Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не знам кой я е мразел, стана хит без клип за отрицателно време.

Аз с такива спомени съм останала. Иначе си беше известна песен, но тя Преслава откъм популярност не може да се оплаче - и "Аматьорка" беше популярна.

Първият ми пост във форума е бил за "Помощ" :ba:

 

10. ПОМОЩ - Не е лоша песента, много се плю по нея, но по дискотеките това лято е била сред най-пусканите и добре приемани, аз я въприемам по-скоро като пълнеж, доста е комерсиална - 4.50

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкарахте песента на Галена за провал, ама зарибява доста. А пък песните на Преслава..имам и първия албум там пък ту хубави, ту не хубави и със смесени чувства.. откроиха се "Обичам те", "Горчиви спомени", "Мразя те", очаквах много да стане голям хит и "Писна ми", но уви не стана.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изкарахте песента на Галена за провал, ама зарибява доста. А пък песните на Преслава..имам и първия албум там пък ту хубави, ту не хубави и със смесени чувства.. откроиха се "Обичам те", "Горчиви спомени", "Мразя те", очаквах много да стане голям хит и "Писна ми", но уви не стана.

Кой я е изкарвал за провал? Аз гледам, че има масово одобрение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, повечето твърдяха за провал, но пък песента си е много хубава.. :3fdb8960598fa63e:

Тука всичко, що го изкара певица/певец, които не харесват, се изкарва за провал, тъй че. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше доста мнения, че "Мина ми" е слаба на първо слушане и че, звучи ретро, но истината е, че песента зарибява, ако й дадеш шанс. Гледанията го доказват, стабиларка си е на 80К на ден вече две седмици.

 

Тя Галена не разчита кой знае колко на песните, които пуска в коледните и новогодишни програми, те пък въпреки това стават някакви средни хитове. Абе луда е, Галошица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вече няколко пъти прави така - пуска по-слабите си песни, които може би при стария начин на работа щяха да са пълнежи в албум, в коледните и новогодишните програми, и най-често са по-типичен попфолк, обаче пак са доста приятни за слушане и стават хитове. "Завиждайте", "Криво ще ми е", сега и "Мина ми" следват подобна линия като звучене, по-ретро попфолк и може би точно заради това се налагат и те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена вече няколко пъти прави така - пуска по-слабите си песни, които може би при стария начин на работа щяха да са пълнежи в албум, в коледните и новогодишните програми, и най-често са по-типичен попфолк, обаче пак са доста приятни за слушане и стават хитове. "Завиждайте", "Криво ще ми е", сега и "Мина ми" следват подобна линия като звучене, по-ретро попфолк и може би точно заради това се налагат и те.

 

Има си добри попадения жената, но "Мина ми" е песен в десятката! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава устремено доближава Емануела при Певица...

Поне Галена ми се струва недостижима, но Деси и Емануела са доста прецакани.

Пете няма да остане на сухо :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава устремено доближава Емануела при Певица...

Поне Галена ми се струва недостижима, но Деси и Емануела са доста прецакани.

 

Това няма да бъде нормално ако Преслава за пореден път вземе този приз.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спете спокойно, тук само се определят номинации, все още не се гласува за победители. Очаквам истеричните постове след 18-ти когато ту Преслава, ту Галена, ту Емануела, ту Деса ще са победителки :D

 

Най-яката й песен в последните 2-3 години, след НТНО, разбира се! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пете няма да остане на сухо :3fdb8960598fa63e:

То пък да имаше за какво толкова да се бори... :1000 (29): Онлайн награди, каквито и Сигнал имат и дори връчват статуетки на победителите...

Анкетата можеше поне да е един обективен показател кой къде е... и всъщност беше, до тази сутрин. Почти всички одобряваха новия ТОП 3, състоящ се от Галена, Емануела и Десислава, а сега когато Преслава се намърдва там почти никой не го одобрява- голямото постижение... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спете спокойно, тук само се определят номинации, все още не се гласува за победители. Очаквам истеричните постове след 18-ти когато ту Преслава, ту Галена, ту Емануела, ту Деса ще са победителки :D

 

Най-яката й песен в последните 2-3 години, след НТНО, разбира се! :Vishenka_05:

 

+1

 

Това ми е Пресовия топ 5 за последните 5 години:

 

1. На тебе не отказвам

2. Няма да ти пиша

3. Нокаут

4. Няма да съм друга

5. Лудата дойде

Link to comment
Сподели в други сайтове

HARIS BERKOVIC щял да прави дует с топ певица от Пайнер....давайте да залагаме на коя????? Аз мисля, че с Преслава, а може и да е с Яница :phpgrin2:

С Десислава ще е, тя е винаги на разположение за дуети и фийчъринги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-доброто от Преслава в периода 2012-2016 (5 години):

 

1. Режим "Неприлична"

2. Моето слабо място

3. Няма да съм друга

4. Няма да ти пиша

5. На тебе не отказвам

6. По моята кожа

7. Ако утре ме губиш

8. Лудата дойде

9. Кажи "Здравей"

10. Нашето любов е

 

Като се замисля, това са и единствените нейни песни от този период, които изобщо харесвам. Другото е супер посредствено, като цяло. А по-фрапиращото е, че нито една от песните тук не ми е топ фаворит и не бих нарекъл перфектна - все нещо куца, най-често текст. Ужас, не се бях замислял какво е нивото на Преслава в последните години. :helpsmilie:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

HARIS BERKOVIC щял да прави дует с топ певица от Пайнер....давайте да залагаме на коя????? Аз мисля, че с Преслава, а може и да е с Яница :phpgrin2:

Ще е добре, ако е с Преслава, но тя едва ли би се навила на подобен проект. Сигурно Галена или Андреа, Деса също може да се уреди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е добре, ако е с Преслава, но тя едва ли би се навила на подобен проект. Сигурно Галена или Андреа, Деса също може да се уреди.

 

Андреа няма как да е, защото е казал, че тя е топ певица..и за да е много голяма топ певица, значи е от Пайнер..не знам, но все си мисля, че е Яница, ама тя пък да е толкова голяма при това топ..може и Галена, знае ли се....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е добре, ако е с Преслава, но тя едва ли би се навила на подобен проект. Сигурно Галена или Андреа, Деса също може да се уреди.

На Деска не са й предложили, не е приела. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...