - безумна и провлачена цигания, само като си помисля и ми се повдига. Иначе при Преслава го има момента, в който безкрайно слаби песни няма, но има много безлични, особено в последните години - "Без теб", "Ти да видиш", "Повече не питай", "Аматьорка", "Правено е с друг", "Разкрий ме" и т.н. Особено на фона на дискографията ѝ в първите години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Учудвам се, че никой не е споменал "Помощ" - всички много я мразеха тази песен, аз си я харесвам и до ден днешен. :whistling:

Не знам кой я е мразел, стана хит без клип за отрицателно време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...